מקורות – כשחדשנות פוגשת מים

מנהל החדשנות והיזמות של מקורות - חברת המים הלאומית - דוד (דודי) בלסר מספר לג'רוסלם פוסט (אנגלית) על השקעה בסטארטאפים ושיתופי פעולה לפיתוח טכנולוגיות ייחודיות לעולם המים - החל מסיבים אופטיים, דרך אבטחת סייבר ועד לניהול ביג דאטה.


אוי! נראה שחסרות לך הרשאות לתכנים/שירותים בעמוד זה.
ניתן לבחור רמת חברות מתאימה כאן.

 

 

במידה ונרשמת בעבר יש לבצע LOGIN.

עוד באותו עניין...

מטאוורס, קורונה וטרנספורמציה דיגיטלית – גירסת חברת הקהילה רותם נוי

רותם נוי, חברת קהילת דיגיטלראש, כתבה ושיתפה מחשבות, רעיונות ומידע על המטאוורס, בעקבות הכרזתה של פייסבוק על שינוי השם ל”META”. חזון המטוורס מגדיר חלל ומרחב וירטואלי חברתי תלת-מימדי ורותם קושרת אותו עם תקופת הקורונה ועם טרנספורמציה דיגיטלית.

חשיבות המיקום בעבודה: מעבר ממיקום פיזי למיקום וירטואלי

בעידן החשיבה, שבו אנחנו צריכים להתעמק כדי לייצר ערך — ויש אפשרות לתקשר ולעבוד בדרך דיגיטלית שהיא בסדרי גודל יותר יעילה — ישנה חשיבות גדולה יותר לסביבה שקטה שגם מאפשרת קשר עם כל העולם. תם זמנו של הרעיון שצריכים לעבוד במקום אחד פיזי והוא מוחלף ברעיון של מגוון מקומות.

“קרפה דיאם” – מדריך לטינית – מילים וביטויים נפוצים שכדאי להכיר

נתקלתם במילים זרות ולא הייתם בטוחים מה הן? במדריך לטינית זה תמצאו: מילים לטיניות שמשתמשים בהן כלשונן בעברית (דה פקטו או דה יורה? מה זה אלטר אגו?) | מילים בעברית שמקורן בלטינית (הקפסולה שאומצה לזמן קורונה ומאיפה בא אלינו הקנס?) | מילים וביטויים באנגלית שמגיעים מלטינית ומשתמשים בהם בעבודות סמינריוניות או במסמכים משפטיים (ibid; et.al; etc.) | קישורים ומקורות להעשרה נוספת

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×