לייבפרסון סוגרת את משרדיה ועוברת לאמץ את מודל העבודה מהבית – כלכליסט

בעקבות משבר הקורונה, החליטה לייבפרסון לסגור את משרדיה הפיזיים ולאמץ את מודל העבודה מהבית כמודל קבוע, תוך שהיא מוותרת על כל הנדל"ן המשרדי שהיא שוכרת בעולם וחוסכת, על פי הערכות, כ 12-15 מיליון דולר בשנה בעקבות המהלך.


אוי! נראה שחסרות לך הרשאות לתכנים/שירותים בעמוד זה.
ניתן לבחור רמת חברות מתאימה כאן.

 

 

במידה ונרשמת בעבר יש לבצע LOGIN.

עוד באותו עניין...

שבועון 20-יוני-2021 (Y21W25): סיום קורס מתקדם DLC145 *חדש עם הטכניון* קורס יסודות DLC150X, הקלטה של אמנון מישור על נתונים, הכירו את חבר הקהילה יוסי אני, ועוד

הקלטות תוכנית לייב עם אמנון מישור על נתונים ובינה מלאכותית | סיום קורס מנהיגות דיגיטלית מתקדם | הכירו את חבר הקהילה יוסי אני | פינת “דיגיטל לעומק” עם שאול זוהר | פורום Bio-Innovators 2021 של חברת טבע | לקט מומלצים עם הרצאות טד פופולריות, השראה והקלטה פתוחה.

מקרה בוחן: בואינג 737 MAX

שני מטוסי בואינג חדשים מדגם 737 MAX נפלו מהאוויר והתרסקו בתוך חצי שנה וגבו את חייהם של למעלה מ-300 איש. על פני השטח, מדובר בכשל טכני. אך הסיפור האמיתי הוא על רצונה של חברה לנצח את יריבתה. מקרה בוחן של כשל מנהיגותי.

אודות יעקב אילון

יעקב אילון מוכר כעיתונאי ומגיש חדשות בערוצי ברודקאסט בארץ ובעולם. במשך השנים סיקר את האירועים המשמעותיים ביותר בישראל ובזירה הבינלאומית וקיים ראיונות עם נשיאים, ראשי ממשלות ומנהיגים מתחומים מגוונים. בנוסף, אילון מחויב תמיד לחדשנות ולטכנולוגיה – מה שמביא אותו גם אל ״הראש הדיגיטלי״.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×