שבועון 16-מאי-2021 (Y21W20): ביום שלישי הקרוב ב”לייב” – NVIDIA, משרות חדשות ב-i8 Ventures, מאמר בנושא טכנולוגיה והגורם האנושי, הכירו את ד”ר ולדי דבוייריס ועוד

ימים לא פשוטים. הן בהיבט חוץ, ובעיקר בהיבטי פנים.

אמא שלי תמיד הזכירה לנו שכבר ב-1940 האיטלקים הפציצו את תל-אביב, ואז הם עברו לפתח תקווה.

80 שנה אחרי זה — אפשר כבר לחיות בכל מקום עם הדיגיטל (ראו “ערכה למנהל.ת – ניהול עבודה היברידית אפקטיבית” בידיעה הרביעית).

זוהי נחמה פורתא, נאחל לנו ימים טובים יותר.

בברכה,
פרופ’ ישע סיון, מייסד; יעקב אילון, עורך ראשי
וצוות הראש הדיגיטלי – הבית של מנהיגי הדיגיטל בישראל

בית שנפגע בהפצצה, 1940

קיבלת את שבועון הראש הדיגיטלי מחבר/ה?
רוצה לקבל את השבועון באופן קבוע למייל האישי?

הירשמו לאתר הראש הדיגיטלי כ”ראש פתוח” ללא עלות, ובכל יום שישי בבוקר השבועון יישלח אליכם למייל.

(1) 🦟 התכנית הקרובה בראש הדיגיטלי “לייב”
ביום שלישי הקרוב, 18 במאי בשעה 18:00 — נתי אמסטרדם, מנהל הפעילות של NVIDIA ישראל, ואופיר זמיר, המוביל הטכנולוגי של תחום הבינה המלאכותית בחברה

ביום שלישי הקרוב, 18 במאי בשעה 18:00, נפגוש את יצרנית השבבים המובילה בעולם – NVIDIA

NVIDIA, שעברה בשווי השוק שלה את המתחרה Intel, מפתחת את המעבדים והכרטיסים החזקים בעולם, כאשר השוק העיקרי שלה הוא פיתוח מערכות בינה מלאכותית.

בתכנית נפגוש את נתי אמסטרדם, מנהל הפעילות של אנבידיה ישראל, ואופיר זמיר, המוביל הטכנולוגי של תחום הבינה המלאכותית בחברה. הם יספרו לנו על הפלטפורמות החדשות של אנבידיה, וידברו איתנו על שילוב השבבים והבינה המלאכותית בתחומים שונים, כגון מכוניות אוטונומיות, שירותי בריאות, IOT, מרכזי נתונים ועוד. 

מעוניינים לשמוע מה צפוי לנו בהמשך סדרת היתושה? צפו ביעקב אילון מספר מה מתוכנן בהמשך הסדרה:

(2) 🕶️ פינת “דיגיטל לעומק”
פרופ’ ישע סיון סוקר את Oculus Quest 2, משקפי המציאות המדומה של פייסבוק

לפני מספר שנים, רכשה פייסבוק את חברת הטכנולוגיה ויצרנית משקפי המציאות המדומה, Oculus. בתכנית ה”לייב” האחרונה, במסגרת פינת “דיגיטל לעומק”, פרופ’ ישע סיון סקר את הדגם האחרון ששחררה החברה – Oculus Quest 2.

תזכורת: קול קורא  אנו מזמינים אתכם, חברי קהילת הראש הדיגיטלי, לקחת חלק בפינת “דיגיטל לעומק” בתכניות הראש הדיגיטלי “לייב”. 

כזכור, מדובר בכ-7 דקות שבמהלכן המציג/ה מתמקד/ת בתחום/נושא הנוגע לעולם הדיגיטל ומרחיב/ה עליו באופן מעמיק (במסגרת הזמן הנתון), מניסיונו המקצועי או האישי. חלק מהנושאים אשר הוצגו: תחבורה חכמה, מניית גיימסטופ, פלטפורמת Hot-Jar, פרטיות בווטסאפ.

** הנושא והמצגת מחייבים אישור מקדים של פרופ’ ישע סיון. 
** מרצי הפינה ישודרגו לחברות ברמת “ראש גדול”. 

מוזמנים להציע את מועמדותכם. שלחו מייל לכתובת: [email protected]. אנא פרטו בקצרה את הנושא, רקע רלוונטי ואת החומר העומד לרשותכם. 

(3) 👋 פינת הכירו את חברי הקהילה
הכירו את ד”ר ולדי דבוייריס, VP Marketing and Clinical Education בחברת Abracadabra Implants

הראיון השבועי, והפעם – חבר הקהילה והמנטור ד”ר ולדי דבוייריס.

ניתן לצפות בכל הראיונות מפינת “הכירו את חברי הקהילה” באתר הראש הדיגיטלי. בכל יום חמישי יתווסף לחדר הראיון השבועי.

(4) 💻 עולם העבודה החדש
ערכה למנהל.ת – עקרונות ופרקטיקות לניהול עבודה היברידית אפקטיבית

היכולת להנות מהיתרונות של עבודה מהבית, מבלי להזניח את החשיבות שבאינטרקציות החברתיות הנוצרות במשרד, נשענת על עבודה היברידית – שילוב של השניים.
 
