שבועון 24-אוק-2021 (Y21W43): שבוע לפתיחת קורס “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע”, הכירו את חברת הקהילה ליאורה בן אפרים ממכבי, מקרה בוחן של Netflix, ועוד

בשבוע הבא אנו פותחים את קורס המנהיגות הדיגיטלית “מוצרים ושירותים דיגיטלים – המסע” DLC147 (ידיעה מספר 1).

מרכז הידע לחדשנות בטכניון בשיתוף דיגיטלראש יזמו תכנית זו, מתוך כוונה לתת מענה יסודי למנהלים ולמובילי חדשנות בארגונים, אשר צריכים לפתח מוצרים ושירותים בעידן דיגיטלי. זאת, בהתבסס על ידע מחקרי עדכני ובאמצעות מומחים אקדמיים ומנהלי חדשנות מובילים בתעשייה הישראלית.

נשארו מספר מקומות למעוניינים, וכמובן – לחברי וחברות הקהילה שלנו יש הנחה “מיוחדת” ממחיר הקורס (דברו עם ניר).

פרופ’ ישע סיון, מייסד; יעקב אילון, עורך ראשי
וצוות דיגיטלראש – הבית המקצועי של מנהיגי הדיגיטל בישראל

(1) 🖥️ קורסים בדיגיטלראש
קורס מנהיגות דיגיטלית “מוצרים ושירותים דיגיטלים – המסע” ייפתח בשבוע הבא

ב-3 בנובמבר ייפתח קורס מנהיגות דיגיטלית “מוצרים ושירותים דיגיטלים — המסע”.
הקורס מובל על-ידי מרכז הידע לחדשנות בטכניון ועל-ידי דיגיטלראש. בקורס נסקור את שלבי המסע המרתק של עדכון מוצרים ושירותים לטובת מוצרים ושירותים דיגיטליים — הן ברמת החלפת מוצר פיזי למוצר וירטואלי והן ברמת תוספות דיגיטליות משמעותיות, שמשנות את המוצר או את השירות.

ההרשמה עד יום ראשון 31 באוקטובר 23:55.

(2) 👋 הכירו את חברת הקהילה
ליאורה בן אפרים, סמנכ”לית מערכות מידע, מכבי שירותי בריאות

רוצה לקבל את השבועון באופן קבוע למייל האישי?

הירשמו לאתר דיגיטלראש כ”ראש פתוח” ללא עלות, ובכל יום שישי בבוקר השבועון יישלח אליכם למייל.

(3) 🔦 קורפוס דיגיטלראש – מקרי בוחן
מקרה בוחן של חברת Netflix

אפשר ללמוד הרבה מהמסע של נטפליקס על בניית מוצרים ושירותים דיגיטליים. מייסד נטפליקס, ריד הייסטינגס, חווה ניסיון מעצב בחברה הקודמת שלו (חברת התוכנה PURE שבסופו של דבר הונפקה ונמכרה). כשהקים את נטפליקס הוא היה איש אמיד ובעיקר איש חושב ולומד.

הסיפור של נטפליקס פוגש את הקורס החדש שלנו, שנערך בשיתוף עם הטכניון, בשני הצירים המרכזיים של הסיפור: חדשנות “מוצרית” ותרבות ארגונית.
בקורס “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע” אנו עוסקים בדיוק בנושאים הללו. (ראה ידיעה 1).

(4) 🖥️ הכשרות ארגוניות ל-2022
המתווה הויזואלי של המתווה הארגוני

לקראת שנת 2022 הכנו בדיגיטלראש מתווה ארגוני לחברות, שיסייע בהטמעת הידע הנדרש למנהלים במנהיגות דיגיטלית.
מתוך המתווה אנו מציגים את המתווה הויזואלי שכולל היצע של:

א. הרצאות פתיחה/חשיפה
ב. קורסי ליבה – שבהם מועברת ליבת התכנים
ג. השתלמויות העמקה בהן מתמקדים בתחומי דעת ספציפיים
ד. תשתית דיגיטל אחודה, המשרתת את כל הפעולות הללו (א-ג).

לפרטים נוספים: ניר עקרון 050-6272612

(5)  👨🏻‍🤝‍👨🏼👩🏿‍🤝‍👩🏼 הנהגת הקהילה
תכנית מגזין חדשה באנגלית בהגשת העורך הראשי של דיגיטלראש לייב: יעקב אילון 

יעקב אילון ולורה סלייר (Photo: Yuri Skvirski)

חברנו, יעקב אילון, העורך הראשי והמנחה של דיגיטלראש לייב וחבר הקהילה, החל להגיש תכנית מגזין חדשה באנגלית THE MIDDLE EAST NOW ב- i24News מדי ערב בין 21:00 ל 22:00. את המגזין יעקב מגיש יחד עם עמיתתו Laura Cellier.

