שבועון 03-אוק-2021 (Y21W40): תוכנית הכשרה למובילי דיגיטל ו- CIO’s במוסדות פיננסים בסין, הכירו את חברת הקהילה מוניקה ברקו, המשך סדרת אקסנצ’ר קורונה ועוד

במהלך הרבעון הקרוב: אירועי לייב בימי שלישי עם אורחים – מנהיגים דיגיטלים; סיור קהילה במכללה הלאומית לשוטרים (ידיעה מס’ 4); קורס מנהיגות דיגיטלית “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע” עם מרכז הידע לחדשנות בטכניון; המשך קורס בלמידה עצמית DLC157 כולל הסמכה (ידיעה מס’ 5), ועוד ועוד.

שיהיה קצת יותר קריר,

פרופ’ ישע סיון, מייסד; יעקב אילון, עורך ראשי
וצוות דיגיטלראש – הבית המקצועי של מנהיגי הדיגיטל בישראל

(1) 🎬 אירועים בדיגיטל ראש
תוכנית הכשרה למובילי דיגיטל ו-CIO’s במוסדות פיננסים בסין

במסגרת תוכנית ההכשרה של מובילי דיגיטל ו-CIO’s במוסדות פיננסים בסין, העביר פרופסור ישע סיון סדנה בת 4 שעות על האתגר של מעבר ממנהל למנהיג בעולם הדיגיטל.

הסדנה טיפלה בהיבטים הטקטיים והאסטרטגיים של האתגר, וניתנה במסגרת CCMI
 (China Capital Market Institute) שמקום מושבו בשנזן, סין.

(2) 👋 הכירו את חברת הקהילה
מוניקה ברקו, מנהלת יישומי עסקים גלובליים בווישי

רוצה לקבל את השבועון באופן קבוע למייל האישי?

הירשמו לאתר דיגיטלראש כ”ראש פתוח” ללא עלות, ובכל יום שישי בבוקר השבועון יישלח אליכם למייל.

(3) 📚 סדרת אקסנצ’ר קורונה
בניה מחודשת של עסקים קטנים ובינוניים

כיצד עוזרים לחזק את כוח העמידות וכושר ההתאוששות של לב הכלכלה בעולם: העסקים הקטנים והבינוניים.החברות הקטנות והבינוניות מניעות צמיחה כלכלית. הסקר של אקסנצ’ר בוחן את ההשפעות שיש למשבר על עסקים אלה – את ההשפעה הדרמטית של סגר וריחוק חברתי על אופן הפעולה והשימוש בצריכת תקשורת ומדיה שהשתנו לצמיתות, ועל המעבר לדיגיטל, שירותי “ענן” ואתגרי סייבר.

(4) 🚁 סיורים מקצועיים
סיור מקצועי במכללה הלאומית לשוטרים ב-25 באוקטובר

בתאריך ה-25 באוקטובר יערך סיור מקצועי לקהילת דיגיטלראש במכללה הלאומית לשוטרים — חברים מובילים בדיגיטלראש — המעוניינים להירשם נא לפנות ליעל ניר סולומון במייל – [email protected]

אנא שריינו את התאריך.

(5) 💻 קורסים בדיגיטלראש
חדש בקורסים ברבעון הרביעי

ב-7 באוקטובר יערך מבחן ההסמכה בקורס מנהיגות דיגיטלית בלמידה עצמית “לרתום את הכח הדיגיטלי” של הטכניון ודיגיטלראש. לעוברים בהצלחה תוענק תעודת הסמכה.

ב-7 באוקטובר גם תסתיים ההרשמה המוקדמת לקורס מנהיגות דיגיטלית “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע” של מרכז הידע לחדשנות בטכניון ודיגיטלראש.
הקורס הינו קורס מונחה ויערך בחודשים – נובמבר-דצמבר בימי רביעי בין השעות 17:00 ל-20:00 (הקורס מתחיל ב-3 בנובמבר).

