שבועון 07-נוב-2021 (Y21W45): הארי מוסלי ה-CIO של חברת ZOOM והאורח הראשון בסדרת הזיקית, החבר יוסי בוגנים מווישי, קורס “מוצרים ושירותים דיגיטלים – המסע” החל, ועוד

אירוע “דיגיטלראש לייב” הקרוב יתקיים ביום שלישי 16 בנובמבר 18:00-19:00 (בפורמט חדש).
במהלך התוכנית נארח את הארי מוסלי (Harry Moseley), מנהל מערכות המידע (CIO) של זום העולמית.
אנחנו מזמינים אתכם להאזין לפודקאסט כרקע עם האורח שלנו מחברת זום על מנהיגות וניהול (ידיעה מספר 1).

פרופ’ ישע סיון, מייסד; יעקב אילון, עורך ראשי
וצוות דיגיטלראש – הבית המקצועי של מנהיגי הדיגיטל בישראל

(1) 🎥 קהילה > דיגיטלראש “לייב”
הארי מוסלי ה- CIO העולמי של ZOOM, על האתגרים וההזדמנויות שמשבר הקורונה מציג

“מנהיגות וניהול השתנו לנצח. לפני המגיפה היינו נכנסים למשרד ומדברים עם הצוות, מנהלים את האנשים ומספיקים לעשות את העבודה. אנחנו לא עושים את זה יותר. זה הכל על השגת התוצאות. אין לוח זמנים. לאריק יואן, המייסד והבוס שלי, לא ממש אכפת מתי אני עובד – אבל אכפת לו מהתוצאות. הוא נותן השראה לעובדים להתעורר בבוקר עם הגישה של ‘איך אני יכול לעזור לחברה הזו? איך אני יכול לעזור ללקוחות שלנו? איך אני יכול לעזור להניע את הכדור הזה קדימה?’ עכשיו, השגת מצוינות היא לעשות את העבודה הכי טובה שאתה יכול”.

למידע נוסף על הארי מוסלי האזינו לפודקאסט של מייפילד איתו.

שימו לב, לאור הביקוש הרב אנו נדרשים לרישום אקטיבי לסדרה:
מחיר הסדרה הוא 256 ש”ח כולל מע””מ.
100% הנחה לחברי קהילה “ראש מוביל” ו-“ראש גדול” קוד קופון: E640
50% הנחה לחברי קהילה “ראש פתוח” קוד קופון: E550
(יש להזין קוד זה בטופס ההרשמה בשדה הקופון).

(2) 👋 קהילה > הכירו את החבר
יוסי בוגנים, דירקטור מערכות מידע ורכש, ווישי

רוצה לקבל את השבועון באופן קבוע למייל האישי?

הירשמו לאתר דיגיטלראש כ”ראש פתוח” ללא עלות, ובכל יום שישי בבוקר השבועון יישלח אליכם למייל.

(3)  💻 קורסים > קורסים עם הטכניון
קורס “מוצרים ושירותים דיגיטלים – המסע” החל

ביום רביעי, 3 בנובמבר, 2021 פתחנו את הקורס “מוצרים ושירותים דיגיטלים – המסע”.

במהלך המפגש הראשון שגיא גולדברגר, מנהל מרכז הידע והחדשנות בטכניון הציג את הרעיון המסדר של הקורס, פרופסור מרים ארז הציגה את מודל החדשנות ופרופסור ישע סיון הציג איך מנהיגים באמצעות שש טרנספורמציות.

בחלק האחרון של המפגש הכרנו את המשתתפים והמנטורים בקורס וניר עקרון, מנהל הקהילה בדיגיטלראש הציג את האתר ואת חדר הקורס.

(4) 👨🏼‍🎓 👩🏼‍🎓 קורפוס תכנים > חברה ודיגיטל
מאמר “אני, מכונה”

אברום רותם, איש חינוך ויועץ לטכנולוגיה בחינוך ולתמורות הדרושות המערכות ההוראה והחינוך, סוקר את תחום הבינה המלאכותית ומציע דיון בסוגיות המסתתרות מאחורי הכותרת “אני, מכונה”, נוכח הבינה המלאכותית שרושמת הצלחות טכנולוגיות מרשימות, אשר חלקן היו עד לפני זמן לא רב בדיוֹן פואטי.

לא עוד סיפורים עממיים, מיתולוגיות ואמונות, אלא תמיהה של ממש, רלוונטית ואקטואלית: האם ישנה היתכנות מעשית למכונה, מעשה ידי האדם אשר יצר – “ברא” אותה, שתהיה בעלת אישיות ייחודית ומודעות עצמית – כזו האומרת ומתכוונת “אני”, בעלת רצון וכושר בחירה, החלטה וביצוע וכישורים מופלגים, שתהפוך לייצור בעל תבונה לצדנו, אך תהיה בעלת מאפיינים מלאכותיים שנקבעו על ידי האדם, יוצרה מולידה?