ערוץ i24News הוא ערוץ טלוויזיה בינלאומי לחדשות ואקטואליה 24 שעות ביממה הממוקם בנמל יפו, תל אביב. הוא משדר בצרפתית, אנגלית, ספרדית וערבית. מוזמנים לצפות ולגוון את מקורות האינפורמציה על הפינה שלנו בגלובוס.

(6) 🎬 לקט דיגיטלראש
ומה עוד…
🎬 הקלטה פתוחה — ארי נדין, מוביל טרנספומציה דיגיטלית, AVANADE (Singapore) The Digital Workplace.
📜 מאמר — מדריך: כללי פיסוק באנגלית קורפוס > חדרי פרפראות > חדר מדריכים.
📜 מאמר — “של מי האינטרנט הזה?” קורפוס > חדרי פרפראות > חדר פנינים.
📚 מקרה בוחן — רשת מלונות ACCOR קורפוס > מיון לפי > מקרי בוחן.

נתקלתם בכתבה מעניינת בעולם הדיגיטל? ראיתם סרטון שיכול להיות רלוונטי לקהילה?
שתפו אותנו ואנו נפרסם את הידיעה בשבועון ובאתר דיגיטלראש.

עוד באותו עניין...

נטפליקס – מסע השינוי

בשיחה של ריד הייסטינגס עם ריד הופמן (ממיסדי לינקדאין והיום יזם ושותף בקרן Greylock Partners) מתאר הייסטינג את תפיסת עולמו והתרבות בנטפליקס. אפשר ללמוד הרבה מהמסע שלה בו עברה שלושה תהליכי שינוי ברמת אוקינוס כחול.

שבועון 12-ספט-2021 (Y21W37): רישום מוקדם לקורס “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע” (DLC147), משרה חדשה בחברת Earnix, קורס בלמידה עצמית עם הטכניון כולל מבחן הסמכה, ועוד

רישום מוקדם לקורס “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע” | משרה חדשה בחברת Earnix | קורס בלמידה עצמית עם הטכניון כולל מבחן הסמכה | הכירו את חבר הקהילה שגיא גולדברגר | LOGIN לדיגיטלראש | הלקט השבועי: הקלטה אירוע קהילה שילוב חיים עבודה, ידיעה חדשותית, מאמרים ותוכן מקצועי.

שבועון 19-ספט-2021 (Y21W38): גמר תחרות Bio-Mix-2021 של חברת טבע, רישום מוקדם לקורס “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע”, הכירו את חבר הקהילה גדעון שגיא, ועוד

גמר תחרות Bio-Mix-2021 של חברת טבע ודיגיטלראש | רישום מוקדם לקורס “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע | הכירו את חבר הקהילה גדעון שגיא | וולפרַם אַלפַא (Wolfram Alpha) מנוע ידע חישובי | מסדרת אקסנצ’ר קורונה – נקודת מבט על מסחר דיגיטלי | הלקט השבועי: הקלטה אירוע קהילה – אתיקה ודיגיטל, ידיעה חדשותית, מאמרים ותוכן מקצועי.

שבועון 31-אוק-2021 (Y21W44): דיגיטלראש לייב “סדרת הזיקית”, החברה אילנה אלש מבריינסווי, סיור מקצועי במכללה לשוטרים, ועוד

אירועי דיגיטלראש “לייב” – סדרת הזיקית ברבעון הרביעי | הכירו את חברת הקהילה אילנה אלש מבריינסווי | סיור קהילת דיגיטלראש במכללה לשוטרים | מפגש מנטורים לקראת קורס “מוצרים ושירותים דיגיטלים – המסע” | משרות חדשות ב”ראש מביא ראש” | הלקט השבועי: הלקט השבועי: הקלטה פתוחה – רועי פרידמן, על זכרון השואה , ידיעה חדשותית, מאמרים ותוכן מקצועי.

שבועון 07-נוב-2021 (Y21W45): הארי מוסלי ה-CIO של חברת ZOOM והאורח הראשון בסדרת הזיקית, החבר יוסי בוגנים מווישי, קורס “מוצרים ושירותים דיגיטלים – המסע” החל, ועוד

הארי מוסלי ה-CIO של חברת ZOOM והאורח הראשון בסדרת הזיקית | הכירו את החבר יוסי בוגנים מווישי | קורס “מוצרים ושירותים דיגיטלים – המסע” החל | “אני מכונה” – הרובוטים האנושיים | משרות חדשות ב”ראש מביא ראש” | הלקט השבועי: הקלטה פתוחה – אמנון מישור המייסד של לידספייס מדבר על דאטה, חדשות, מאמרים ותוכן מקצועי.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×