אירוע חשיפה: קורס מנהיגות דיגיטלית בלמידה עצמית (19-פבר-2021)

שנה שלמה חלפה מאז הכנס במלון סטאי ביפו בפברואר שעבר, שציין את הקמתה של קהילת “הראש הדיגיטלי” (איך הזמן טס כשנהנים). במהלך שנה זו הנגשנו את עולם הדיגיטל למנהלים בכירים של ארגונים ישראליים רבים, ממגוון ענפים וסקטורים, באמצעות סל שירותים לחברי הקהילה שהפך משוכלל, עדכני ומדויק יותר לאורך השנה האחרונה.

בין היתר, הפקנו את אירועי “הראש הדיגיטלי לייב” בימי שלישי, פרסמנו מדי שבוע את “שבועון הראש הדיגיטלי”, הקמנו באתר שלנו חדרי תוכן ייעודיים ואזור “ראש מביא ראש — דרושים”, וכמובן העברנו 4 “קורסי מנהיגות דיגיטלית LLL” המבוססים על ידע ומומחיות עדכנית בשיתוף עם הטכניון.

אנו, בראש הדיגיטלי, דוגלים בגישה שנקראת LLL – Life Long Learning. לתפיסתנו, שיטת הלמידה ששימשה אותנו בעבר איננה מסוגלת לתת מענה לקצב ההולך וגובר של השינויים וההתפתחויות בעולמנו, בדגש על העולם הדיגיטלי, שמשנה מהיסוד את חוקי המשחק והאתגרים איתם מתמודדים ארגונים. לפיכך, אין ברירה אלא לעבור לשיטת למידה חדשה, המותאמת למנהיג הדיגיטלי בעידן המודרני ומאפשרת לו, ולארגון שבראשו הוא עומד, להישאר רלוונטיים ולעשות שימוש אפקטיבי בפוטנציאל שבדיגיטל.

לרגל חגיגות יום ההולדת של “הראש הדיגיטלי” אנו משיקים שירות חדש: קורסים בלמידה עצמית, המבוססים על גישת ה-LLL. לקורס הראשון קראנו “לרתום את הכוח הדיגיטלי ב-2021 (DLC150)” והוא כולל 5 נושאים תיאורטיים ו-5 נושאים פרקטיים (מקרי בוחן). בסך הכל כ-6 שעות של וידאו, אותם תוכלו ללמוד במקום ובזמן שנוח לכם ובפלטפורמה האידיאלית עבורכם (מהמחשב, מהטאבלט או מהטלפון הסלולרי).

לכבוד השירות החדש והקורס המיוחד, אנו נקיים אירוע חשיפה, בו יינתן כל המידע הרלוונטי על שיטת הלמידה העצמית והרחבה על הקורס החדש, כולל זמן לשאלות ותשובות.

האירוע יתקיים ביום שישי, 19 בפברואר, בשעה 09:00, ומיועד למתעניינים בקורס. ההשתתפות ללא עלות, אך מחייבת הרשמה מראש. הנחות מיוחדות למשתתפי המפגש. 

הרישום לאירועי הראש הדיגיטלי “לייב” גם מהווה רישום לאתר “הראש הדיגיטלי” במעמד של ראש פתוח. להבא תוכלו להשתמש בשם משתמש זה כדי להירשם לאירועים הבאים.

הרשמה

אירוע פתוח לקהל הרחב

לתשומת לבך: לאחר סיום ההרשמה תישלח לכתובת המייל אותה הזנת הזמנה עם פרטי התכנית, הכוללת לינק אישי מאובטח, באופן אוטומטי.