סדרת הבונה: לבנות סכרים דיגיטליים – הקלטות (Q1-2021)

סדרת “לבנות סכרים דיגיטליים” מפגישה אותנו עם חברות הבונות “סכרים דיגיטליים” – תשתית לקליטה ולסינון של מבול השינויים שמגיעים אלינו.

במהלך הסדרה פגשנו את:

  • נחמן אש, ממונה הקורונה, ראש “מגן ישראל”, שסיפר לנו מה צפוי לקרות ב-2021 בכל הנוגע להתמודדות עם נגיף הקורונה, ודיבר איתנו על הכלים הדיגיטליים שעוזרים בהשתלטות על התחלואה במדינה. בתכנית פגשנו גם את ד”ר דורית שוויקי, ראש תחום ביואינפורמטיקה במכללה האקדמית תל אביב יפו, שדיברה איתנו על הנושא החם והבוער בתקופה האחרונה – החיסונים.
  • ד”ר תומר סיימון, סמנכ”ל טכנולוגיות לאומיות במיקרוסופט, אשר דיבר איתנו על תכונות המנהיג הדיגיטלי, ונתן כלים להובלת טרנספורמציה דיגיטלית בארגון.
  • יוסי חמו, סגן ראש אגף דיגיטל וממונה סייבר לשעבר בוועדת הבחירות המרכזית, וכיום יועץ בכיר לטרנספורמציה דיגיטלית ב-i8 Ventures, אשר הציג לנו את האתגרים הרבים העומדים בפני עובדי ועדת הבחירות, מרגע הכרזת הכנסת על בחירות ועד למסירת התוצאות הסופיות לנשיא המדינה, והסביר איך הרכיב הדיגיטלי מסייע לכלל הגורמים במערכת לשפר תהליכי עבודה ולהביא את התוצאות לציבור באופן שקוף ואמין. בהמשך התכנית פגשנו גם את יוגב שמני, מנהל ממשל זמין, רשות התקשוב הממשלתי במשרד הדיגיטל הלאומי, שדיבר על פעילות המשרד בהיערכות לבחירות, ועל האתגרים שמעמידה ההצבעה הדיגיטלית בישראל.
  • אסתי פשין, מנהלת מפעל הסייבר בתעשייה האווירית לישראל, שעשתה לנו סדר בכל הנוגע לתחום הסייבר, במיקוד על סייבר בעידן הקורונה.
  • ד”ר אסף אברהמי, מנכ”ל חשבשבת, שדיבר איתנו על החיבור שבין דאטה לאסטרטגיה ועל עתיד מערכות ה-ERP, בתכנית שהתמקדה בניהול מבוסס נתונים בעידן המידע.
  • מיכל רון גביש, מנכ”לית פוליכד, יצרנית פתרונות אריזה ואחסון מפלסטיק, אשר סיפרה לנו על הטרנספורמציה הדיגיטלית של פוליכד – כיצד חברה תעשייתית הופכת לחברה דיגיטלית, הן ברמת האסטרטגיה והן ברמת הפרקטיקה.

תכניות סדרת הבונה:

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×