סדרת “לחשוב ולעשות בגדול” (הפיל), חודשים נוב’-דצמ’ 2020 – הקלטות

סדרת “לחשוב ולעשות בגדול” כוללת 6 תכניות בהן נפגוש חברות וארגונים שיצאו מאזור הנוחות שלהם, לקחו את הפעילות שלהם צעד אחד קדימה, חשבו בגדול והגיעו להישגים מרשימים. במהלך הסדרה פגשנו את:

  • יוגב שמני, מנהל ממשל זמין, רשות התקשוב הממשלתי, משרד הדיגיטל הלאומי, שסיפר על פעילות המשרד והשירותים הדיגיטליים שהוא מציע, אשר הופכים מדינה שלמה, כולל ארגונים ומוסדות ממשלתיים, לדיגיטליים וחכמים, ובכך – את החיים שלנו להרבה יותר פשוטים.

  • אסיף בשיא, סמנכ”ל דיגיטל ב”ברמד ישראל”, חברה המייצרת מגופי בקרה הידראוליים למערכות מים, שסיפר על התהליך שעשתה, מחברת ייצור מסורתית לחברה דיגיטלית, טכנולוגית ומובילה בתחומה, המספקת גם שירותים וגם מוצרים דיגיטליים.

  • גלית מורדוך, מנהלת יחידת הדיגיטל וניהול השינוי בחטיבה העסקית, בנק הפועלים, שדיברה איתנו על מגמות השינוי בסביבה הבנקאית, ועל המעבר מהתנהלות באמצעות מערכות רבות למערכת CRM אחת, שהצליח להעביר ארגון מסורתי לחזית הדיגיטל.

  • פרופ’ רחלה פופובצר, סגנית דיקן בפקולטה להנדסה ובמכון לננו-טכנולוגיה, אונ’ בר-אילן, שהציגה את השפעת הדיגיטל על עולם הרפואה בשני היבטים: טיפול אישי המבוסס על מערך עצום של נתונים ומידע, ושיטות חדשניות ודיגיטליות לפיתוח תרופות וטיפולים.

  • לביא ביגמן, דוקטורנט בפקולטה לכימיה במכון ויצמן, אשר הציג מחקר מעורר ההשראה בנושא חיזוי מבני חלבונים באמצעות בינה מלאכותית.

  • ג’וליה זהר, מנכ”לית טחינת אל ארז, שסיפרה על המפעל הותיק שמייצר את הטחינה האהובה בישראל, והסבירה כיצד הדיגיטל משפיע על תהליך הייצור.

  • חמי פרס, שותף-מייסד ומנכ”ל בקרן הון סיכון “פיטנגו” ויו”ר מרכז פרס לשלום וחדשנות, שדיבר איתנו על יזמות, חדשנות, דיגיטל ומה שביניהם, תוך מיקוד בהשפעת הדיגיטל על חברות מקומיות.

 29-דצמ-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם פיטנגו

 29-דצמ-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם פיטנגו – נספחים

 22-דצמ-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם טחינת אל ארז

 22-דצמ-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם טחינת אל ארז – נספחים

 08-דצמ-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם אונ’ בר אילן

 08-דצמ-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם בר אילן – נספחים

 01-דצמ-2020: מפגש קהילה — לקראת 2021 

 24-נוב-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם בנק הפועלים

 24-נוב-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם בנק הפועלים – נספחים

 17-נוב-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם ברמד

 17-נוב-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם ברמד – נספחים

 10-נוב-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם משרד הדיגיטל הלאומי

 10-נוב-2020: לחשוב ולעשות בגדול — עם משרד הדיגיטל הלאומי – נספחים