היעדים לשינוי העולם

יעדי הפיתוח בר-קיימא הם קריאה אוניברסלית לפעולה כגון- לסיים את העוני, להגן על כדור הארץ, שיוויון מגדרי, מיגור הרעב, ולשפר את החיים והסיכויים של כולם, בכל מקום.

17 היעדים אומצו על ידי כלל המדינות החברות באו”ם בשנת 2015, כחלק מאג’נדה של פיתוח בר קיימא .כיום, מתבצעת התקדמות במקומות רבים, אך בסך הכל, הפעולה לעמידה ביעדים עדיין לא מתקדמת במהירות או בקנה המידה הנדרש. אנו זקוקים לשנים של פעולה שאפתנית על מנת להשיג את היעדים עד 2030.

עוד באותו עניין...

מקרה בוחן: חדשנות לא מתרחשת במקרה – איך סין הפכה למעצמת-על טכנולוגית (סקירה של ענקי טכנולוגיה בסין – אנגלית)

בעולם המהיר, המבולגן והגלובלי של ימינו, צריך רק למצמץ כדי להתעורר למציאות חדשה. מציאות אחת כזו היא הופעתה של סין כמעצמה יזמית וטכנולוגית. עליית סין משמשת כמקרה בוחן מצוין לכוחן של תשתיות חדשניות וקביעת יעדים לחדשנות בתוך ארגון.

רשת WiFi – מורה נבוכים

רשת ה-WiFi היא למעשה שידור הנעשה באוויר, ולכן חשופה לשלל הפרעות שונות ומגוונות שסביבתה מייצרת. לכן, עם השנים הוטמעו ברשתות ה-WiFi מגוון טכנולוגיות על מנת להתמודד עם הפרעות אלו ולשפר את ביצועיהן. מאמר זה נכתב על ידי חבר הקהילה אפי גייזלר, מומחה ויועץ לתשתיות תקשורת אלחוטיות, אשר סוקר את הטכנולוגיות השונות ברשתות ה-WiFi, מפרש את שמן ומסביר מה ההבדלים ביניהן.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×