הכירו את אלעד גולדמן

מתי הייתה הפעם הראשונה בה נחשפת לעולם הדיגיטל?
כשהייתי קצין צעיר בסוף שנות ה-90, לראשונה בחיי ראיתי איך נראית נקודת GPS של כוח צבאי על מפה. זה שינה את עולמי ויצר אצלי הבנה ששימוש בכלים מסוימים יכול לשנות מציאות, או לפחות את דרך ההסתכלות על המציאות. בנקודה זו התחלתי להתעניין בעולם הדיגיטלי. הפעם השניה הייתה לאחר סיום הקריירה הביטחונית שלי, כשהתחלתי לעסוק בעולמות ה-ERP. אין ספק כי בעזרת דיגיטל וטכנולוגיה ניתן לשנות חברה ותרבות ארגונית, מקצה לקצה.

באיזה תחום בדיגיטל אתה מתמחה? אילו תחומים נוספים בעולם הדיגיטל מעניינים אותך?
אני מתמחה בעולמות ה-ERP. החלק המרתק הוא לראות את החיבור המשולש בין הכלים הדיגיטליים, ההשפעה הארגונית שלהם, וניהול השינוי – זהו אחד הכלים הנדרשים ביותר בתהליכים דיגיטליים, האופן בו אתה גורם לאנשים לעבור מ”לא מבין”, ל”מתנגד”, ל”בעד”. מעבר לכך, אני חובב Apple גדול, החל מהמוצרים של החברה ועד המודלים העסקיים שלהם.

אתגר שחווית בתחום הדיגיטל במהלך הקריירה
כמו בכל העולם, גם אנחנו היינו צריכים להמציא את עצמינו מחדש בעקבות משבר הקורונה.
לנהל פרויקט ERP גלובאלי יקר ומורכב מאוד, עבור לקוח מרוחק מאוד ותוך שימוש במשאבים מארבע יבשות שונות ללא יכולת אפילו לפגוש אותם, העמיד בפנינו אתגר בלתי רגיל.
המפתח העיקרי להצלחה היה שימוש בכלים חדשניים, מתודולוגיות מרחיקות לכת והעצמה של שכבות ניהול ביניים.
הקורונה, לדעתי, פרצה באופן סופי את המחסום הגיאוגרפי ופתחה עבור כולם את השוק הגלובלי.

טיפ למנהיגים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הדיגיטל?
גם כמובילים דיגיטליים, קשה לנו להתמודד עם שינויים. אנו בטוחים שאנו מכירים ויודעים הכל, ומתקבעים על פתרונות באזור הנוחות שלנו. צריך ללכת קדימה, לא אחורה, לכן, צריך להיות עם ראש פתוח, לפתוח אותו לדברים חדשים, לא להתקבע ולחפש את הדברים הבאים.

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.