עוד באותו עניין...

Leadspace – פלטפורמה למודיעין עסקי מבוסס נתוני לקוחות

הנתונים בפלטפורמה של Leadspace נאספים ממקורות פנימיים וחיצוניים של חברות ואנשים ומוסדרים בצורה מיטבית לצרכי המשווקים כדי להבטיח שהם מעבירים את המסר הנכון לקהל הטוב ביותר על ידי בניית קהלי יעד מותאמים אישית.

שמירת סימניה

חשיבות המיקום בעבודה: מעבר ממיקום פיזי למיקום וירטואלי

בעידן החשיבה, שבו אנחנו צריכים להתעמק כדי לייצר ערך — ויש אפשרות לתקשר ולעבוד בדרך דיגיטלית שהיא בסדרי גודל יותר יעילה — ישנה חשיבות גדולה יותר לסביבה שקטה שגם מאפשרת קשר עם כל העולם. תם זמנו של הרעיון שצריכים לעבוד במקום אחד פיזי והוא מוחלף ברעיון של מגוון מקומות.

שמירת סימניה

“קרפה דיאם” – מדריך לטינית – מילים וביטויים נפוצים שכדאי להכיר

נתקלתם במילים זרות ולא הייתם בטוחים מה הן? במדריך לטינית זה תמצאו: מילים לטיניות שמשתמשים בהן כלשונן בעברית (דה פקטו או דה יורה? מה זה אלטר אגו?) | מילים בעברית שמקורן בלטינית (הקפסולה שאומצה לזמן קורונה ומאיפה בא אלינו הקנס?) | מילים וביטויים באנגלית שמגיעים מלטינית ומשתמשים בהם בעבודות סמינריוניות או במסמכים משפטיים (ibid; et.al; etc.) | קישורים ומקורות להעשרה נוספת

שמירת סימניה

Test Post v2

מפגש קהילה רבעוני, בו נדון ונקיים סיעור מוחות משותף על המקרה של טסלה ושיבושים דיגיטליים נוספים, בהובלת ניב קלדרון מארה”ב, מומחה חדשנות ומוביליות (והבעלים הגאים של רכב מסוג טסלה, לאחר שלושה רכבים חשמליים קודמים), ופאנליסטים, ביניהם פרופ’ ישע סיון, מייסד הראש הדיגיטלי, ודני שביט, מנכ”ל לובינסקי רכב.

שמירת סימניה

Test Post v3

הטרנספורמציה הדיגיטלית מהווה הזדמנות וסיכון גם יחד, ולכן הובלה של תהליך זה מחייבת את הארגון לגבש שדרת מנהיגות המאופיינת בגמישות עסקית, מודעות מתמדת לשינויים בסביבת הפעילות, יכולת קבלת החלטות על בסיס הבנת הערך הגלום בדאטה, קידום ועידוד חדשנות ונכונות ללקיחת סיכונים. הקורס יכלול שישה כלים פרקטיים וממוקדים אשר נותנים מענה להיבטים השונים של אתגר של המנהיגות הדיגיטלית, והוא יערך בQ2-2021 בשיטת LLL (שילוב של למידת עמיתים, תיאוריה, ופרקטיקה). הקורס מיועד למנהיגים ומנהלים המעוניינים לקבל כלים פרקטיים להובלת הטרנספורמציה הדיגיטלית בארגון שלהם.

שמירת סימניה
שינוי גודל גופנים
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×