סיפורה של סנגה נונה

הכירו את סנגה נונה, בחורה קוריאנית צעירה שלא ויתרה על חלומותיה כמוזיקאית ואף הצליחה למנף אותם באמצעות הדיגיטל. סנגה שילבה את המוזיקה שלה דרך אפליקציות אשר יצרו עבורה ערך מוסף: Twitch, Amazon, Youtube. בכך, סיפורה של סנגה מוכיח לנו שהיכולת ללמוד טכנולוגיות חדשות היא קריטית להישרדות עסקית.


אוי! נראה שחסרות לך הרשאות לתכנים/שירותים בעמוד זה.
ניתן לבחור רמת חברות מתאימה כאן.

 

 

במידה ונרשמת בעבר יש לבצע LOGIN.

עוד באותו עניין...

מקרה בוחן: חדשנות לא מתרחשת במקרה – איך סין הפכה למעצמת-על טכנולוגית (סקירה של ענקי טכנולוגיה בסין – אנגלית)

בעולם המהיר, המבולגן והגלובלי של ימינו, צריך רק למצמץ כדי להתעורר למציאות חדשה. מציאות אחת כזו היא הופעתה של סין כמעצמה יזמית וטכנולוגית. עליית סין משמשת כמקרה בוחן מצוין לכוחן של תשתיות חדשניות וקביעת יעדים לחדשנות בתוך ארגון.

רשת WiFi – מורה נבוכים

רשת ה-WiFi היא למעשה שידור הנעשה באוויר, ולכן חשופה לשלל הפרעות שונות ומגוונות שסביבתה מייצרת. לכן, עם השנים הוטמעו ברשתות ה-WiFi מגוון טכנולוגיות על מנת להתמודד עם הפרעות אלו ולשפר את ביצועיהן. מאמר זה נכתב על ידי חבר הקהילה אפי גייזלר, מומחה ויועץ לתשתיות תקשורת אלחוטיות, אשר סוקר את הטכנולוגיות השונות ברשתות ה-WiFi, מפרש את שמן ומסביר מה ההבדלים ביניהן.

מקרה בוחן: מי באמת צריך פרחים? מיליוני פרחים הושמדו במהלך התפרצות נגיף קורונה בהולנד

זאת בדיוק השאלה שצריכה לעלות אצל כל אדם בעידן הנוכחי. מה אני באמת צריך? אם זה פרחים – זה בסדר! אבל האם באמת? והיכן אשיג אותם? שאלות כאלה (והתשובות עליהן) הן קריטיות לעידן הנורמלי השלישי.

סאטיה נאדלה: Hit refresh – המלצה וציטוטים נבחרים מאת חבר הקהילה דודו גילעד

ספרו של מנכ”ל מיקרוסופט, סאטיה נאדלה, Hit Refresh, עוסק בשינוי אינדיבידואלי, בתמורה שמתרחשת בתוך מיקרוסופט ובדבר שישפיע בקרוב על חיינו לנצח – הגעתו של הגל הטכנולוגי המרגש ביותר שחווה האנושות: בינה מלאכותית, מציאות מעורבת ומחשוב קוונטי. הספר מתמקד באופן שבו אנשים, ארגונים וחברות יכולים וחייבים להשתנות, “להכות רעננים” (Hit Refresh), בחיפושם המתמשך אחר אנרגיה חדשה, רעיונות חדשים, רלוונטיות והתחדשות מתמשכת. כל זאת, לצד מיקוד בתכונות האנושיות ביותר שלנו, ובראשן האמפתיה והאמון….