חדר ממשל ודיגיטל

ברוכים הבאים לחדר ממשל ודיגיטל, כאן תוכלו למצוא תוכניות מוקלטות, מאמרים, כתבות ופריטי תוכן נוספים אשר נוגעים לשילוב עולמות הדיגיטל, הממשל, והמגזר הציבורי.

חדש! קבוצת בטא ייעודית למתעניינים בחיבור בין עולמות הממשל והדיגיטל. מוזמנות.ים להצטרף אלינו:

התכנית הלאומית לבינה מלאכותית

בכנס בהתקיים בתל אביב ב18.7.22 בנוכותה של שרת החדשנות, המדע והטכנולוגיה, אורית פרקש הכהן, נחשפה התכנית הלאומית לבינה מלאכותית שהכילה מספר עקרונות ותכניות פעולה לקידום הבינה במלאכותית בממשלה ובמשק

המיזם הלאומי- 265

המיזם הלאומי 265 הינו מיזם העוסק בקידום שירותים דיגיטלים בין ערים ע”י פיתוח מערך תשתיתי המאפשר שיתוף ולמידה על מנת לסייע בתהליך הטרספורמציה הדיגיטלית

אנגלית – המפתח להון אנושי עם יכולות TECH – דו”חות רשות החדשנות והועדה הלאומית להון אנושי להייטק.

בעודנו נמצאים בעיצומה של סערה כלכלית הכוללת עליה באינפלציה ובריבית בעולם במקביל לירידה בתיאבון לסיכון מצד המשקיעים וההון הפרטי, מלחמה במזרח אירופה, ושפע טלטלות שעוברת הכלכלה העולמית והישראלית – מצב ההייטק הישראלי אשר שבר שיאים בשנת 2021 במונחי גיוס כספים ועובדים נראה כשייך למציאות אחרת.

דוח החדשנות לשנת 2022

רשות החדשנות פרסמה את דוח החדשנות לשנת 2022. הדוח מציג את תמונת המצב של ההייטק הישראלי ב2022, מראה מה יאפשר את קפיצת המדרגה הבאה של ההייטק הישראלי, ואת פעילות זירות רשות החדשנות. בדוח ניתן לראות את ההישגים והאתגרים שיש להייטק הישראלי ב2022.

אתר הנצחה ממלכתי באינטרנט לזכרם של הנופלים והנופלות במערכות ישראל

ממשלת ישראל – משרד הביטחון הקים אתר ייחודי בשם “יזכור” אשר מהווה אתר הנצחה ממלכתי באינטרנט לזכרם של הנופלים והנופלות במערכות ישראל. יש באתר מרוחו של בית עלמין צבאי, מרוחו של מוזיאון היסטורי ומרוחו של ההיכל הערכי. ניתן להדליק נר וירטואלי לזיכרון אחד או יותר מהחללים.

האיחוד האירופי בצעדים חסרי תקדים נגד חברות הטכנולוגיה

האיחוד האירופי בחקיקה חדשה: שורה של צעדים מגבילים על חברות הביג-טק, שמטרתן לפתוח את השוק הטכנולוגי לתחרות. באירופה טוענים שהחברות החזקות בשוק מנצלות את היתרון והדומיננטיות שלהן בתחומים מסויימים וכך למעשה, מונעות מחברות אחרות להתפתח ולהתקדם. דבר אשר בסופו של דבר מונע את חופש התחרות.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×