שופרסל אונליין – “לרכוב על הגל של הדיגיטל ולא של הקורונה” – שיחה עם יצחק אברכהן, מנכ”ל שופרסל

יצחק אברכהן, 9 שנים מנכ"ל שופרסל, הרשת הקמעונאית הגדולה והותיקה בישראל, מתאר את התהליכים שהחברה עברה במעבר מרכישה פיזית בחנויות הרשת לקניות אונליין, שהתגברו באופן דרמטי בפרוץ "הפאניקה" של משבר הקורונה. מה גרמה המחאה החברתית ב-2011? האיום של ענקי האונליין הבינלאומיים כמו אמזון ועלי אקספרס, פיתוח תשתיות עצמאיות, חיזוק המותג הפרטי, טווחי מחירים לצרכן, השקעות, ליקוט משלוחים פיזיים ואוטומטיים, דאגה לאחרון העובדים, והלקוח במרכז - הם רק חלק מן הנושאים שעליהם הוא מדבר.


אוי! נראה שחסרות לך הרשאות לתכנים/שירותים בעמוד זה.
ניתן לבחור רמת חברות מתאימה כאן.

 

 

במידה ונרשמת בעבר יש לבצע LOGIN.

Related Articles

קורס DLC141 – מפגש מקרה בוחן 1: שופרסל אונליין – “לרכוב על הגל של הדיגיטל ולא של הקורונה” – שיחה עם יצחק אברכהן, מנכ”ל שופרסל

יצחק אברכהן, 9 שנים מנכ”ל שופרסל, הרשת הקמעונאית הגדולה והותיקה בישראל, מתאר את התהליכים שהחברה עברה במעבר מרכישה פיזית בחנויות הרשת לקניות אונליין, שהתגברו באופן דרמטי בפרוץ “הפאניקה” של משבר הקורונה. מה גרמה המחאה החברתית ב-2011? האיום של ענקי האונליין הבינלאומיים כמו אמזון ועלי אקספרס, פיתוח תשתיות עצמאיות, חיזוק המותג הפרטי, טווחי מחירים לצרכן, השקעות, ליקוט משלוחים פיזיים ואוטומטיים, דאגה לאחרון העובדים, והלקוח במרכז – הם רק חלק מן הנושאים שעליהם הוא מדבר.