ההרשמה המוקדמת מעניקה הנחה משמעותית ממחיר הקורס.

(6) 🎬 לקט דיגיטלראש
ומה עוד…
🎬 הקלטה פתוחה — יואב עזיז, סמנכ”ל השיווק ביוטפו, עולם העבודה המתגבש.
👩🏼‍🎓👨🏼‍🎓 מדריך — אימות דיסאינפורמציה ושמועות אינטרנט – קורפוס > חדרי פרפאות > חדר פנינים.

נתקלתם בכתבה מעניינת בעולם הדיגיטל? ראיתם סרטון שיכול להיות רלוונטי לקהילה?
שתפו אותנו ואנו נפרסם את הידיעה בשבועון ובאתר דיגיטלראש.

עוד באותו עניין...

מקרה בוחן: חדשנות לא מתרחשת במקרה – איך סין הפכה למעצמת-על טכנולוגית (סקירה של ענקי טכנולוגיה בסין – אנגלית)

בעולם המהיר, המבולגן והגלובלי של ימינו, צריך רק למצמץ כדי להתעורר למציאות חדשה. מציאות אחת כזו היא הופעתה של סין כמעצמה יזמית וטכנולוגית. עליית סין משמשת כמקרה בוחן מצוין לכוחן של תשתיות חדשניות וקביעת יעדים לחדשנות בתוך ארגון.

שבועון 08-אוג-2021 (Y21W32): קורס “מנהיגות דיגיטלית” בלמידה עצמית (DLC157) עד 2 בספטמבר, וובינר: לובינסקי – בעלי MG ZS EV חשמלי בישראל, ועוד

קורס מנהיגות דיגיטלית בלמידה עצמית (DLC157) – עד 2 בספטמבר | וובינר: לובינסקי ובעלי MG ZS EV חשמלי בישראל | תשכחו מהאינטרנט – נכנסים למטאברס | הכירו את חברת הקהילה אסנת צדוק, מנהלת אגף שיל”ת בעמותת שלומית | מדריך וידיאו: התקשורת היא המסר | הלקט השבועי: הקלטה פתוחה עם פרופ’ אסף אברהמי, טיפים מדריכים והשראה.

ההיסטוריה של CTRL + ALT + DELETE

האתר Mental Floss חקר ופרסם את הסיפור על שילוב המקשים הידוע ctrl+alt+del: כיצד נולד, איך ביל גייטס הודה בשנת 2013 שזאת הייתה טעות והאשים בכך את י.ב.מ. ועל המתכנת שלא צפה שקיצור המקשים שיצר יהפוך לחלק אינטגרלי מחווית המשתמש.

שבועון 17-אוק-2021 (Y21W42): מבחן הסמכה ל-DLC150X, הכירו את חברת הקהילה אור בר, המשך סדרת אקסנצ’ר – חוסן מערכות בניהול הפרעות חסרות תקדים עם עין לעתיד ועוד

מבחן הסמכה ל-DLC150X | הכירו את חברת הקהילה אור בר | ספר חברי הקהילה | סיור מקצועי במכללה הלאומית לשוטרים – ממשיכים בהרשמה | המשך סדרת אקסנצ’ר – חוסן מערכות בניהול הפרעות חסרות תקדים עם עין לעתיד |
הקלטה פתוחה – אלעד גולדמן, מנהל תכנית ERP גלובלית אניגמה: יישום מערכת מידע כלל ארגונית המאפשרת התחדשות; המלצת קריאה, מאמרים ותוכן מקצועי.

אני, מכונה

אברום רותם, איש חינוך ויועץ לטכנולוגיה בחינוך, סוקר את תחום הבינה המלאכותית ומציע דיון בסוגיות המתפתחות נוכח ההצלחות הטכנולוגיות המרשימות של הבינה המלאכותית: האם ישנה היתכנות מעשית למכונה, מעשה ידי האדם, האומרת ומתכוונת “אני”?

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×