סדרת לייב הזיקית “לנהל את השינוי” – רבעון רביעי 2021

נגן וידאו

ארגונים, בדומה לזיקיות, נדרשים להתאים את עצמם לסביבה העסקית על מנת לשרוד. טכנולוגיות חדשות מאפשרות התפתחות וחדשנות. מתחרים חדשים ואתגרים חדשים מחייבים בחינה מחודשת והתאמה של מוצרים, מודלים עסקיים, דרכי פעולה ותרבות ארגונית. 

בסדרת הזיקית נפגוש מנהלים בכירים, מנהיגי דיגיטל, מחברות שונות בארץ ובעולם, מהעולם העסקי ומהמגזר הממשלתי, שיספרו על המהלכים שהם מובילים בכדי לשרוד ולשגשג בעולם דיגיטלי. לכל אחד ואחת זוית ייחודית ורחבה על השינויים המהירים בתחומו/ה. 

  • מניו יורק, יגיע אלינו הארי מוסלי, CIO גלובלי של חברת זום;
  • מברלין יגיע אלינו דר’ תמיר בכור, ממיסדי חברת סיימוטיב — שעובדת עם פולקסווגן;
  • מבוסטון יגע אלינו גיא הדרי, CIO גלובלי של ביוג’ן, חברת התרופות הבינלאומית ביוג’ן;
  • מסין (בערך) תגיע שחר ברלב, מי שניהלה את חשבון הטיקטוק הישראלי הנפוץ ביותר בארץ;
  • ומירושלים תגיע מוריה זיסוביץ’, הארכיטקטית של פרויקט הענן הלאומי – נימבוס
  • יסכם ויצפה את העתיד, דרור בין, מנכ”ל רשות החדשנות.

הצטרפו אלינו למפגשים יחודיים, מרתקים ומלאים בתוכן. 

ניתן להרשם לכל מפגשי הסדרה בכפתור מטה, או לכל אחד מהמפגשים בנפרד בהמשך העמוד.

לאחר הרישום תקבלו הודעת אישור הרשמה לאימייל. תזכורות עם פרטי ההתקשרות תשלחנה יום לפני המפגש ושעה לפני תחילתו. 

 

הארי מוסלי הוא מנהל מערכות מידע גלובלי בחברת זום. בתפקידו, מוסלי מביא איתו שילוב של מנהיגות טרנספורמטיבית, חדשנות משבשת ואסטרטגיות צמיחה ארגונית.בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל מערכות מידע וניהול בחברות הגדולות ביותר במשק האמריקאי, ביניהן Blackstone  KMPG, Credit Suisse ו- UBS Americas.מוסלי נכלל, בין היתר, בהיכל התהילה של מגזין CIO והוכר על ידי Computerworld כאחד מ-100 מנהלי מערכות המידע המשפיעים בעולם.

ד”ר תמיר בכור שירת בשירות הביטחון הכללי במשך כ- 30 שנה והגיע לדרגה מקבילה לדרגת אלוף. לפני חמש שנים הוא הקים ביחד עם יובל דיסקין וצפריר כץ, שניהם היו בכירים בשירות, את חברת הסייבר סיימוטיב, המספקת פתרונות אבטחת סייבר לתעשיית הרכב (מוצרים ושירותים). החברה הוקמה בשיתוף עם פולקסווגן, שהיא הלקוח המרכזי שלה וגם בעלת מניות. החברה עובדת, כמובן, גם מול לקוחות נוספים.  ד”ר בכור הוא מוביל פעילות הפיתוח העסקי בחברה.

גיא הדרי הוא מנהל מערכות המידע של חברת BioGen. הפילוסופיה של גיא כמנהיג ומנהל היא: הטכנולוגיה במקום השני. תחילה חשוב להבין את העסק ואת האתגרים שלו ולאחר מכן ליישם את הטכנולוגיה כפתרון אמין. גיא התחיל דרכו המקצועית ב IBM, עבד בטבע כסמנכ”ל מערכות המידע, ובארנסט & יאנג כמנהל טכנולוגיות מדעי החיים. כיום, כאמור, הוא מנהל מערכות מידע של חב’ BioGen.  BioGen מתמקדת במחקר ופיתוח בתחום מדעי המוח ופתרונות רפואיים להפרעות נוירולוגיות. החברה מעסיקה כ-7,400 עובדים ברחבי העולם. 

שחר ברלב (21), מנהלת מחלקת טיקטוק בחברת הדיגיטל ספרא. ברלב הקימה את הטיקטוק הצה״לי הראשון ושימשה כמנהלת שלו במשך כשנה וחצי. מומחית טיקטוק בענייני יצור תוכן, אלגוריתם ובניית מותג בפלטפורמה. מנהלת את אחת המחלקות הגדולות בארץ לטיקטוק, בה מעל 40 לקוחות.

שיאן זאי (אוסטין), יצטרף אלינו מסין, עבד כמתמחה במערכות מידע בחברת דואיין (Douyin), המוכרת גם כ-“טיקטוק הסיני”.  אפליקציית טיקטוק כפי שאנו מכירים אותה היא בעצם הגירסה הבינלאומית של דואיין. שיאן יספר על הטיקטוק הסיני גם כצעיר המשתמש במערכת וגם כעובד לשעבר של החברה.  

מוריה זיסוביץ’ היא סמנכ”לית תכנון ואסטרטגיה ברשות התקשוב הממשלתית במערך הדיגיטל הלאומי. מוריה עבדה במגוון חברות עסקיות במשק ובמשך 8 שנים במשרד המשפטים באגף טכנולוגיות דיגיטליות ומידע, שם הייתה, בין היתר, המנמ”רית של הפרקליטות ומנהלת חטיבה. זיסוביץ’ עובדת מזה 6 שנים ברשות התקשוב הממשלתית, במגוון תפקידים ומכהנת כסמנכ”לית כשנתיים וחצי. בעלת ניסיון של 22 שנים בתחומי מערכות המידע, שירותים דיגיטליים ועולמות הטכנולוגיה.

דרור בין, מנכ”ל רשות החדשנות, הוא בעל 9 שנות ניסיון כמנכ”ל, בנוסף לנסיונו כחבר הנהלה, סמנכ”ל מכירות ויועץ אסטרטגי בחברות היי טק מהמובילות בעולם. בין כיהן כעשור בתפקידים בכירים בחברת קומברס, האחרון שבהם כחבר הנהלה וסמנכ”ל המכירות הגלובאליות. לאחר מכן שימש כוונצ’ר-פרטנר בקרן הון הסיכון כרמל וונצ’רס ויו”ר בחלק מחברות הפורטפוליו. בנוסף שימש בין כשותף בחברת הייעוץ האסטרטגי שלדור ועסק בגיבוש אסטרטגיות לחברות במגוון ענפי תעשייה, קמעונאות, בנקאות, ביטוח, היי-טק ועוד. טרם הגעתו לרשות החדשנות, כיהן בין כנשיא ומנכ”ל חברת RAD. חברה אשר מובילה פתרונות גישה לרשתות תקשורת מהדור הבא המונה מאות עובדים.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×