הלוגו של מקדונלד’ס בריחוק חברתי — והוא לא לבד

התאגידיים מפרשים “ריחוק חברתי” בעיצוב מחדש של הלוגו. להודעות וללוגואים שנוצרו כדי לקדם ריחוק חברתי יש יתרונות וחסרונות - כתבה של ה-CNN Business, ניו-יורק.


אוי! נראה שחסרות לך הרשאות לתכנים/שירותים בעמוד זה.
ניתן לבחור רמת חברות מתאימה כאן.

 

 

במידה ונרשמת בעבר יש לבצע LOGIN.

עוד באותו עניין...

אותות של שינוי – המכ”ם החיוני שמנהיגים צריכים להכיר כדי לתפוס את העתיד

במאמר זה מזהים חוקרי אקסנצ’ר ומסבירים שישה אותות חיוניים להצלחת הארגון ולעיצוב עתידו המוצלח: למידה מן העתיד, ביזור קבלת החלטות, מטרה בת-קיימא, אספקה משוחררת, מציאות אמיתית ווירטואלית, שיטות מדעיות.

5 דברים שאתם צריכים לדעת על סאגת GameStop

היה הרבה מידע לעבד במבול החדשות השבוע על GameStop, שוק המניות, קבוצות Reddit, אפליקציות מסחר וקרנות גידור. אם כל זה נראה יותר מדי, אנחנו לא יכולים להאשים אותך כי כיוונת לצאת מהמעגל הזה. אמנם איננו יודעים בדיוק כיצד מרד Reddit כביכול ישנה את עתיד ההשקעה, אך ניתן לומר כי וול סטריט לעולם לא תהיה זהה.
להלן חמישה דברים עיקריים שעליך לדעת על השבוע הפרוע של וול סטריט.

רשת WiFi – מורה נבוכים

רשת ה-WiFi היא למעשה שידור הנעשה באוויר, ולכן חשופה לשלל הפרעות שונות ומגוונות שסביבתה מייצרת. לכן, עם השנים הוטמעו ברשתות ה-WiFi מגוון טכנולוגיות על מנת להתמודד עם הפרעות אלו ולשפר את ביצועיהן. מאמר זה נכתב על ידי חבר הקהילה אפי גייזלר, מומחה ויועץ לתשתיות תקשורת אלחוטיות, אשר סוקר את הטכנולוגיות השונות ברשתות ה-WiFi, מפרש את שמן ומסביר מה ההבדלים ביניהן.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×