הכירו את אילת ניר שטייר

מתי הייתה הפעם הראשונה בה נחשפת לעולם הדיגיטל? מה גרם לך להישאר ולהתמקצע בתחום הדיגיטל?
נחשפתי לדיגיטל אי-שם בסוף שנות ה 80, בצבא. אם אשתמש במונחים של נדיר הקרמן הייתי יוזרית.
מרבית שנותי המקצועיות עברו עלי בענף הקולנוע, ענף שנתפס שמרני אבל בפועל הוא עובר טרנספורמציה דיגיטלית מתמשכת ומתחדש כל הזמן – הן בצד הפקת הסרטים והן בצד הצגתם. לצד השינויים הטכנולוגיים בבתי הקולנוע עצמם התרחשה מהפיכה דיגיטלית ע”י שחקנים דיגיטליים, ששינתה את כללי המשחק בענף והציגה מודלים עסקיים חדשים. מבחינה זו טרנספורמציה דיגיטלית היא מציאות חיים מתמשכת.

ספר לנו על הצלחה/אתגר/כישלון שחווית בתחום הדיגיטל במהלך הקריירה.
בהיותי VP HR CEE&ISREAL בחברת סינוורלד התמודדנו עם בעיית תחלופת כח אדם מהירה של העובדים הזוטרים – תפקידי סדרנים/יות, קופאים/יות, עובד/ות מזנון. בעיה חוצת גבולות שאיתגרה את צוותי ההנהלה בכל 7 המדינות באזור עליו הייתי אחראית. התחלופה המהירה פגעה מאד בתהליך ההכשרה ובתפקוד בתי הקולנוע.

פיתחנו מערכת הדרכה מקוונת – יצרנו סרטוני הדרכה באנימציה, בשפה המקומית בכל מדינה, ושילבנו אותם בתהליך הקליטה. העובדים החדשים עברו את ההדרכה באמצעות הטלפונים שלהם או טאבלטים בקולנוע, היו מאד מרוצים, למדו את הבסיס בצורה טובה והתחברו ל”ראש” של החברה..

מה אתה הכי אוהב בקהילה? כיצד היא השפיעה עליך?
התחברתי לקהילה ממש לפני שנה, בינואר 2020 ואני בוגרת שלושה קורסים של דיגיטלראש. את הרביעי כבר עשיתי מהצד המתפעל. המעורבות של החברים, הרוח הטובה והיכולת ללמוד אחד/ת מהשני/ה מאד משמעותית ויש לה ערך רב בעיני. מקווה שנוכל לשמר אותה ובה בעת להגדיל את הקהילה ולצרף חברות וחברים נוספים.

מניסיונך המקצועי, איזה טיפ היית נותן למנהיגים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הדיגיטל?
לא להפסיק ללמוד ולעולם לא להסתפק בהבנת התמונה הגדולה. צריך להבין את הדברים לעומק ולרדת לפרטים.

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.