קורפוס

אתר דיגיטלראש מכיל מאות פריטי תוכן מסוגים שונים, כגון הרצאות, סדנאות, קורסים, מצגות, מאמרים, כתבות ועוד, כולם עוסקים בעולם הדיגיטל והחדשנות.
בחדרי התוכן ניתן למצוא פריטים רבים ומגוונים, בחלוקה לחדרים הבאים:

 

חדרי תוכן

 • חדרי השעה: חדרים המאגדים בתוכם פריטי תוכן אקטואלי מתעדכן.
 • מדריכים וכלים: מדריכים בעולם דיגיטלי וכלים דיגיטליים שימושיים.
 • טכנולוגיות: פריטי תוכן לפי זירות טכנולוגיות.
 • מגזרים ותעשיות: פריטי תוכן בחלוקה לתעשיות ומגזרים בהקשר הדיגיטל.תחומים חוצי-מגזרים: פריטי תוכן בחלוקה לנושאים שונים הרלוונטיים למגזרים השונים. 
 • תרבות דיגיטל: פריטי תוכן שמוסיפים טעם ועניין לעולם הדיגיטל.
 • אוספים: מכיל סדרות ואוספי פריטים מכל הקורפוס סביב נושא מסויים. 
 •  שותפים: חדרים המכילים פריטי תוכן הנוגעים לשותפי דיגיטלראש.
 • הספרייה: מכילה סםרים מומלצים, מאמרים ואפשרויות מיון נבחרות.

לחברים/ות המעונינים/ות להיות מעורבים/ות אנחנו מאפשרים: 

 • להמליץ על תכנים: אנו מזמינים אותך לשתף איתנו תכנים אשר נראים לך מעניינים ורלוונטיים, כמו כתבות, מאמרים, חדשות דיגיטל, סרטונים וכו’.
 • לשתף תכנים: במידה וכתבת מאמר או מדריך, שתפו אותנו! אנו נעלה את התכנים לאתר ונחשוף אותם לחברי הקהילה.
 • לרכז חדר תוכן: מומחה/ית בתחום מסוים? יש לך הרבה ידע בנושא ספציפי ואת/ה רוצה לחלוק אותו? תוכל/י להוביל חדר באתר שלנו ולמלא אותו בתכנים באותו תחום. לדוגמא, היכנסו לחדר חברה ודיגיטל, אותו הקים חבר הקהילה ד”ר יובל דרור. 

חדרי השעה

חדרים המאגדים בתוכם פריטי תוכן אקטואלי מתעדכן:

מדריכים וכלים

מדריכים בעולם הדיגיטל וכלים דיגיטליים שימושיים. 
לא מצאתם את מה שחיפשתם? צרו קשר ונשמח להוסיף תוכן רלוונטי.

העתק/הדבק סימני מקלדת בכל מקום

באתר יו-יו הכינו מדריך חמוד להעתקה והדבקה של סימני מקלדת מסוגים שונים. כדי לעשות סימנים מיוחדים במקלדת מלאה (לא בנייד) משתמשים בלחצן ALT ואז לוחצים על מספר כלשהו. כאן מופיעים גם המספרים וגם סימנים מחולקים לקטגוריות לקלות השימוש.

מודל הניהול של ד”ר אדיג’ס – PAEI

ד”ר אדיג’ס מגדיר ניהול כתהליך שמוביל ארגון להיות אפקטיבי ויעיל בטווח הקצר והארוך. כדי להשיג זאת, על ההנהלה למלא ארבעה תפקידים (PAEI) והם: P – להניע; A – לנהל; E – ליזום; I – לשלב. כל תפקיד הוא הכרחי, וביחד הם מספיקים לניהול מוצלח של כל ארגון.

