חדר מדריכים

מדריכים בעולם הדיגיטל: טיפים על מסחר עם סין, כתיבה שוויונית ומכבדת מגדרית, מילים בלטינית, ניקוד מהיר – כל אלה ועוד לרשותכם כאן – מדריכים בגישה מהירה וברורה.
לא מצאתם את מה שחיפשתם? צרו קשר ונשמח להוסיף תוכן רלוונטי.

 • כלים טרנספורמטיביים
  כאן עומד לרשותכם אוסף של כלים טרנספורמטיביים שמשתתפי הקורסים הזכירו מנסיונם בארגון שלהם. אין לראות בכך המלצה של דיגיטלראש והחברות השותפות על אחד או יותר מן הכלים המוזכרים - או אלה שאינם נכללים ברשימה.
  מדריכים
  עוד...
 • לוח הימים המיוחדים
  מאגר מתעדכן של הימים המיוחדים בשנה - מועדים בינלאומיים, ימים מצחיקים, ימים חשובים, ימים חברתיים, ימי הולדת של מפורסמים, לפי נושאים או לפי תאריכים - כל מה שהיה חסר לכם ולא ידעתם 🙂
  מדריכים, פנינים
  עוד...
 • מילון המונחים של הבורסה לניירות ערך
  הבורסה לניירות ערך ממלאת תפקיד מרכזי במשק הישראלי, וככזו היא מהווה ספק מרכזי למידע שוטף לציבור על המתרחש בשווקי ההון. הכנסו למילון המונחים של הבורסה כדי ללמוד ולהכיר טוב יותר את המונחים הקשורים בפעילותה בפרט ובפעילות כלכלית בכלל.
  מדריכים
  עוד...
 • דו"ח המגמות הטכנולוגיות של 2021 - איימי ווב
  איימי ווב, פרופ' בבי"ס למנהל עסקים ב-NYU ומייסדת Future Today Institute, מספקת ניתוח מבוסס נתונים על מגמות הטכנולוגיה המתעוררות שיש לשים לב אליהן ב-2021.
  מדריכים, פנינים
  עוד...
 • המלצות לארגונים – כיצד להתמודד עם האתגרים שמזמנת ההסלמה הביטחונית ליחסים בין עובדים ערבים ויהודים
  מדריך שיצרו מרכז אקורד (ארגון אקדמי-חברתי ייחודי, החותר לפתח ולהנגיש ידע מדעי וחדשני בפסיכולוגיה חברתית) והאוניברסיטה העברית בירושלים, לאור ההסלמה הגוברת בין המגזר הערבי ליהודי בתקופה זו.
  מדריכים
  עוד...
 • ד"ר גיל סתיו, אקולוג ומומחה ליתושים ומזיקים נוספים, על החיה הקטלנית ביותר - היתושה
  ד"ר גיל סתיו, אקולוג, מומחה ליתושים ומזיקים נוספים, מציג בפנינו את החיה המובילה של סדרת הלייב החדשה - היתושה, מספר על 3500 הזנים השונים של היתושים, ואף חולק איתנו מספר טיפים להפחתת הסיכוי להיעקץ מ-40 המינים הישראליים.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מדריכים
  עוד...
 • איך מודדים הצלחה בדיגיטל? חמישה מדדים למנכ"לים
  מאמר מאת מקינזי, המסביר כיצד מנכ"לים יכולים למדוד תוצאות עסקיות
  מדריכים, פנינים
  עוד...
 • המדריך להתמודדות עם הפרטיות בווטסאפ
  בימים האחרונים הרשת גועשת בעקבות שינוי מדיניות הפרטיות של ווטסאפ, במסגרתו תעביר מידע אודותינו לקבוצת החברות בבעלות פייסבוק. ששון לוי, סמנכ"ל רגולציה וקצין ציות בדויד שילד חברה לביטוח בע"מ, כתב מדריך להתמודדות עם המצב.
  מדריכים, נושא: סייבר, פנינים
  עוד...
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×