סדרת הפרפר: להוביל בשלות דיגיטלית – הקלטות (Q1-2022)

ב”סדרת הפרפר: להוביל בשלות דיגיטלית” נפגוש מנהלים ומנהלות ממגוון חברות – בשלות וצעירות, מהגרות דיגיטליות וצבריות, במידות שונות של בשלות דיגיטלית. נבדוק עם מנהיגות ומנהיגים דיגיטליים איך הטכנולוגיה משפיעה על תחומי עיסוקם וכיצד משתנה תהליך השינוי נוכח ההתפתחות הטכנולוגית המהירה. 

במהלך הסדרה נפגוש את:

  • ד”ר יצחק אדיג’ס, מומחה בעל שם עולמי לניהול ולהתנהגות ארגונית.
  • אביב שפירא, מייסד Xtend, המתמחה בייצור רחפנים בשילוב VR\AR.
  • ד”ר מיכל הלפרין בן צבי, מומחית בפיתוח והתאמה של ממשקים דיגיטליים ומסעות לקוח לבני 65+
  • ד”ר שירה גרינפלד, מובילה פרויקטים חדשניים בתחום הבריאות הדיגיטלית ליצירת כלים דיגיטליים יעילים וחכמים עבור רופאים, חולים וחוקרים כאחד.
  • דורון פורת, ראש קבוצת תשתיות דאטה ביוטפו.
  • ד”ר ערן הררי, רופא וסגן נשיא במו”פ הגלובלי בטבע.

תכניות סדרת הפרפר

22-פבר-2022: להוביל בשלות דיגיטלית עם ד”ר ערן הררי – הקלטות המפגש

המפגש השישי בסדרת הפרפר – ד”ר ערן הררי.

התחלנו עם ניר עקרון שפתח את המפגש והציג את “חדש בראש”. לאחר מכן ד”ר ערן הררי, סמנכ”ל בכיר לתרופות מקור במו”פ הגלובלי של חברת טבע. ד״ר הררי סיפר לנו על אתגרים בפיתוח תרופות ועל פתרונות פוטנציאלים ושימושים של כלים דיגיטליים מתחומים מגוונים: מבינה המלאכותית, למידת מכונה ועד VR וניתוח תוכן ברשתות חברתיות ועוד. בדיגיטלעומק ארחנו את ארטור ינאי, מנכ”ל חברת Level Hydrofoils שמפתחת את העתיד של התעבורה הימית, ע״י שילוב של בינה מלאכותית ובקרת טיסה בכלים ימיים.

15-פבר-2022: להוביל בשלות דיגיטלית עם דורון פורת – הקלטות המפגש

המפגש החמישי בסדרת הפרפר – דורון פורת.

תחילה, ניר עקרון הציג את “חדש בראש”. לאחר מכן עברנו למנה העיקרית- דורון, ראש קבוצת תשתיות דאטה בחברת יוטפו ובעלת 10+ שנות ניסיון בתעשייה, דורון סיפרה לנו על אופן בניית פלטפורמת דאטה מודרנית, תוך מיצוי ההזדמנויות הקיימות והתמודדות עם האתגרים האפשריים. בנוסף, יעקב איילון הגיש את חדשות הדיגיטל, בהם סקר טרנדים ואייטמים חדשים בעולם הטכנולוגי.

8-פבר-2022: להוביל בשלות דיגיטלית עם ד”ר שירה גרינפלד – הקלטות המפגש

המפגש הרביעי בסדרת הפרפר – ד”ר שירה גרינפלד.

תחילה, מייסד דיגיטלראש, פרופסור ישע סיון הציג את “חדש בראש”. לאחר מכן עברנו למנה העיקרית- שירה, מנהלת מחלקת מדיקל אינפורמטיקס במכבי שירותי בריאות, דיברה על דאטה בעולם הרפואה, תקנים וכנולוגיה. בנוסף, יעקב איילון הגיש את חדשות הדיגיטל, בהם סקר טרנדים ואייטמים חדשים בעולם הטכנולוגי.
מנחה: יעקב אילון יחד עם מייסד דיגיטלראש פרופ’ ישע סיון.

25-ינו-2022: להוביל בשלות דיגיטלית עם מיכל הלפרין בן צבי – הקלטות המפגש

המפגש השלישי בסדרת הפרפר – ד”ר מיכל הלפרין בן צבי.

תחילה, מייסד דיגיטלראש, פרופסור ישע סיון הציג את “חדש בראש”. לאחר מכן עברנו למנה העיקרית- מיכל, מומחית בפיתוח והתאמה של ממשקים דיגיטליים ומסעות לקוח לבני הגיל השלישי. בנוסף, יעקב איילון מגיש את חדשות הדיגיטל, בהם סקר טרנדים ואייטמים חדשים בעולם הטכנולוגי.
מנחה: יעקב אילון יחד עם מייסד דיגיטלראש פרופ’ ישע סיון.

18-ינו-2022: להוביל בשלות דיגיטלית עם אביב שפירא – הקלטות המפגש

המפגש השני בסדרת הפרפר -אביב שפירא ורובי לינאי, מייסדי חברת Xtend
בסקירה מרתקת על פועלם בעולם הרחפנים הצומח במהירות, על השימושים חוצי המגזרים שהעולם הזה מציע וכמובן טיפים למנהיגי/ות דיגיטל על מנת שלא ישארו מאחור. בנוסף, יעקב איילון מגיש את חדשות הדיגיטל, בהם סקר טרנדים ואייטמים חדשים בעולם הטכנולוגי.

11-ינו-2022: להוביל בשלות דיגיטלית עם ד”ר יצחק אדיג’ס – הקלטות המפגש

המפגש הראשון בסדרת הפרפר – ד”ר יצחק אדיג’ס, מומחה עולמי לניהול ולהתנהגות ארגונית. אדיג’ס ימסגר את הדיון בשאלות על הדינמיקות שחלו בתהליכי השינוי והשפעתם על רבדי הניהול השונים בהרצאתו: הנהגת שינוי ארגוני – אתגר היישום.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×