שבועון 19-דצמ-2021 (Y21W51): דיגיטלראש לייב עם שחר ברלב – טיקטוק, חברת הקהילה ליאורה בן אפרים מנמ”רית מצטיינת, דיגיטלראש לייב בשבוע הבא עם מוריה זיסוביץ’ מרשות התקשוב

מי שחשב שנימבוס הוא שם כולל לעננים המכילים משקעים, לא טעה. אך נימבוס הוא גם פרויקט ממשלתי גדול שנועד לתת התייחסות מקיפה ומעמיקה לאספקת שירותי ענן עבור ממשלת ישראל.

ביום שלישי הקרוב נפגוש את מוריה זיסוביץ’ סמנכ”לית תכנון ואסטרטגיה ברשות התקשוב הממשלתית, שתספר לנו על פרויקט נימבוס וההיערכות להפעלתו אל מול החזון – ממשלה עננית לגמרי (ידיעה מספר 3).

פרופ’ ישע סיון, מייסד; יעקב אילון, עורך ראשי
וצוות דיגיטלראש – הבית המקצועי של מנהיגי הדיגיטל בישראל

(1) 🎥 קהילה > דיגיטלראש “לייב”
שחר ברלב, מנהלת מחלקת הטיקטוק בחברת הדיגיטל ספרא

במפגש הרביעי בסדרת הזיקית, אירחנו את שחר ברלב מנהלת מחלקת הטיקטוק בחברת הדיגיטל ספרא ולשעבר מנהלת הטיקטוק הצה”לי.

שחר הסבירה לנו על האפליקציה שסוחפת צעירים ומבוגרים כאחד (האמת שבעיקר את הצעירים…) מה מייחד את טיקטוק משאר פלטפורמות הוידאו (אלגוריתם מדוייק, אותנטיות, הצגה של המציאות כפי שהיא, כמות גדולה של צרכני תוכן וחשיפה אורגנית גדולה). כמו כן הסבירה איך עושים זאת נכון בטיקטוק, מה צריך לעשות ומה אסור לעשות, ואיך טיקטוק מתאים לשיווק עסקי.

(2) 👋 קהילה > הצטיינות
חברת הקהילה ליאורה בן אפרים – מנמ”רית מצטיינת

(תמונה: ועידת ישראל לטכנולוגיות המידע 2021)

חברת קהילת דיגיטלראש, מנהלת מערכות המידע של מכבי שירותי בריאות ליאורה בן אפרים נבחרה כמנמ”רית מצטיינת מטעם לשכת טכנולוגיות המידע בועידת ישראל לטכנולוגיות המידע שנערכה ב-8 בדצמבר, על תפקידה כמנמ”רית רשות המיסים, שם עבדה בשנים 2019-2021.

אנחנו בטוחים שליאורה נרגשת וגאה, וגם אנחנו.

רוצה לקבל את השבועון באופן קבוע למייל האישי?

הירשמו לאתר דיגיטלראש כ”ראש פתוח” ללא עלות, ובכל יום שישי בבוקר השבועון יישלח אליכם למייל.

(3) 🎥 קהילה > דיגיטלראש “לייב”
מוריה זיסוביץ’, סמנכ”לית תכנון ואסטרטגיה ברשות התקשוב הממשלתית

בשבוע הבא בדיגיטלראש לייב נארח את מוריה זיסוביץ’, סמנכ”לית תכנון ואסטרטגיה ברשות התקשוב הממשלתית במערך הדיגיטל הלאומי.
מוריה עבדה במגוון חברות עסקיות במשק, ובמשך 8 שנים במשרד המשפטים באגף טכנולוגיות דיגיטליות ומידע, שם הייתה, בין היתר, המנמ”רית של הפרקליטות ומנהלת חטיבה.

מוריה עובדת מזה 6 שנים ברשות התקשוב הממשלתית, במגוון תפקידים ומכהנת בשנתיים וחצי האחרונות כסמנכ”לית ברשות.
במפגש, היא תספר לנו על היערכות מדינת ישראל למעבר לעבודה בענן ממשלתי – פרויקט נימבוס בו היא משמשת כארכיטקטית של התהליך.

(4) 🥠 קורפוס > חדרי השעה > דיגיטלעומק
DOUYIN, הטיקטוק הסיני. מאת זאי שיאן (אוסטין)

זאי שיאן (אוסטין) מסטרנט באניברסיטת בייג’ינג ולשעבר עובד בביידנס, החברה שבבעלותה דוואין (הטיקטוק הסיני) וכמובן טיקטוק, התארח בדיגיטלעומק.
אוסטין סיפר לנו על התפתחות דוואין בסין עד להפיכת האפליקציה לבינלאומית תחת המותג טיקטוק.
למדנו על המתחרים בסין וכיצד דוואין הפכה למובילה.

לדעתו הסיבה להצלחת טיקטוק היא בכך שוידאו הוא מדוייק, ניתן להעביר באמצעותו מסר בקצרה ובאופן ברור וחד.
וכמובן הסמארטפונים, שהפכו את כולנו לאולפני הקלטות ניידים ולצופים פוטנציאלים.

(5) 🪢 דיגיטלראש > קורסים
התחלה חדשה: רישום לקורס מנהיגות דיגיטלית

ב-15 דצמבר סיימנו את קורס “מוצרים ושירותים דיגיטלים – המסע” (DLC147) אשר בו למדנו על המסע המרתק של מוצר בדרכו להפוך לשירות או למוצר דיגיטלי.