נטע בן ישראל, זוהר קלמנוביץ’ וטליה שרגא, שלוש סטודנטיות בתוכנית לתואר שני בהתנהגות ופיתוח ארגונים במרכז הבינתחומי הרצליה, פיתחו את ערכה זו. ככלל, הערכה ממליצה על עבודה היברידית מתוך הנחה כי יש אפשרות להיפגש פנים אל פנים במשרד. במקרה שאין אפשרות כזו, ניתן ליישם עקרונות אלו גם באופן וירטואלי. 

(5) 💼 בואו לעבוד איתנו!
חברת i8 Ventures השותפה בראש הדיגיטלי מגייסת למספר תפקידים

חברת i8 Ventures מגייסת לשלושה תפקידים:
חושבים שמקומכם איתנו? מכירים מישהו רלוונטי? נשמח לשמוע מכם!

(6) 🎬 לקט הראש הדיגיטלי
ומה עוד…

להלן הלקט השבועי לצפייה/קריאה:

עוד באותו עניין...

שבועון 11-אפריל-2021 (Y21W15): ביום ראשון – וובינר עם הטכניון: להוביל את הקפיצה הדיגיטלית, הזמנה לכנס NVIDIA GTC21, הכירו את שאול כהן, פעילויות לילדים מבית בריינפופ ועוד

ביום ראשון – וובינר עם הטכניון: להוביל את הקפיצה הדיגיטלית | הזמנה לכנס NVIDIA GTC21 | הכירו את שאול כהן | פעילויות לילדים מבית בריינפופ | מיכל רון גביש מנכ”לית פוליכד על מנהיגות דיגיטלית בעולם התעשייה | משרות חדשות

שבועון 09-מאי-2021 (Y21W19): בקרוב ב”לייב” – נתי אמסטרדם מ-NVIDIA ישראל, סיכום פעילות משרד הדיגיטל הלאומי לשנת 2020, הכירו את טוני כהן – סמנכ”ל שיווק ושירות במכבי ועוד

בקרוב ב”לייב” – נתי אמסטרדם מ-NVIDIA ישראל | סיכום פעילות משרד הדיגיטל הלאומי לשנת 2020 | הכירו את טוני כהן – סמנכ”ל שיווק ושירות במכבי | הקלטת תכנית ה”לייב” עם רועי פרידמן, מייסד NeVeR Again | הכירו את הפורום הגדול בישראל ל-VR/AR/MR | חדשות הדיגיטל של יעקב אילון | משרות חדשות

שבועון 27-יוני-2021 (Y21W26): הרשמה ל”לייב” עם ד”ר מיכל וקרט וולקין על חדשנות ושיבוש בארגונים גדולים, וובינר עם הטכניון, חדר “הכירו את חברי הקהילה” ועוד

תוכנית ה”לייב” הקרובה עם ד”ר מיכל וקרט וולקין | מפגש מתעניינים לקראת קורס מנהיגות דיגיטלית בלמידה עצמית | פרופסור ישע סיון מתארח בפודקאסט הגיגית של גל גנוט | בפינת קהילה: סיור מקצועי של הראש הדיגיטלי | ולרשותכם חדר שלם להכרת חברי הקהילה | לקט מומלצים עם הקלטה פתוחה, משרות בראש מביא ראש ועוד.

מקרה בוחן: חדשנות לא מתרחשת במקרה – איך סין הפכה למעצמת-על טכנולוגית (סקירה של ענקי טכנולוגיה בסין – אנגלית)

בעולם המהיר, המבולגן והגלובלי של ימינו, צריך רק למצמץ כדי להתעורר למציאות חדשה. מציאות אחת כזו היא הופעתה של סין כמעצמה יזמית וטכנולוגית. עליית סין משמשת כמקרה בוחן מצוין לכוחן של תשתיות חדשניות וקביעת יעדים לחדשנות בתוך ארגון.

Handbook on 3D3C Platforms. Applications and Tools for Three Dimensional Systems for Community, Creation and Commerce (Editor: Yesha Sivan)

הספר, בעריכת פרופ’ ישע סיון, מציג את המטאברס כשילוב של פלטפורמות 3D3C, המהוות מערכות תלת מימד (3D) לקהילה (Community), יצירה (Creation) ומסחר (Commerce). כמדריך לעולמות אלה, הספר כולל דיונים בכלים כמו בוטים ברשתות חברתיות, יצירתיות צוותית, פרטיות, מטבעות וירטואליים ועוד, כמו גם ביישומים שלהם בתחומים כמו בריאות, אנרגיה, שיתוף פעולה ואמנות. יותר מ-20 חוקרים מעשר מדינות משתפים את חוויותיהם, ממצאי מחקרים והפרספקטיבות שלהם, ומציעים משאב מקיף בתחום המתהווה של עולמות 3D3C. הספר נועד הן למתחילים והן למומחים כדרך לעורר הזדמנויות בפלטפורמות ייחודיות.a

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×