למידה היא תהליך של רכישה, הרחבה או שיפור של ידע, הבנה, יכולת או מיומנות. חינוך הוא תהליך מתמשך של למידה שבו האדם רוכש ידע, מיומנות, ערכים או עמדות. הדיגיטל מטלטל ומשנה תהליכים אלה וכאן ניתן למצוא מאמרים, מקרי בוחן, קישורים ותובנות על מקומו של הדיגיטל בתהליכי למידה במגזרים ותחומים שונים.

גישה מעשית ללמידה מכוונת: 3X3X3

גישה מעשית של מקינזי ללמידה מכוונת 3X3X3: ללמידה בכוונה, יעילה ומתמשכת יש להגדיר שלושה יעדים, לתקופה של שלושה חודשים ועם שלושה אנשי צוות.

הקורסים של טד

הקורסים של טד מחברים אותך עם קהילה גלובלית של לומדים ודוברי TED אשר משתפים רעיונות מלאי השראה ומשני-עולם כדי לעזור לך לשגשג ולהתפתח.

ללמוד SQL וליהנות ממשחק בלשי

באמצעות משחק בילוש אפשר ללמוד באופן עצמאי, מושגים ופקודות SQL למתחילים וגם משתמשים מנוסים יכולים לצחצח את יכולותיהם/ן עם התעלומה.

למידה לאורך החיים והמוח הפלסטי

המוח שלנו פלסטי והקשרים העצביים מתחדשים כשאנחנו לומדים, חווים ומסתגלים. פרופ’ קורצי מאוניברסיטת קמברידג’ מובילה פרויקט אירופי “Adaptive Brain Computations” כדי לבדוק כיצד מתרחשת למידה. חוקרים אחרים אף מצביעים על הלמידה כאחד הגורמים שעשויים לעכב מחלות דמנציה.

כאן חינוכית (לשעבר הטלוויזיה החינוכית) – טלוויזיה ודיגיטל לילדי ישראל

כאן חינוכית, ערוץ הילדים והנוער הציבורי היחיד בישראל, משתמש בפלטפורמות הדיגיטל כזרוע המרכזית להפצת התוכן ועיקר תכניו עולים לשידור לפני השידור בטלוויזיה. הערוץ מבוסס על מורשת הטלוויזיה החינוכית שהחלה את פעילותה כערוץ הטלוויזיה הראשון בישראל ב-1966.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×