“איפה דפי?”: מיזם מציל חיים להנגשת דפיברילטורים

“איפה דפי?” הוא מיזם שהוקם במטרה למפות את פריסת הדפיברילטורים הארצית ולהגדיל את הנגישות שלהם לציבור ולמוקדי החירום למען הצלת חיים.

על פי הנתונים מאתר המיזם, במדינת ישראל מדווחים כ-8,000 מקרי מוות בשנה כתוצאה מדום לב. אף על פי שקיימים כ-5,000 מכשירי דפיברילטור בקהילה בפריסה ארצית, השימושים השנתיים במכשירים הללו נדירים. איך זה קורה?

כיום לא קיים מיפוי של המכשירים בארץ בשום מקום, והתוצאה – נגישות מוגבלת ברגע האמת.

כאן בדיוק נכנס המיזם. מדובר למעשה בקישור למכשיר דפיברילטור הכי קרוב להיכן שנמצאים באותו רגע, מכל מקום בארץ. בלחיצה על הקישור מתחברים באופן אוטומטי למד”א ולווייז, ובאמצעות הזנת הכתובת במפה, מתקבל מידע בנוגע למיקום המכשיר הקרוב ביותר ואופן תפעולו.

עוד באותו עניין...

איך למעלה מ-15,000 נדבקי קורונה חיוביים הלכו לאיבוד באנגליה?

כח אדם לא איכותי מספיק וחוסר מנהיגות דיגיטלית – מערכת בריאות הציבור באנגליה איבדה למעלה מ- 15,000 תוצאות קורונה חיוביות במערכת מורשת (לגאסי) כלשהי. איך? יותר מדי שורות נתונים הוזנו לקובץ אקסל, מעבר לקיבולת של הגליון.

מטומטמים? פריצת יישומי ה-NFT בעולם האמנות

“מטומטמים” היא עבודה של בנקסי המתארת מכירה פומבית ומטרתה לשים ללעג ולקלס את מנגנוני שוק האמנות הבינלאומי. ד”ר מילי פרי, מומחית מדיניות בלוקצ’יין וחוקרת שוק האמנות, על היתרונות והאפשרויות הגלומות בכניסת יישומי ה-NFT לעולם האמנות.

שבועון 23-ינו-2022 (Y24W04): “לייב” עם אביב שפירא ורובי ליאני – רחפנים אוטונומיים, איפה דפי? מיזם להנגשת דפיברילטורים, “לייב” הבא – דיגיטל והגיל השלישי, ועוד

“לייב” 11-ינו-2022 עם אביב שפירא ורובי ליאני – רחפנים אוטונומיים | איפה דפי? מיזם להנגשת דפיברילטורים | “לייב” 18-ינו-2022 עם ד”ר מיכל הלפרין בן צבי – הדיגיטל והגיל השלישי | קורס מנהיגות דיגיטלית מתחיל 26-ינו-2022 | כנס NFT ישראל #2 במכללת שנקר | משרות חדשות | הלקט השבועי: הקלטה פתוחה, מאמרים ותוכן מקצועי.

מקרה בוחן של אקסנצ’ר: לעבור ל-Microsoft Teams

אקסנצ’ר השקיעה רבות בהעצמת כוח העבודה הנייד שלה, המונה למעלה מ- 500,000 אנשים עם יכולות דיגיטליות לעבוד עם חלק מהטכנולוגיה החדשה ביותר ככל שהיא הופכת לזמינה ולהוביל לצורת עבודה מרחוק המאפשרת לצוותים להתחבר, לשתף פעולה וליצור בצורה אפקטיבית כדי לשרת את לקוחותיה. לאקסנצ’ר, המעבר מסקייפ לעסקים ל-Microsoft Teams הציעה יתרונות של לקיחת שיתוף פעולה לרמת הצוות ועוד.

עולם העבודה האג’ילי: מקרה בוחן של מכבי שירותי בריאות עם אופיר קדוש, סמנכ”ל מע’ מידע “מכבי שירותי בריאות”

בהרצאתו, אופיר קדוש מתאר בפירוט את התגובה המהירה להתפתחויות הכאוטיות בזמן משבר קורונה בחברה שהרפואה היא העיסוק העיקרי שלה. ארגון של כ-8,000 עובדים שנמצא בעיצומו של תהליך אג׳ילי ונאלץ להתמודד עם הבלתי נודע באופן מידי. (הקלטה, 38 דק’).

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×