(5)  🧑🏼‍🤝‍🧑🏻👨🏻‍🤝‍👨🏼 קורפוס > חדרי השעה > חדר “שבועון דיגיטלראש”
כל מה שחדש בקהילה — בשבועון

כחלק מהקשר שלנו עם הקהילה, ובעיקר כדי לעדכן את חברי הקהילה בחדש ובחשוב (לדעתנו כמובן…) אנו שולחים, כל יום שישי, לחברי הקהילה מרמת “ראש פתוח”, את שבועון דיגיטלראש.

השבועון מאגד בתוכו עדכוני קהילה, אירועים קרובים, חדשות הדיגיטל של יעקב אילון, חומרי תוכן והעשרה בתחום הדיגיטל והחדשנות ועוד.

אנחנו שומרים את כל השבועונים בעמוד (חדר) שבועון דיגיטלראש.
מוזמנים לצפות בשבועונים הקודמים.

קריאה מהנה!

(6) 🎬 לקט דיגיטלראש
ומה עוד…
📜 ממשלה — הגנת סייבר לאזרח.  קורפוס > חדרי נושאים > חדר סייבר.
📚  מאמר — הכח של המידע. קורפוס > חדרי תחומי > חדר ביטוח אקטואריה ודיגיטל.

נתקלתם בכתבה מעניינת בעולם הדיגיטל? ראיתם סרטון שיכול להיות רלוונטי לקהילה?
שתפו אותנו ואנו נפרסם את הידיעה בשבועון ובאתר דיגיטלראש.

עוד באותו עניין...

שבועון 21-מרץ-2021 (Y21W12): קורס בלמידה עצמית עד תחילת אפריל, שילוב בינה מלאכותית במחקר רפואי, הכירו את חברת הקהילה אנה קיסלמן, הצעת עבודה באונ’ ת”א ועוד

קורס בלמידה עצמית עד תחילת אפריל | שילוב בינה מלאכותית במחקר רפואי | הכירו את חברת הקהילה אנה קיסלמן | הצעת עבודה באונ’ ת”א | הקלטת מפגש הקהילה “טסלה ושיבושים דיגיטליים נוספים” | הטיול של צוות i8 לעכו | סיכום חגיגות יום ההולדת של הראש הדיגיטלי

שבועון 31-אוק-2021 (Y21W44): דיגיטלראש לייב “סדרת הזיקית”, החברה אילנה אלש מבריינסווי, סיור מקצועי במכללה לשוטרים, ועוד

אירועי דיגיטלראש “לייב” – סדרת הזיקית ברבעון הרביעי | הכירו את חברת הקהילה אילנה אלש מבריינסווי | סיור קהילת דיגיטלראש במכללה לשוטרים | מפגש מנטורים לקראת קורס “מוצרים ושירותים דיגיטלים – המסע” | משרות חדשות ב”ראש מביא ראש” | הלקט השבועי: הלקט השבועי: הקלטה פתוחה – רועי פרידמן, על זכרון השואה , ידיעה חדשותית, מאמרים ותוכן מקצועי.

שבועון 29-אוג-2021 (Y21W35): סיום קורס DLC146, סדרת אקסנצ’ר קורונה – המשכיות בזמן משבר, משרה חדשה לתעשיה האווירית ב”ראש מביא ראש”, הכירו את החברה אשכר לב, ועוד

סיום קורס DLC146 | סדרת אקסנצ’ר קורונה – המשכיות בזמן משבר | משרה חדשה ב”ראש מביא ראש” – לתעשיה האווירית | הכירו את חברת הקהילה אשכר לב | רשימה של יותר מ-100 מקורות נתונים לכל נושא וצורך | הלקט השבועי: הקלטה מ”לייב”, מדריך חשוב להתמודדות עם פעולת סייבר פשוטה.

שבועון 21-נוב-2021 (Y21W47): סיכום המפגש הראשון עם ה-CIO הגלובלי של חברת זום הארי מוסלי, היכונו לד”ר תמיר בכור מסיימוטיב, יוטיוברית עם עזרה ליישומי אופיס למיניהם ועוד

סיכום המפגש הראשון של דיגיטלראש “לייב” עם ה-CIO הגלובלי של חברת זום – הארי מוסלי | הכירו את חבר הקהילה – מנשה הרשטיק | יוטיוברית עם עזרה ליישומי אופיס | סדרת הזיקית בדיגיטלראש “לייב” בשבוע הבא – ד”ר תמיר בכור, סיימוטיב | משרות חדשות ב”ראש מביא ראש” עבור ברמד וקונסיסט | הלקט השבועי: הקלטה פתוחה עם שירה לב-עמי – שימוש בטכנולוגיה ליצירת אימפקט, פנינים, מאמרים ותוכן מקצועי.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×