דפוסי החשיבה והפעולה של מנכ”לים/יות מצוינים

מאמר של מקינזי שמצביע על דפוסי חשיבה ופעולה שהופכים את המנכ"לים והמנכליות ליעילים ביותר. המאמר מתבסס על לימוד נתוני ביצועים של אלפי מנכ"לים וניתוח נסיונם של חוקרי מקינזי כמקור ראשון בסיוע למנכ"לים לשפר את גישות המנהיגות שלהם.


אוי! נראה שחסרות לך הרשאות לתכנים/שירותים בעמוד זה.
ניתן לבחור רמת חברות מתאימה כאן.

 

 

במידה ונרשמת בעבר יש לבצע LOGIN.

עוד באותו עניין...

מקינזי (תקציר מנהלים): איך יכול דירקטוריון לסייע בטרנספורמציה דיגיטלית

במאמר זה בוחנים המחברים חמישה תחומים בהם הדירקטוריון יכול להוסיף ערך לשינוי הדיגיטלי שהארגון שלהם עובר: השלכות השינוי בעקבות הטכנולוגיה, וידוא יצירת ערך בעקבות השינוי, מעקב על התקיימות השינוי, הכנסת כשרונות חדשים ומתאימים לארגון והבנת האיומים הקשורים בשינוי הדיגיטלי. תרגום ועריכה: ניר עקרון

מקרה בוחן: פוג’י (Fugifilm) לעומת קודאק – חדשנות מערערת יכולה להיות הזדמנות ולא רק אסון

ראיון עם יואיצ’י איטבאשי, המנהל הכללי של המשרד לניהול אסטרטגיות אלקטרוניות של פוג’י מספק הצצה לטרנספורמציה הנועזת של הנהלת פוג’י שהצילה את החברה מגורל דומה לזה של קודאק, שנאלצה לסגור את פעילותה בתחום הצילום בשנת 2012. כך הפכה פוג’י לחברת טכנולוגיה מגוונת עם כ- 283 חברות-בת ומגוון מוצרים.

Scott Kirkpatrick, CEO at BrainPOP: BrainPOP Prepares Kids for Life, Not Just the Test

סקוט קירקפטריק, מנכ”ל בריינפופ, מדבר (אנגלית) על השינוי שעברה החברה תוך כדי ובעקבות מגיפת הקורונה ומציג סרטון חדש של בריינפופ, בנושא המגיפה, על דר’ אנתוני פאוצ’י. ברינפופ הופכת מחברה המספקת תוכן דיגיטלי לבתי ספר לפלטפורמה דיגיטלית לחינוך בבתי ספר ובמשפחות.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×