אנציקלופדיית אאוריקה: כל מה שרציתם לדעת על הכל

“אאוריקה” היא אנציקלופדיה שונה מאנציקלופדיות אחרות שהן מקור מידע מופלא להגיע אליו כשאנחנו מחפשים משהו. אאוריקה עושה ההיפך: היא מספקת את הגילוי והסקרנות הטבעית שיש בבני אדם, בכל גיל ובכל אמצעי – במחשב, בטאבלט או בסמארטפון – להכנס ולחפש משהו חדש ומלהיב.

הכירו את Miro – הלוח המקוון לשיתוף פעולה

Miro – לוח עבודה מקוון עם אינספור אינטגרציות ותבניות המיועדות לעבודה משותפת, מהווה כר עבודה נוח ואינדיקטיבי לסיעור מוחות, סדנאות, שיעורים ותהליכים אסטרטגיים, קל וחומר כאשר חלק הארי משוק התעסוקה עובר לעבודה מהבית.

ליילה גהרני – יוטיוברית של יישומי אופיס, גוגל ועוד

ליילה גהרני היא יוטיוברית של סרטונים הקשורים ליישומי אופיס, אבל לא רק. מטרתה היא לעזור לך לחסוך זמן כדי שתוכל לבזבז אותו על הפעילויות החשובות באמת. מעל 1.2 מליון מנויים על הערוץ שלה עם סרטוני הדרכה שהיא מעלה בכל שבוע.

בוטי – העוזרת שלכם בווטסאפ

בוטי – העוזרת האישית שלכם בווטסאפ. הוסיפו אותה לרשימת אנשי הקשר שלכם ותוכלו לבקש ממנה הרבה דברים נחמדים כמו לשלוח הודעות, תזכורות לפגישות ומשימות, מידע על מקום ו/או מזג אויר. איך? הכנסו למדריך.

מדריך לדיווח והסרת תכנים ברשתות החברתיות

המשרד לביטחון הפנים, המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת ולגלישה בטוחה פרסם מדריך לדיווח על תוכן פוגעני ברשתות כדי שניתן יהיה להסיר תכנים פוגעניים ו/או פליליים בהקדם האפשרי. המדריך מחולק לפי הרשתות השונות.

The Punctuation Guide – מדריך לפיסוק באנגלית

מדריך הפיסוק נוצר על ידי ג’ורדן פן, חובב ותיק של שפה, שימוש וסגנון. לאחר שחיפש ולא מצא – ג’ורדן הכין מדריך זה, המציג את סגנון הניקוד האמריקאי הנוכחי, באנגלית כמובן. כללי הפיסוק עשויים להיות שונים בשפות שונות. המדריך קל לשימוש, ניתן להגיע בקלות להסברים ולדוגמאות, וכולל טיפים וקישורים נוספים.

וולפרַם אַלפַא (Wolfram Alpha) מנוע ידע חישובי

במקום להחזיר רשימת לינקים, וולפראם אלפא חוקר ומחזיר תשובות באופן מפורט ומנומק, על בסיס מידע שהוא אוסף, מנתח ועורך. הוא מתרגם את שאלת הגולש/ת, מוצא את המידע הרלבנטי במאגרים, מחשב ומצליב אותו, ומחזיר דו”ח שמכיל מידע שלפעמים אינו נגיש באינטרנט, אבל צריך לדעת איך לשאול.

מגזרים ותעשיות

פריטי תוכן בהקשר הדיגיטל בחלוקה לתעשיות ומגזרים.

חדרי תחומים חוצי מגזרים

פריטי תוכן בחלוקה לנושאים שונים

חדרי תרבות דיגיטל

פריטי תוכן שמוסיפים טעם ועניין לעולם הדיגיטל

חדר אוספים

מכיל סדרות ואוספי פריטים מכל הקורפוס

חדרי שותפים

חדרים המכילים פריטי תוכן הנוגעים לשותפי דיגיטלראש

הספרייה

 • מכילה המלצות על ספרים נבחרים בעולם הדיגיטל, מאמרים ואפשרויות מיון נבחרות.
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×