לדעתנו

Corona_Graph
מבט ארוך טווח על הקורונה
היום ה-28 מאז התפרצות הנגיף בישראל. יום של הידוק הסגר. ומספר האבחונים המצטבר עד הערב הוא 1442 – מספר נמוך בכ-200 אבחונים מקו המגמה שלנו. מהו המספר האמיתי? נדע כנראה רק בבוקר.
Businesspeople Doing Video Conferencing Colleagues Having Online
הכנות קורונה: עשרת הטיפים המובילים שלנו לשיחת וידאו (Video Conferencing)
עם התפשטות וירוס הקורונה החדש (Coronavirus) ברחבי העולם מיליונים נאלצו להיכנס לבידוד, ועידות ואירועים בוטלו וחברות הורו לעובדים חולים להישאר בבתיהם. כתוצאה משנית של ההתפרצות אנו, ללא כוונה, מוצאים את עצמנו בניסוי ההמוני הגדול ביותר שנערך אי-פעם במרחב העבודה הדיגיטלי.
video-conference-2766604_960_720
איך לבנות קהילה כשעובדים מהבית (אנגלית)
לעבודה מרחוק יש יתרונות רבים, מעבר לרק ההימנעות מהצורך להתלבש בבוקר. אך לצד היתרונות הללו מגיעים כמה אתגרים הייחודיים לעבודה מרחוק. האתגר מספר אחד לאושרם של עובדים מרוחקים הוא התחושה שהם חסרי קהילה.
business-opportunities
כיצד וירוס הקורונה כבר משכתב את עתידו של עולם העסקים (אנגלית)
עם הגדילה במקרים של COVID-19 ברחבי העולם, מנהיגים עסקיים מנסים להתמודד עם מגוון רחב של בעיות, החל משפל מכירות ודחיית שרשרות אספקה וכלה בשמירה על בריאות העובדים ודאגה שהם יוכלו להמשיך לעבוד. שאלנו את הפרופסורים מבית הספר למינהל עסקים בהרווארד כיצד מגיפת וירוס הקורונה עשויה לשנות את אופן הפעולה של חברות.
blue-1702287_1280
גיוס כספים בעידן הקורונה (אנגלית)
מספר השקפות על מה שאנחנו עשויים לראות בשווקי המימון העומדים לפנינו בעידן הקורונה, מאת מארק סוסטר, שותף ב-Upfront Ventures.
China Factory
מקרי בוחן: איך 5 חברות סיניות שונות נלחמות בקורונה (אנגלית)
בעת שבייג'ינג מנסה לחזור לעסקים לאחר פרוץ ה-COVID-19 Coronavirus החדש, אנו עדיין עומדים בפני הרבה חוסר וודאות לגבי התפתחות המצב במהלך השבועות והחודשים הקרובים. מה שברור, לעומת זאת, היא התגובה התאגידית המדהימה בסין להצטרף למאבק הבינלאומי נגד התפרצות זו.
start-start-up-startup-career-success-finger
אסטרטגיית הישרדות לסטארט-אפ שלך (אנגלית)
עם הנגיף Covid-19 היום כמגפה עולמית, אם אתה מוביל סטארט-אפ או עסק קטן כלשהו, אתה צריך לשאול את עצמך, "מה תוכנית ב'? ומה יש בסירת ההצלה שלי? ". להלן מספר מחשבות על התנהלות בחוסר וודאות.
Black Swan
קורונה: הברבור השחור של 2020 (אנגלית)
להלן הערה ששלחנו היום למייסדים ומנכ"לי סקויה כדי לספק הנחיות כיצד להבטיח את בריאות העסק שלהם תוך התמודדות עם השלכות עסקיות אפשריות של ההשפעות המתפשטות של נגיף הקורונה.

סוכריות

SimulationEpidemic
סימולציה של הקורונה
סרטון המראה סימולציה של התפשטות נגיף הקורונה ומה יכול להשפיע עליה.
5186896187_03d089bc59_b
הקמפוסים סגורים. אז הסטודנטים בונים אותם מחדש…במיינקראפט (אנגלית)
יום לפני שנאמר לסטודנטים מאוניברסיטת פנסילבניה כי תחילת המכללה שלהם תיערך ברשת, חשב ג'וניור אנדרו גואו על אלטרנטיבה לנהל את האירוע במקום זום. התלמידים יכולים לערוך תקופת שיא וסיום לימודים ב- Minecraft, כמו שבית ספר יסודי יפני ארגן ימים קודם לכן.
Bill Gates Corona
ביל גייטס על הקורונה
ביל גייטס נותן את נקודת המבט שלו לגבי צעדים הכרחיים לטיפול בהתפרצות הקורונה.

מרכזים נוספים

link4u
מרכז לכל המידע במגוון נושאים בקישורים חשובים ונחוצים לתקופת הקורונה.
מרכז משרד הבריאות
מי נדרש לבידוד בית, הנחיות לשגרה החדשה, התמודדות ושגרה בריאה, מפות נתוני קורונה, שאלות ותשובות, ועוד.
מאגר מדעי LitCOVID
LitCovid הוא מוקד ספרות מאורגן למעקב אחר מידע מדעי עדכני אודות וירוס הקורונה החדש משנת 2019. זהו המשאב המקיף ביותר בנושא, ומספק גישה מרכזית ל 2890 (ובגדילה) מאמרים רלוונטיים ב- PubMed.