סדרת הברבור: שלושת הנורמלים – הקלטות (מאי-2020)

סדרת “שלושת הנורמלים” נפתחה עם הרצאתו של פרופ’ ישע סיון, שהגדיר את בעיית הברבור השחור והציג את מודל שלושת הנורמלים החדשים (3NN). במפגש פגשנו גם את רם ויינגרטן, מנכ”ל החברה הישראלית ברמד בסין, שסיפר על חוויותיו בסין ועל הנורמלי החדש בשנגחאי בעקבות מגפת הקורונה, וכן את יפה בן ארי, שגרירת ישראל ביפן, שתיארה את המצב הכלכלי ביפן בעקבות הקורונה, וההשפעה על אולימפיאדת טוקיו.

בהמשך הסדרה התמקדנו ב-3 זוויות:

  • זווית הדריקטוריון: סכנות, הזדמנויות ומנהיגות במצבי קיצון, במסגרתה שמענו את הרצאותיהם של איילת ורבין-נחמיאס, סגנית נשיא התאחדות התעשיינים, ואמנון נויבך, יו”ר דריקטוריון הבורסה.
  • זווית המנכ”לים: הגנה, התקפה והקפצה, במסגרתה דני שביט, מנכ”ל לובינסקי רכב, סיפר על ההזדמנות שהקורונה הביאה עימה, ויואב שלוש, שותף בקרן הון סיכון “אביב” הציג מתודולוגיה להובלת ארגון בתקופת משבר.
  • זווית המנהיג: פתיחות, מיקוד ושליטה, במסגרתה חוקר המוח, התנהגות וקבלת החלטות מאוניברסיטת ת”א, ד”ר תום שינברג, שיתף אותנו במחקרים שונים ומגוונים, וכן פגשנו את ד”ר לורנס אמפופו, מומחה לתעמולה מפצה, אשר הצטרף אלינו מלונדון ודיבר על השפעת הטכנולוגיה הדיגיטלית בעת התמודדות האדם עם הסחות דעת.

תכניות סדרת הברבור:

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×