אטל מולכו, מנכ”לית פמי פרימיום – שירותי רפואה מתקדמים: הדרך מחברת שירות רפואי לחברת טכנולוגיה עם שירותים רפואיים

פמי פרימיום היא נותנת השירותים הגדולה בישראל ומתמחה במתן שירות למגזר הביטוח, שירותי רפואה למגזר הפרטי והציבורי ולקופות החולים. חברה ותיקה שהתחילה את דרכה לפני 30 שנה, עם עובדים ספורים ומתן שירות לעובדים זרים - ובתהליך מרתק, עם הבנה ניהולית אסטרטגית, עברה שינוי לחברה בת 1200 עובדים שגם מייצרת טכנולוגיה וגם מגישה שירותי רפואה מתקדמים. אטל סוקרת את השינויים בכלל ובתקופת קורונה בפרט, ומציגה את הטלמדיסין (רפואה מרחוק) עם "טייפו" ועם "פופינס" (התפתחות הילד). כולל שאלות ותשובות.


אוי! נראה שחסרות לך הרשאות לתכנים/שירותים בעמוד זה.
ניתן לבחור רמת חברות מתאימה כאן.

 

 

במידה ונרשמת בעבר יש לבצע LOGIN.

Related Articles

מקרה בוחן 4: אטל מולכו, מנכ”לית פמי פרימיום – שירותי רפואה מתקדמים: הדרך מחברת שירות רפואי לחברת טכנולוגיה עם שירותים רפואיים

פמי פרימיום היא נותנת השירותים הגדולה בישראל ומתמחה במתן שירות למגזר הביטוח, שירותי רפואה למגזר הפרטי והציבורי ולקופות החולים. חברה ותיקה שהתחילה את דרכה לפני 30 שנה, עם עובדים ספורים ומתן שירות לעובדים זרים – ובתהליך מרתק, עם הבנה ניהולית אסטרטגית, עברה שינוי לחברה בת 1200 עובדים שגם מייצרת טכנולוגיה וגם מגישה שירותי רפואה מתקדמים. אטל סוקרת את השינויים בכלל ובתקופת קורונה בפרט, ומציגה את הטלמדיסין (רפואה מרחוק) עם “טייפו” ועם “פופינס” (התפתחות הילד). כולל שאלות ותשובות.