31-מאי-2022: עוצמה דיגיטלית ואחריות אנושית עם עודד סלומי – הקלטות המפגש

נגן וידאו

הקלטה מלאה
המפגש הרביעי בסדרת העכבישה – עודד סלומי.

תחילה, ניר עקרון הציג את “חדש בראש”. לאחר מכן הרצאתו של עודד סלומי, דירקטור תשלומים בנק ישראל שהסביר על תשלומים דיגיטליים בישראלבסוף המפגש יעקב אילון הציג את פינת חדשות הדיגיטל.

נגן וידאו

חלק א’ – חדש בראש עם ניר עקרון

ניר עקרון, מנהל הצלחת הלקוחות של דיגיטלראש, הציג את חדר “כספים ודיגיטל” החדש. ניר הסביר על איך נכנסים לחדר “כספים ודיגיטל”. בנוסף פרופ’ ישע סיון דיבר על מה דיגיטלראש מציע – קורסים, קהילה, קורפוס הידע, ומנגנון הקריירה. 

נגן וידאו

חלק ב’ – הרצאתו של עודד סלומי

עודד סלומי, דירקטור תשלומים בנק ישראל, שדיבר על תשלומים דיגיטליים בישראל. הוא הציג את האפיקים השונים בהם בנק ישראל מנהיג חדשנות במערכת הפיננסית תוך סיווג לשבעה תחומים: שדרוג ופיתוח העצמאות של מערכות הליבה, מערכות תשלומים, אמצעי תשלום, שירותים פיננסיים דיגיטליים, הגנת סייבר, מטבעות דיגיטליים והבנק המרכזי.

נגן וידאו

חלק ג’ – דיגיטל לעומק עם מתי גיל

מתי גיל,  מנכ”ל AION Labs, סיפר כי AION Labs מתמקדים בשילוב כוחות לקידום רפואה בעתיד והסביר על התוכנית לקידום חברות סטארט אפ בשנה העוסקות בבינה מלאכותית בתחום הפארמה.

נגן וידאו

חלק ג’ – חדשות הדיגיטל של יעקב אילון

השבוע בחדשות הדיגיטל: המחשב החזק ביותר של חברת AMD המתמחה ב-AI | שימוש של אילון מאסק בDeepfake על מנת לקדם מטבעות קריפטו  | אמאזון משתלטת על הקניונים והופכת אותם לספקים מקומיים | מדינות מתחילות להגביל את המעבר של הדאטה | משחק שבו צוברים מטבעות קריפטו על ידי פעילות גופנית. 

נספחים

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×