שבועון Y21W05: ביום שלישי – אסתי פשין תדבר על סייבר בעידן הקורונה, הכירו את חברת הקהילה אורית עוז, כיצד מוציאים מתקפת סייבר לפועל ב-10 שלבים ועוד

שנת 2020 הוכרזה כשנת מגיפת מתקפות הסייבר, אך נראה שגם ב-2021 המגמה ממשיכה, עם גילוי מתקפת הסייבר האגרסיבית בארה”ב (בוצעה על ידי קבוצת הפריצה Cozy Bear).

לפיכך, ביום שלישי הקרוב ניפגש עם אסתי פשין, מנהלת מנהל הסייבר מהתעשייה האווירית. כרקע, ריכזנו עבורכם תכנים רלוונטיים בתחום לצורך הבנה, חידוד והעמקה.

להתראות בשלישי ב-18:00,
פרופ’ ישע סיון, מייסד; יעקב אילון, עורך ראשי
וצוות הראש הדיגיטלי – הבית של מנהיגי הדיגיטל בישראל

קיבלת את שבועון הראש הדיגיטלי מחבר/ה?
רוצה לקבל את השבועון באופן קבוע למייל האישי?

הירשמו לאתר הראש הדיגיטלי כ”ראש פתוח” ללא עלות, ובכל יום שישי בבוקר השבועון יישלח אליכם למייל.

(1) 🦦 התכנית הקרובה בראש הדיגיטלי “לייב”
אסתי פשין, מנהלת מפעל הסייבר, התעשייה האווירית לישראל

ביום שלישי בשעה 18:00: תכנית “לייב” אקטואלית במיוחד – סייבר בעידן הקורונה. על מנת שנוכל להבין מה זה סייבר ולדון בנושא ברמה גבוהה, דאגנו לארח את ה-מומחית לסייבר, אסתי פשין, מנהלת מפעל הסייבר בתעשייה האווירית לישראל.

בתכנית הקרובה אסתי תציג את המגמות של האיומים השונים בתחום הסייבר, תדבר איתנו על הסכנות הפוטנציאליות ובאתגרים, תסביר לנו כיצד השפיעה מגיפת הקורונה על תחום הסייבר, ונבין מהן דרכי ההתמודדות האפשריות והמומלצות.

(2) 👋 פינת הכירו את החבר/ה
הכירו את אורית עוז, בעלים ויו”ר Oz Global B2B

הראיון השבועי, והפעם – חברת הקהילה אורית עוז.

(3) 📚 המלצת הצוות לצפייה בסופ”ש
רון שץ ממליץ: הרצאתו של ד”ר אברהם כדר, מייסד ויו”ר בריינפופ – איך נולד רעיון: פיתוח חשיבה ביקורתית

העצמת ילדים, עיצוב סביבתם והקניית ידע תוך דגש על מדע, הם רק חלק ממטרותיו של ד”ר אברהם כדר – פיזיקאי, רופא לאימונולוגיה ורפואת ילדים, מייסד ויו”ר בריינפופ, חברה שהקים לפני כ-20 שנה, המהווה פלטפורמה חינוכית דיגיטלית.

בריינפופ הינה חברה ייחודית – היא בין החברות הראשונות ששידרו מידע בסטרימינג וידיאו, אי שם בשנת 2000, וכן בין הראשונות שהשתמשו במודל “מנויים” לצפייה בסרטונים.

בהרצאתו – “איך נולד רעיון: פיתוח חשיבה ביקורתית, באופן הדרגתי ודיגיטלי החל בילדים, דרך הוראה ועד למשפחה”, מדבר כדר על יזמות, חדשנות וחינוך.

🔑 גישה לחברים ברמת “ראש מוביל” ומעלה.

(4) 📊 דו”ח מומלץ מתוך אתר הראש הדיגיטלי
אקסנצ’ר מפרסמת – דו”ח בנושא סייבר וטכנולוגיה

לרגל סיומה של שנת 2020, חברת אקסנצ’ר, שותפתנו בראש הדיגיטלי, פרסמה מספר דו”חות בתחומים שונים, ביניהם תחום ה-Cybersecurity.

בחרנו לשתף אתכם בדו”ח שנכתב בשיתוף עם אוניברסיטת אוקספורד, אשר מרכז דעות של מומחים בתחום, במטרה לדון ולחקור סוגיות שונות הנובעות ממגוון טכנולוגיות משמעותיות.

(5) 🎬 לקראת התכנית הקרובה בראש הדיגיטלי “לייב”
התקפת סייבר, אלפי דולרים, 10 שלבים

לקראת הרצאתה של אסתי פשין בתכנית “לייב” הקרובה, אנו ממליצים לצפות בהרצאתו של פרופ’ ישע סיון, אשר מציג מקרה (אמיתי) של הוצאת מתקפת סייבר לפועל ב-10 שלבים.

🔑 גישה לחברים ברמת “ראש מוביל” ומעלה.