חדר אקסנצ’ר

בחדר זה הרצאות, כתבות ומאמרים מאת חברת אקסנצ’ר (Accenture), אחת מחברות הייעוץ הגדולות בעולם ושותפה לייסוד קהילת דיגיטל באמצעות אקסנצ’ר ישראל. בסדרה “קורונה לפי אקסנצ’ר” (ראו למטה) אספנו כמה מהמחקרים והתובנות של אקסנצ’ר בנושא משבר הקורונה.

אייל פרקש החל את דרכו לפני כ 25 שנים בפיתוח חומרה אנלוגית ודיגיטאלית, ובהמשך עסק בפיתוח תוכנה, אלגוריתמים וארכיטקטורת מערכת. 
מומחה בדחיסת וידאו, שותף בפיתוח שני סטנדרטים בינלאומיים (MPEG4 ו HEVC) וכתב מספר פטנטים בתחום הצפנת מידע, שידור וידאו, זיהוי העתקות וחתימה דיגיטאלית.
במסגרת תפקידו איל מסייע בתכנון והטמעה של פלטפורמות דיגיטאליות מתקדמות, מערכות לימוד מכונה ו AI, מעבר לענן, תאום דיגיטאלי, ועוד.
חבר ב IEEE , מוסמך MBA במנהל עסקים, MA בלוגיסטיקה מ אונ בר-אילן והתמחות בדאטה סיינס מהטכניון .

אייל פרקש

CTO
אקסנצ'ר ישראל

אקסנצ'ר קלאסיקס

הקלאסיקות של אקסנצ’ר – מחקרים, תובנות ומאמרים, שנוגעים במגוון נושאים, בתחומים שונים וקשורים למנהיגות דיגיטלית – החל מטכנולוגיה דרך עולם העבודה ועד קיימות.

קורונה לפי אקסנצ'ר

מגיפת הקורונה היא כר פורה למחקרים, ניתוחים, סקרים ותיאוריות אשר מנסים לאמוד ולהסביר את התופעות השונות המלוות את המשבר הבריאותי, הכלכלי והחברתי הגדול ביותר בעשורים האחרונים. כאן ניתן למצוא כמה מן המחקרים והתובנות של אקסנצ’ר, שנועדו לסייע להתמודדות הארגונית עם משבר הקורונה במגוון היבטים.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×