רשת WiFi – מורה נבוכים

רשת ה-WiFi היא למעשה שידור הנעשה באוויר, ולכן חשופה לשלל הפרעות שונות ומגוונות שסביבתה מייצרת. לכן, עם השנים הוטמעו ברשתות ה-WiFi מגוון טכנולוגיות על מנת להתמודד עם הפרעות אלו ולשפר את ביצועיהן. מאמר זה נכתב על ידי חבר הקהילה אפי גייזלר, מומחה ויועץ לתשתיות תקשורת אלחוטיות, אשר סוקר את הטכנולוגיות השונות ברשתות ה-WiFi, מפרש את שמן ומסביר מה ההבדלים ביניהן.


אוי! נראה שחסרות לך הרשאות לתכנים/שירותים בעמוד זה.
ניתן לבחור רמת חברות מתאימה כאן.

 

 

במידה ונרשמת בעבר יש לבצע LOGIN.

עוד באותו עניין...

שבועון 24-אוק-2021 (Y21W43): שבוע לפתיחת קורס “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע”, הכירו את חברת הקהילה ליאורה בן אפרים ממכבי, מקרה בוחן של Netflix, ועוד

שבוע לפתיחת קורס “מוצרים ושירותים דיגיטליים – המסע” | הכירו את חברת הקהילה ליאורה בן-אפרים ממכבי | מקרה בוחן של Netflix | יעקב אילון בתוכנית חדשה באנגלית | המתווה הויזואלי של המתווה הארגוני | הלקט השבועי: הקלטה פתוחה – ארי נדין, מוביל טרנספורמציה דיגיטלית ב-AVANADE , ידיעה חדשותית, מאמרים ותוכן מקצועי.

נטפליקס – מסע השינוי

בשיחה של ריד הייסטינגס עם ריד הופמן (ממיסדי לינקדאין והיום יזם ושותף בקרן Greylock Partners) מתאר הייסטינג את תפיסת עולמו והתרבות בנטפליקס. אפשר ללמוד הרבה מהמסע שלה בו עברה שלושה תהליכי שינוי ברמת אוקינוס כחול.

מהו המטאוורס? גירסת מיקרוסופט

ב-2 בנובמבר, 2001 הכריזה מיקרוסופט על Mesh for Microsoft Teams – השער שלה למטאוורס והדרך להפוך פגישות מקוונות לאישיות, מרתקות ומהנות יותר, מתוך הבנה שאפשר לחשוב על מטאוורס כגרסה חדשה – או חזון חדש – של האינטרנט. צפו בוידיאו וקיראו מאמר מלווה.

מי שולט בבלמים?

על-אף שהידע התאורטי על האפשרות של פריצה לכלי-רכב היה קיים מאז ומתמיד, הרי שרק לאחר הפריצה של צ’רלי מילר וכריס וואלסק לרכבי פיאט קרייזלר, החל הנושא לצבור פופולריות.

שיתוף פעולה של מערכת הבריאות האקדמית “מכלול בריגהאם” (Mass General Brigham) עם יוטיוב

“מכלול בריגהאם” הכריז ביוני 2021 על שיתוף פעולה חדש עם פלטפורמת הוידיאו הדיגיטלית יוטיוב YouTube – שיאפשר להציע למטופלים גישה קלה יותר, מהירה וזמינה למידע רפואי אמין מרופאים, חוקרים ומומחי בריאות, מכל העולם – ולכל העולם.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×