שבועון Y20W25. מקרה בוחן דיגי פיזי עם מנכ”ל לובינסקי, קוד הזמנה אישי “לייב” חודש יוני, על אלן טורינג ועוד…‎

אנו שמחים להביא לכם חדשות ותוכן שבועי, תוך כדי בניית ה”ראש הדיגיטלי” והתקרבות להשקה הפורמלית. וכמובן, להזמין אותך לאירוע הבא של הראש הדיגיטלי “לייב” ביום שלישי זה.
בברכה,
פרופ’ ישע סיון, מייסד; יעקב אילון, עורך ראשי
וצוות הראש הדיגיטלי – הבית של מנהיגי הדיגיטל בישראל
(2)  💻 הראש הדיגיטלי “לייב”: האירוע הקרוב ביום שלישי 10:00 בבוקר
16-יוני-2020 הראש הדיגיטלי “לייב”: האצת השינוי בסייבּר — שיחה עם רועי שרייבר (מנהל סקיוריטי אקסנצ’ר) ואריק קליינשטין (מייסד/שותף בקרן גלילות)

23 ביוני, האצת השינוי: עולם העבודה (עם אופיר קדוש, מנמ”ר מכבי שירותי בריאות, ושלי לב, מנהלת משאבי אנוש, אקסנצ’ר ישראל).

30 ביוני, האצת השינוי: צה”ל (עם תא”ל זיו אבטליון המוביל את הטרנספורמציה הדיגיטלית בצבא, וטליה גזית (אל”ם מיל’), מנכ”לית G-TOS).

מידע ורישום: בעמוד סדרת חודש יוני “האצת השינוי“.

(3)  📚 היסטוריה דיגיטלית: לקריאה
אלן טיורינג: הראש הדיגיטלי הראשון  רחוב חדש בהרצליה פיתוח

השבוע לפני 66 שנה אלן טיורינג שם קץ לחייו. הוא היה מגדולי המדענים של המאה העשרים, האדם שהניח את היסודות לתחום שלנו (למשל עם מבחן טיורינג, ומכונת טיורינג). למרות שתרם כה רבות לאנושות בחייו הקצרים (כולל פיצוח האניגמה מכונת ההצפנה של הצבא הגרמני), נרדף ונאסר בשל נטיותיו המיניות, ואולץ לעבור טיפולים משפילים, עד שלא יכול היה עוד ונגס בתפוח מורעל.

“יש לא מעט סמליות בעובדה שיום השנה למותו מתרחש בחודש הגאווה – חודש שנועד להזכיר לנו את הזכות של כל אדם לשוויון וכבוד ללא תלות בנטייתו המינית או זהותו המגדרית. ואת הכבוד שטיורינג היה ראוי לו בחייו, נותר לכולנו ברחבי העולם להעניק לו כעת: עוד מספר שבועות ייפתח הקמפוס החדש של מיקרוסופט בהרצליה פיתוח, ואנחנו נרגשים להציג את שמו של הרחוב החדש בו ישכן הקמפוס – רחוב אלן טיורינג, על שם האיש שניסו לגזול ממנו את הגאווה, אבל ההיסטוריה לא שכחה.”

מקור: מיקרוסופט ישראל.

(4) 👨‍💼👩‍💼 הראש הדיגיטלי: דיגיטל ראש “דרושים – חבר/ה מביא חבר/ה” (בטא)
DRSHMH1021 דרושים עם ראש דיגיטלי — בזק: מנהל/ת מחלקת STORAGE & SYSTEM