חדר מדריכים

מדריכים בעולם הדיגיטל: טיפים על מסחר עם סין, כתיבה שוויונית ומכבדת מגדרית, מילים בלטינית, ניקוד מהיר – כל אלה ועוד לרשותכם כאן – מדריכים בגישה מהירה וברורה.
לא מצאתם את מה שחיפשתם? צרו קשר ונשמח להוסיף תוכן רלוונטי.

 • MakerBot 2021 guidebook for 3D printing
  The annual guidebook for educators by MakerBot, one of the first companies to make 3D printing accessible and affordable and runs the largest 3D design community in the world. The guidebook contains over 200 pages of classroom-ready 3D printing tutorials and lesson plans.
  Domain: 3d3c Metaverse, English, מדריכים
  עוד...
 • מדריך לדיווח והסרת תכנים ברשתות החברתיות
  המשרד לביטחון הפנים, המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת ולגלישה בטוחה פרסם מדריך לדיווח על תוכן פוגעני ברשתות כדי שניתן יהיה להסיר תכנים פוגעניים ו/או פליליים בהקדם האפשרי. המדריך מחולק לפי הרשתות השונות.
  Domain: Government, מדריכים
  עוד...
 • The Punctuation Guide - מדריך לפיסוק באנגלית
  מדריך הפיסוק נוצר על ידי ג'ורדן פן, חובב ותיק של שפה, שימוש וסגנון. לאחר שחיפש ולא מצא - ג'ורדן הכין מדריך זה, המציג את סגנון הניקוד האמריקאי הנוכחי, באנגלית כמובן. כללי הפיסוק עשויים להיות שונים בשפות שונות. המדריך קל לשימוש, ניתן להגיע בקלות להסברים ולדוגמאות, וכולל טיפים וקישורים נוספים.
  מדריכים
  עוד...
 • כיצד להעלות את תעודת קורס המנהיגות הדיגיטלית שלך לפרופיל LinkedIn
  מדריך קצר המפרט צעד אחר צעד כיצד ניתן להעלות את תעודת סיום הקורס לפרופיל שלך בלינקדאין - באנגלית ובעברית.
  מדריכים
  עוד...
 • וולפרַם אַלפַא (Wolfram Alpha) מנוע ידע חישובי
  במקום להחזיר רשימת לינקים, וולפראם אלפא חוקר ומחזיר תשובות באופן מפורט ומנומק, על בסיס מידע שהוא אוסף, מנתח ועורך. הוא מתרגם את שאלת הגולש/ת, מוצא את המידע הרלבנטי במאגרים, מחשב ומצליב אותו, ומחזיר דו"ח שמכיל מידע שלפעמים אינו נגיש באינטרנט, אבל צריך לדעת איך לשאול.
  מדריכים
  עוד...
 • מה בין TO ל-CC ול-BCC
  יש מכותבים, יש העתקים ויש כאלה שאתם ממש רוצים לכתוב להם אבל לא רוצים לחשוף את כתובת האימייל שלהם. מ(י)סודות הדיגיטל.
  מדריכים
  עוד...
 • מישהו כבר עשה את העבודה בשבילך: 100+ מקורות נתונים בחינם
  אוסף מקורות נתונים חינמי, מארגונים מוכרים, מסודר ומקוטלג לפי נושאים, נבנה תוך שימוש במקורות ציבוריים ובמגוון נושאים - סטטיסטיקות של האו"ם, שיווק, חינוך, מסים, רפואה ועוד.
  מדריכים
  עוד...
 • לוח הימים המיוחדים
  מאגר מתעדכן של הימים המיוחדים בשנה - מועדים בינלאומיים, ימים מצחיקים, ימים חשובים, ימים חברתיים, ימי הולדת של מפורסמים, לפי נושאים או לפי תאריכים - כל מה שהיה חסר לכם ולא ידעתם 🙂
  מדריכים, פנינים
  עוד...
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×