חדר המסלול האדום

ברוכים הבאים לחדר המסלול האדום, כאן תוכלו למצוא תוכניות מוקלטות, מאמרים ופריטי תוכן נוספים אשר נוגעים לכשלונות ותקלות של הדיגיטל.

 • גוגל וחברת הבינה המלאכותית שלה DeepMind עומדות בפני תביעה על שת"פ עם שירות הבריאות הבריטי
  גוגל (Alphabet) וחברת האחות DeepMind עומדות בפני תביעה משפטית על הדרך שבה השיגו ועיבדו למעלה ממיליון רשומות של חולים בבריטניה, ללא הסכמתם לצורך פיתוח אפליקצייה לניטור חולים בשם STREAMS.
  Domain: Medical, Domain: Red path
  עוד...
 • הרגולציה מגיעה לבינה המלאכותית
  מאמר ממגזין ספט-אוק 2021 של הרורד (HBR) זה מסביר את המהלכים שסביר להניח שהרגולטורים יבצעו ואת שלושת האתגרים העיקריים שעסקים צריכים לשקול כאשר הם מאמצים ומשלבים AI.
  Domain: Ethics, Domain: Red path
  עוד...
 • איך להשיג רשימת לקוחות בפעולת סייבר מדהימה
  בפעולת CYBER מדהימה פרופ' ישע סיון השיג את רשימת כל הלקוחות של אחד מגופי השירות במשק. רק כמה מאות לקוחות. גם לכם זה יכול לקרות.
  Domain: Red path
  עוד...
 • ת'ראנוס, סטארט-אפ הביומד שהבטיח לחולל מהפכה בתחום בדיקות הדם - ההונאה הגדולה בעמק הסיליקון
  הסיפור על תראנוס, והמייסדת, אליזבת הולמס, שהושוותה בתחילת דרכה לסטיב ג'ובס, שהואשמו והועמדו לדין בגין הונאה מתוחכמת של המשקיעים, שנמשכה שנים.
  Domain: Medical, Domain: Red path
  עוד...
 • בית חכם - רעיון טוב? (הומור)
  האם בית חכם תמיד טוב לנו? גם בבית מסוג זה יכולים להופיע שיבושים ותקלות. תודה לחבר הקהילה יוסי שטרן על שליחת הוידיאו.
  Domain: Red path
  עוד...
 • ד"ר רון דמבו ב-TED Global: לקיחת סיכון תוך אי ודאות קיצונית
  ד"ר רון דמבו, מייסד ומנכ"ל riskthinking.AI, מדבר על הדרך להתמודד עם סכנות בתנאי אי ודאות. מתוך TED Global Conference, 2010.
  Domain: Red path
  עוד...
 • מבוא לפייק ניוז👨‍🏫
  דיפ-פייק (Deepfake) היא טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית ליצירת סרטוני וידאו, צילומים או קטעי קול מזויפים. דיפ-פייק מאפשר ליצור תוכן מזויף שנראה אמיתי על ידי שילוב תמונות וסרטונים קיימים על פני תמונות וקטעי וידאו מקוריים. בשל יכולות אלו, נעשה בטכנולוגיה שימוש להפקת סרטונים פורנוגרפיים של ידועניות, פייק ניוז ומתיחות זדוניות...
  Domain: Cyber, Domain: Red path
  עוד...
 • הסכנות שבדיגיטל - המקרה של חברת הביטוח "שירביט"
  ב-30 בנובמבר 2020 בוצעה מתקפת סייבר על אתר ושרתי חברת הביטוח “שירביט”, במסגרתה דלפו פרטים אישיים ומידע של לקוחות החברה לרשת, כגון תעודות זהות, כתובות מייל, מסמכי ביטוח ועוד. מקרה זה מהווה בעיה חמורה באבטחת והגנת המידע של החברה, ומצטרף למקרים רבים אשר מראים לנו שהדיגיטל לא תמיד טוב...
  Domain: Cyber, Domain: Red path
  עוד...
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×