אוסף סגר 2021-Q1

עם התפרצות נוספת של מגיפת הקורונה ולקראת הסגר בתחילת 2021, דיגיטלראש הציע לחברי הקהילה תוכן איכותי שנפתח (לזמן הסגר) לכלל רמות החברות: ראש גדול, ראש מוביל וראש פתוח. זאת מתוך מטרה, שבמהלך תקופת הסגר ניתן יהיה ללמוד על הזוויות השונות של התמודדות ארגונים עם משבר הקורונה, בדגש על שימוש נכון בדיגיטל ככלי מרכזי למלחמה הבריאותית, התרבותית והעסקית בנגיף.

 • פרופ' נחמן אש, מנכ"ל משרד הבריאות וראש "מגן ישראל" ממונה הקורונה
  נחמן אש, מנכ"ל משרד הבריאות (יוני 2021) הרצה עבור דיגיטלראש באירוע מיוחד בהיותו ממונה על הקורונה וכראש תוכנית "מגן ישראל" להתמודדות עם המגפה. צפו בשידור ותזכו לשמוע מהאדם האמון על המאבק במגפה הקשה ביותר שראה העולם במאה שנים האחרונות.
  Domain: Government, Domain: Medical, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • פרופ' רחלה פופובצר, סגנית דיקן בפקולטה להנדסה ובמכון לננו טכנולוגיה
  הכירו את רחלה פופובצר, סגנית דיקן בפקולטה להנדסה ובמכון לננו טכנולוגיה. רחלה מספרת על עולם הרפואה המודרני אשר מוכוון דאטה ושם דגש על רפואה אישית. בנוסף, רחלה מדברת על המחקר שלה אודות שימוש בננו-טכנולוגיה בטיפול במחלת הסרטן, ועל איך הדיגיטל משתלב בעבודה במעבדות של היום.
  Domain: Medical, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • שופרסל אונליין - "לרכוב על הגל של הדיגיטל ולא של הקורונה" - שיחה עם יצחק אברכהן, מנכ"ל שופרסל
  יצחק אברכהן, 9 שנים מנכ"ל שופרסל, מתאר את התהליכים שהחברה עברה במעבר מרכישה פיזית לקניות אונליין, שהתגברו באופן דרמטי בפרוץ "הפאניקה" של משבר הקורונה. האיום של ענקי האונליין הבינלאומיים וחיזוק המותג הפרטי הם רק חלק מן הנושאים שעלו.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • עולם העבודה האג'ילי: מקרה בוחן של מכבי שירותי בריאות עם אופיר קדוש, סמנכ"ל מע' מידע "מכבי שירותי בריאות"
  בהרצאתו, אופיר קדוש מתאר בפירוט את התגובה המהירה להתפתחויות הכאוטיות בזמן משבר קורונה בחברה שהרפואה היא העיסוק העיקרי שלה. ארגון של כ-8,000 עובדים שנמצא בעיצומו של תהליך אג׳ילי ונאלץ להתמודד עם הבלתי נודע באופן מידי. (הקלטה, 38 דק').
  Domain: Agility, Domain: Future of Work, Domain: Medical, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×