ב-26 בינואר נפתח את קורס המנהיגות הדיגיטלית “לרתום את הכח הדיגיטלי” בשיתוף הטכניון.
זהו הקורס שכל מי שרוצה להבין דיגיטל לעומק חייב להתחיל איתו את הלמידה.

ההרשמה החלה.

(6) 🎬 לקט דיגיטלראש
ומה עוד…

🎤 הקלטה פתוחה — מיכל רון גביש, מנכ”לית פוליכד – מנהיגות דיגיטלית בעולם התעשייה.

📺 חדשות הדיגיטל של יעקב — על אילון מאסק שנבחר לאיש השנה של הטיים מגזין ן ההתפתחות העצומה בתעשיית הרובוטים ומחשבות על השפעתם העתידית על שוק העבודה העולמי ן שיאים נשברים בגיוס כספים לסטרטאפים באירופה ן דו”ח המצביע על כך ש-50% מהארגונים מתכננים טרנספורמציה דיגיטלית בשנתיים הקרובות ן כניסתה של טיקטוק לתחום המכירות. 

🎦 סרטון —  The “fake” head of Nvidia — קורפוס > חדר נושאים > חדר 3D3C מטאוורס.

📰 מאמר — עיצוב ארגון מקיים: כיצד מנהיגים אחראיים יוצרים ערך מתמשך והשפעה שוויונית עבור בעלי העניין  — קורפוס > חדרי שותפים > חדר אקסנצ’ר.

🧮 דו”ח ממשלתי — מדיניות ממשלתית לכלי רכב אוטונומיים —  קורפוס > חדר תחומים > אוטומוטיב ודיגיטל.

נתקלתם בכתבה מעניינת בעולם הדיגיטל? ראיתם סרטון שיכול להיות רלוונטי לקהילה?
שתפו אותנו ואנו נפרסם את הידיעה בשבועון ובאתר דיגיטלראש.

עוד באותו עניין...

שבועון 21-מרץ-2021 (Y21W12): קורס בלמידה עצמית עד תחילת אפריל, שילוב בינה מלאכותית במחקר רפואי, הכירו את חברת הקהילה אנה קיסלמן, הצעת עבודה באונ’ ת”א ועוד

קורס בלמידה עצמית עד תחילת אפריל | שילוב בינה מלאכותית במחקר רפואי | הכירו את חברת הקהילה אנה קיסלמן | הצעת עבודה באונ’ ת”א | הקלטת מפגש הקהילה “טסלה ושיבושים דיגיטליים נוספים” | הטיול של צוות i8 לעכו | סיכום חגיגות יום ההולדת של הראש הדיגיטלי

שבועון 02-מאי-2021 (Y21W18): ביום שלישי הקרוב ב”לייב” – רועי פרידמן מייסד NeVeR Again על הנצחת השואה במציאות מדומה, אירוע חברת “טבע”, קול קורא למרצה ב”דיגיטל לעומק”, הכירו את החבר אודי קאוף ועוד

ביום שלישי הקרוב ב”לייב” – רועי פרידמן מייסד NeVeR Again על הנצחת השואה במציאות מדומה | אירוע חברת “טבע” | קול קורא למרצה ב”דיגיטל לעומק” | הכירו את החבר אודי קאוף | פרופ’ תום שינברג על שינוי התנהגות בלחיצת כפתור, משרות חדשות ועוד

שבועון 19-ספט-2021 (Y21W38): גמר תחרות Bio-Mix-2021 של חברת טבע, רישום מוקדם לקורס “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע”, הכירו את חבר הקהילה גדעון שגיא, ועוד

גמר תחרות Bio-Mix-2021 של חברת טבע ודיגיטלראש | רישום מוקדם לקורס “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע | הכירו את חבר הקהילה גדעון שגיא | וולפרַם אַלפַא (Wolfram Alpha) מנוע ידע חישובי | מסדרת אקסנצ’ר קורונה – נקודת מבט על מסחר דיגיטלי | הלקט השבועי: הקלטה אירוע קהילה – אתיקה ודיגיטל, ידיעה חדשותית, מאמרים ותוכן מקצועי.

שבועון 31-אוק-2021 (Y21W44): דיגיטלראש לייב “סדרת הזיקית”, החברה אילנה אלש מבריינסווי, סיור מקצועי במכללה לשוטרים, ועוד

אירועי דיגיטלראש “לייב” – סדרת הזיקית ברבעון הרביעי | הכירו את חברת הקהילה אילנה אלש מבריינסווי | סיור קהילת דיגיטלראש במכללה לשוטרים | מפגש מנטורים לקראת קורס “מוצרים ושירותים דיגיטלים – המסע” | משרות חדשות ב”ראש מביא ראש” | הלקט השבועי: הלקט השבועי: הקלטה פתוחה – רועי פרידמן, על זכרון השואה , ידיעה חדשותית, מאמרים ותוכן מקצועי.

שבועון 13-יוני-2021 (Y21W24): ביום שלישי הקרוב ב”לייב”: אמנון מישור מייסד לידספייס, הקלטה של ענבל קארו על “אתיקה ודיגיטל”, הכירו את חברת הקהילה אירית חצרנוב, ועוד

ביום שלישי הקרוב ב”לייב” | הקלטת התוכנית האחרונה: ענבל קארו על “אתיקה ודיגיטל” | הכירו את חברת הקהילה אירית חצרנוב | פינת “חדש בראש” עם פרופ’ ישע סיון | חדר “ראש מביא ראש”: משרות חדשות | וכרגיל לקט מומלצים.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×