חדר ממשל ודיגיטל

ברוכים הבאים לחדר ממשל ודיגיטל, כאן תוכלו למצוא תוכניות מוקלטות, מאמרים, כתבות ופריטי תוכן נוספים אשר נוגעים לשילוב עולמות הדיגיטל, הממשל, והמגזר הציבורי.

 • דוח רשות החדשנות לשנת 2021 - ההיי-טק בזמן קורונה
  בדו"ח "ההיי-טק בזמן קורונה" לשנת 2020-2021 רשות החדשנות מציגה את האתגרים העיקריים של ענף ההיי-טק בעולמות המימון והמשאב האנושי, כמו גם את ההזדמנויות לתרום להתאוששות המשק ממשבר הקורונה באמצעות חיבור בין מגזרי המשק העסקיים והציבוריים כדי להאיץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית ואת הטמעת הקידמה הטכנולוגית בישראל.
  נושא: ממשל ודיגיטל, נושא: עולם העבודה
  עוד...
 • סיכום פעילות משרד הדיגיטל הלאומי לשנת 2020
  משרד הדיגיטל הלאומי מציג את דו"ח סיכום הפעילות לשנת 2020. בסיכום זה מוצגת הפעילות העניפה של שלושת הגופים שתחת המשרד: רשות התקשוב הממשלתי, מטה ישראל דיגיטלית ורשות החברות הממשלתיות.
  נושא: ממשל ודיגיטל
  עוד...
 • בגרות המידע הממשלתי (Data Maturity)
  רשות התקשוב הממשלתי במשרד הדיגיטל הלאומי ביצעה סקר רוחבי להערכת רמת בגרות המידע הממשלתי (Data Maturity) בה מצויים המשרדים ויחידות הסמך בהיבטי שימוש בנתונים לצרכי ניהול תהליכי ליבה משרדיים. ממצאי הסקר פורסמו בדוח הערכה כולל ולפי קטגוריות כמו מערכות מידע, ניהול ומשילות, הון אנושי ותרבות ארגונית, ויכולת אנליזה ושימוש...
  נושא: ממשל ודיגיטל
  עוד...
 • שאלות ותשובות עם יוסי חמו ויוגב שמני על בחירות 2021 - אתגרים ודיגיטל
  יוסי חמו ויוגב שמני, עונים על שאלות המשתתפים: האם נוכל להצביע מהבית? האם יש שימוש בתעודת הזהות הביומטרית בתהליך הבחירות? מה עושים עם נושא הזיופים בבחירות? לאור מה שקורה בארה"ב, מה יהיה כאשר הפוליטיקאים יגידו שהבחירות היו מזויפות?
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, נושא: ממשל ודיגיטל
  עוד...
 • יוסי חמו ויוגב שמני על בחירות 2021 - אתגרים ודיגיטל
  יוסי חמו, לשעבר סגן ראש אגף טכנולוגיות דיגיטליות וממונה סייבר בועדת הבחירות המרכזית לכנסת, ויוגב שמני, מנהל ממשל זמין, רשות התקשוב הממשלתי, מספרים על בחירות 2021 – האתגרים השונים ומה הם תפקידי הדיגיטל בתהליך.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן, נושא: ממשל ודיגיטל
  עוד...
 • פרופ' נחמן אש, מנכ"ל משרד הבריאות וראש "מגן ישראל" ממונה הקורונה
  נחמן אש, מנכ"ל משרד הבריאות (יוני 2021) הרצה עבור דיגיטלראש באירוע מיוחד בהיותו ממונה על הקורונה וכראש תוכנית "מגן ישראל" להתמודדות עם המגפה. צפו בשידור ותזכו לשמוע מהאדם האמון על המאבק במגפה הקשה ביותר שראה העולם במאה שנים האחרונות.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן, נושא: ממשל ודיגיטל
  עוד...
 • דו"ח הועדה לבדיקת פרויקטים גדולים של פיתוח תוכנה בממשלה
  דו"ח הועדה לבדיקת פרויקטים גדולים של פיתוח תוכנה בממשלה מבקש להביא לידי ביטוי את עבודת הועדה ועוסק בנושאים של הערכת פרויקטים, הצלחה וכישלון, התקשרויות, חוזים ומכרזים במערכות מידע.
  המסלול האדום, נושא: ממשל ודיגיטל
  עוד...
 • שאלות ותשובות עם יוגב שמני, מנהל ממשל זמין רשות התקשוב הממשלתי
  יוגב עונה על שאלות המשתתפים: איך מתכוננים ליום בו נצטרך להצביע מהבית? איך אתם מוודאים שאין דליפת מידע? איך מצטרפים גופים נוספים לקטר הדיגיטלי? איך מנגישים את השירותים לאזרחים הותיקים? ושאלות נוספות על לחץ פוליטי, המגזר החרדי, עובדים במוקדי השירות הציבוריים ושימוש בענן לשירותי הממשלה בישראל.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, נושא: ממשל ודיגיטל
  עוד...
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×