עתיד בטוח (Future Positive) מותג אופנה דיגיטלית לעידן המטאוורס

מותג חדש של אופנה דיגיטלית של בני הזוג רותם וניר גואטה, FUTURE POSITIVE, מעצבי אופנה מתל-אביב, משרטט חזון של ״המלתחה החדשה לעידן המטאוורס״. נוכח המציאות העולמית שמשתנה, רלוונטיות היא מילת המפתח לעתיד העסקי שלהם ושל עסקי האופנה בכלל.


אוי! נראה שחסרות לך הרשאות לתכנים/שירותים בעמוד זה.
ניתן לבחור רמת חברות מתאימה כאן.

 

 

במידה ונרשמת בעבר יש לבצע LOGIN.

עוד באותו עניין...

מטומטמים? פריצת יישומי ה-NFT בעולם האמנות

“מטומטמים” היא עבודה של בנקסי המתארת מכירה פומבית ומטרתה לשים ללעג ולקלס את מנגנוני שוק האמנות הבינלאומי. ד”ר מילי פרי, מומחית מדיניות בלוקצ’יין וחוקרת שוק האמנות, על היתרונות והאפשרויות הגלומות בכניסת יישומי ה-NFT לעולם האמנות.

שבועון 23-ינו-2022 (Y24W04): “לייב” עם אביב שפירא ורובי ליאני – רחפנים אוטונומיים, איפה דפי? מיזם להנגשת דפיברילטורים, “לייב” הבא – דיגיטל והגיל השלישי, ועוד

“לייב” 11-ינו-2022 עם אביב שפירא ורובי ליאני – רחפנים אוטונומיים | איפה דפי? מיזם להנגשת דפיברילטורים | “לייב” 18-ינו-2022 עם ד”ר מיכל הלפרין בן צבי – הדיגיטל והגיל השלישי | קורס מנהיגות דיגיטלית מתחיל 26-ינו-2022 | כנס NFT ישראל #2 במכללת שנקר | משרות חדשות | הלקט השבועי: הקלטה פתוחה, מאמרים ותוכן מקצועי.

כל מה שצריך לדעת על NFT

הסברים וקישורים על מה ולמה הוא ה-NFT – יחידת ערך דיגיטלית ייחודית בטכנולוגיית בלוקצ’יין, שמאפשרת קנייה ומכירה של נכסים דיגיטליים. כיום ה-NFT מתייחס בעיקר ליצירות אמנות דיגיטליות שקיימות רק במרחב הוירטואלי ונסחרות בעולמות הקריפטו: תמונות, מוזיקה, וידיאו וכדומה.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×