אוסף מנהיגות נשית דיגיטלית

הרצאות של מנהיגות דיגיטליות מארגונים שונים אשר הרצו ב”דיגיטלראש”, וסיפרו על הטרנספורמציה הדיגיטלית שהארגון שלהן עבר.
צפייה מהנה!

 • להנהיג שיבוש דיגיטלי — עם אוסנת פיליפ מ-Stratasys על מדפסות תלת-ממד
  אוסנת מספרת לקהילה על ההתפתחות הטכנולוגית של מדפסות תלת-הממד, על שימושיהן בתחומים שונים ובעיקר בתחום הרפואה, וכוללת סרטונים המדגישים את חשיבותן וייחודן.
  Domain: 3d3c Metaverse, מקרי בוחן
  עוד...
 • מיכל רון גביש, מנכ"לית פוליכד- מנהיגות דיגיטלית בעולם התעשייה
  מיכל רון גביש, מנכ""לית פוליכד, מפעל לייצור אריזות פלסטיק הפועל בצורה מסורתית. מיכל מספרת על האתגרים שהתעשייה המסורתית עומדת בפניהם כשהיא מאמצת קידמה וכיצד מתכננים את הצעדים הראשונים בעולם הדיגיטלי, כמו הטמעה בקרב העובדים הותיקים, שילוב בין כלים טכנולוגיים והכל בזמן קורונה.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • אסתי פשין, מנהלת מפעל הסייבר בתעשייה האווירית- "אתגרים בסייבר"
  אסתי פשין, מנהלת מפעל הסייבר בתעשייה האווירית, מספרת לנו על מגמות אסטרגטגיות בסייבר, הביקוש הרב של המקצוע, מה ארגונים צריכים לעשות כדי להיערך למתקפות ומה הקורונה עשתה לעולם הסייבר?
  Domain: Cyber, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • ד"ר דורית שוויקי, ראש תחום ביואינפורמטיקה, המכללה האקדמית תל אביב-יפו
  ד"ר דורית שוויקי, ראש תחום ביואינפורמטיקה במכללת האקדמית תל אביב יפו, היא אחד מהאנשים שעוקבים מקרוב אחר התפשטות הנגיף. דורית נחשבת למומחית בנושא הקורונה. כמו כן היא כתבה מחקר בנושא ההשפעה השונה של הקורונה בין נשים לגברים וכן מרצה בנושא החיסון לקורונה והשפעותיו.
  Domain: Medical, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • ג'וליה זהר, מנכ"לית טחינת אל-ארז
  בגיל 46 חוותה ג'וליה זהר, מורה מנצרת, זעזוע גדול כשהתאלמנה במפתיע מבעלה. היא נותרה לבד עם ילדיהם, עם חובות כספיים וגם עם ירושה מהבעל המנוח – מפעל הטחינה "אל-ארז". בניגוד לכל הציפיות ובלי שום ניסיון, ג'וליה בחרה לעזוב את מערכת החינוך ולהתמסר לניהול המפעל המשפחתי – שעבר מודרניזציה ונחשב...
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • פרופ' רחלה פופובצר, סגנית דיקן בפקולטה להנדסה ובמכון לננו טכנולוגיה
  הכירו את רחלה פופובצר, סגנית דיקן בפקולטה להנדסה ובמכון לננו טכנולוגיה. רחלה מספרת על עולם הרפואה המודרני אשר מוכוון דאטה ושם דגש על רפואה אישית. בנוסף, רחלה מדברת על המחקר שלה אודות שימוש בננו-טכנולוגיה בטיפול במחלת הסרטן, ועל איך הדיגיטל משתלב בעבודה במעבדות של היום.
  Domain: Medical, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • גלית מורדוך, מנהלת יחידת הדיגיטל וניהול השינוי, החטיבה העסקית בבנק הפועלים - שינוי מערכתי וארגוני
  הכירו את גלית מורדוך, מנהלת יחידת הדיגיטל והחטיבה העסקית של בנק הפועלים. גלית מספרת על מגמות השינוי בסביבה הבנקאית, ועל כיצד המעבר מהתנהלות דרך מערכות רבות למערכת אחת שמתכללת הכל (CRM), הצליח להביא ארגון מסורתי לחזית עולם הדיגיטל.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • אלונה אייל-פריד, סמנכ"ל משא"ן, אינטל ישראל: המשאב האנושי בתקופת הקורונה
  נציגת משא"ן של המעסיק הגדול ביותר בהייטק הישראלי מספרת על תהליך מיצוב-מחדש של תחום משאבי האנוש בארגון בעקבות משבר הקורונה, על השינויים המחשבתיים והכלים המעשיים הדרושים לעבודה מרחוק גם בטווח הארוך (הנורמל השלישי) תוך שמירה על קשר רציף ואפקטיבי.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • אטל מולכו, מנכ"לית פמי פרימיום - שירותי רפואה מתקדמים: הדרך מחברת שירות רפואי לחברת טכנולוגיה עם שירותים רפואיים
  אטל סוקרת את השינויים בחברת פמי-פרמיום בכלל ובתקופת קורונה בפרט, ומציגה את הטלמדיסין (רפואה מרחוק) עם "טייפו" ועם "פופינס" (התפתחות הילד) ועל המעבר מחברה המספקת שירותים לחברה מייצרת טכנולוגיה ושירותים בדיגיטל.
  Domain: Medical, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • טוני כהן, מנהלת אגף שיווק ושירות במכבי שירותי בריאות לשעבר ומנכ"לית מכבידנט, על בריאות, שירות, שיווק ודיגיטל - לתת לאדם הנכון את הפתרון הנכון בזמן הנכון
  טוני כהן, ראש אגף שיווק ושירות במכבי שירותי בריאות מדברת על החיבור בין שירות ושיווק לטובת השירות הרפואי ללקוח, כאשר הדיגיטל, שכוחו הואץ עם פרוץ המגיפה, הוא רק אחד המרכיבים, מסבירה על מנהיגות דיגיטלית בזמן ארוע משברי ואף נותנת טיפים למובילים דיגיטליים.
  Domain: Medical, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • עולם העבודה העתידי: שיחה עם שלי לב-אמדו, מנהלת משאבי אנוש באקסנצ'ר ישראל
  שלי לב-אמדו מתארת את האתגרים והשינויים הדרמטיים בעולם התעסוקה. אלה שהתרחשו במפתיע, אלה שנשארו ואלה שימשיכו להשפיע ולשנות את כל מה שהכרנו עד כה.
  Domain: Future of Work, הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • לומניס: מסע דיגיטלי - לקחים שנה אחרי
  מיקי נוה, דירקטורית, מנהלת שיווק גלובלית ב'לומניס' מספרת על הטרנספורמציה הדיגיטלית שעברה החברה שנה לפני, ומה הלקחים העולים משינוי דיגיטלי זה.
  מקרי בוחן, פנינים
  עוד...
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×