סדרת “האצת השינוי” (הפנתר), יוני 2020 – הקלטות

Slide פרטים והרשמה לימי שלישי ברבעון הראשון של הראש הדיגיטלי לייב - סדרת לבנות סכרים דיגיטליים

סדרת “האצת השינוי” – עולם הסייבר, תעסוקה והמכירות.

לאחר שבחודש הקודם עסקנו בגורמים שונים הנדרשים להוביל שינוי בעקבות תקופת הקורונה הכה מאתגרת, עברנו להתמקד בשינוי המואץ הנדרש. בסדרת האצת השינוי התמקדנו בשלושה עולמות:

  • עולם המכירות: פגשנו את דני שביט, מנכ”ל דוד לובינסקי רכב שסיפר כיצד החברה זיהתה את משבר הקורונה כהזדמנות עסקית ועל המעבר ממכירת רכב באופן פיזי לאופן דיגיטלי. 
  • עולם הסייבר: במפגש זה התארחו רועי שרייבר, מנהל אבטחת מידע (סקיוריטי) באקסנצ’ר, שהציג את המתודולוגיה החדשה DEVOPS והדגים כיצד שילוב בדיקות האבטחה כבר בשלב הפיתוח מסייע לארגון ולמובילי הדיגיטל להתמודד עם השינויים המהירים, וכן אריק קליינשטיין, מייסד שותף בקרן גלילות, דיבר על התקפות סייבר, כיצד ומדוע הן קורות, מי הם הכוחות הפועלים, טכנולוגיות וטיפים להתגוננות. 
  • עולם העבודה: אופיר קדוש, סמנכ”ל מערכות מידע במכבי שירותי בריאות, סיפר על התגובות המהירות וכלל התהליך האג’ילי בזמן משבר הקורונה. לאחר מכן שמענו את שלי לב-אמדו, מנהלת משאבי אנוש באקסנצ’ר, אשר תיארה את האתגרים והשינויים הדרמטיים בעולם התעסוקה, אשר חלקם ישארו וישנו את עולם העבודה שהכרנו עד פרוץ הקורונה.

לסיום הסדרה, התמקדנו בהאצת השינוי בעולם הביטחון; נפגשנו עם תא”ל זיו אבטליון, ראש מנהלת הטרנספורמציה הדיגיטלית בצה”ל, שסיפר כיצד הפכה המנהלת את צה”ל לארגון בעל יכולות שינוי מהירות בשגרה ובחירום, ודיברנו עם טליה גזית (אל”ם במיל’), מנכ”לית G-TOS, שעם פרוץ הקורונה בשילוב הממשלה וצה”ל, הובילה פרויקט פיתוח מערכת שליטה ייחודית לתעדוף משאבים בבתי חולים בעת משבר. 

 30-יוני-2020: האצת השינוי — צה”ל

 30-יוני-2020: האצת השינוי — צה”ל – נספחים

 23-יוני-2020: האצת השינוי — עולם העבודה

 23-יוני-2020: האצת השינוי — עולם העבודה – נספחים

16-יוני-2020: האצת השינוי — עולם הסייבר

09-יוני-2020: האצת השינוי — מכירת רכב באינטרנט

 09-יוני-2020: האצת השינוי — מכירת רכב באינטרנט – נספחים