חדר ספרים מומלצים

כאן ניתן למצוא ספרים שנכתבו על ידי חברי וחברות הקהילה, ספרים הקשורים לתכני הקורסים, או המלצות ממנטורים ומשתתפים. קריאה מהנה!

 • ספר: קוד וחוקים אחרים במרחב הסייבר - Code: And...
  האמונה המקובלת היא שלא ניתן לפקח ולאכוף רגולציה במרחב הקיברנטי, החסין, לכאורה, מפני שליטה ממשלתית (או אחרת). הספר "קוד וחוקים אחרים של המרחב הקיברנטי", שפורסם לראשונה בשנת 2000, טוען כי אמונה זו שגויה.
  Domain: Ethics, ספרים
  עוד...
 • סאטיה נאדלה: Hit refresh - המלצה וציטוטים נבחרים מאת...
  ספרו של מנכ"ל מיקרוסופט, סאטיה נאדלה, Hit Refresh, עוסק בשינוי אינדיבידואלי, בתמורה שמתרחשת בתוך מיקרוסופט ובדבר שישפיע בקרוב על חיינו לנצח - הגעתו של הגל הטכנולוגי המרגש שכולל בינה מלאכותית, מציאות מעורבת ומחשוב קוונטי ובאופן שבו א.נשים, ארגונים וחברות יכולים וחייבים להשתנות.
  ספרים, פנינים
  עוד...
 • ספרו של שמעון פרס ז"ל - "אין מקום לחלומות...
  שמעון פרס ז"ל כתב את הספר "אין מקום לחלומות קטנים", אותו השלים שבועות בודדים לפני מותו. בספר זה פרס כותב את סיפור חייו דרך הכרעות גורליות ורגעים גדולים בהיסטוריה של מדינת ישראל. הספר מייצג את צוואתו הרוחנית לדורות הבאים - לא לפחד מכישלון, לקבל החלטות קשות גם בסביבה של...
  השראה, נספחי לייב, ספרים
  עוד...
 • ספר: מיינדפולנס - ד"ר אלן לאנגר (אנגלית)
  הספר המפורסם והמקיף של מי שנחשבת ל-"אם המיינדפולנס" אודות התהליך הפסיכולוגי שתורגם לעברית כ-"מודעות קשובה"
  English, ספרים
  עוד...
 • ספר: המעבר לאוקיינוס הכחול
  הספר החדש מציג 5 שלבים פרקטיים ליישום התפיסה, תוך התמקדות במגוון הכלים המעשיים ובהיבטים האנושיים של תהליכי עיצוב האסטרטגיה והטמעתה המוצלחת בארגון וכמובן גם בשוק עצמו. מומלץ בחום לכל מי שעוסקים בניהול, אסטרטגיה, שיווק ומכירות.
  ספרים
  עוד...
 • The Business Model Navigator: 55 Models That Will Revolutionise...
  55 מודלים עסקיים בלבד אחראים ל -90% מהעסקים המצליחים ביותר בעולם. 55 הדגמים הללו מספקים את התוכניות הדרושות כדי לחולל מהפכה בעסק שלך ולהניע שינוי משמעותי. ספר זה כולל את כל אחד מ-55 הדגמים.
  English, ספרים
  עוד...
 • ספר: אסטרטגיית האוקיינוס הכחול
  על פי מחקר של 150 מהלכים אסטרטגיים, המתפרש על פני יותר ממאה שנים ושלושים ענפי תעשייה, טוענים קים ומובורן כי החברות המובילות של מחר יצליחו לא על ידי הבסת המתחרים ב"אוקיינוסים אדומים", אלא על ידי יצירת "אוקינוסים כחולים" של נישות שוק ללא מתחרים הבשלות לצמיחה. צעדים אסטרטגיים אלה –...
  ספרים
  עוד...
 • Digital Quantum Leap book - Traditional Chinese Edition for...
  הספר "קפיצה קוונטית דיגיטלית: אסטרטגיות וטקטיקות של טרנספורמציה דיגיטלית" בסינית מסורתית יצא לאור ביוני 2020. מאת: רז הייפרמן, פרופ' ישע סיון ופרופ' מייקל זאנג. זוהי גירסה סינית של הספר "עושים דיגיטל" בהתאמות לשפה ולשוק הסיני ובתוספת איורים מקוריים של פרופ' מייקל זאנג.
  ספרים
  עוד...
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×