24-מאי-2022: עוצמה דיגיטלית ואחריות אנושית עם אודי שמאי – הקלטות המפגש

נגן וידאו

הקלטה מלאה
המפגש השלישי בסדרת העכבישה – אודי שמאי.

תחילה, ניר עקרון הציג את “חדש בראש”. לאחר מכן הרצאתו של אודי שמאי, מנכ”ל HYPER FOOD ROBOTICS  והבעלים של פיצה האט בישראל, אשר הסביר לנו כיצד לבנות פלטרפורמה של חדשנות. בסוף המפגש יעקב אילון הציג את פינת חדשות הדיגיטל.

נגן וידאו

חלק א’ – חדש בראש עם ניר עקרון

ניר עקרון, מנהל הצלחת הלקוחות של דיגיטלראש, הציג את חדר “מדריכים וכלים” החדש. ניר הסביר על מבנה החדר וחלוקתו לקטגוריות שונות, הראה היכן ניתן למצוא כל פריט והמליץ על מספר מדריכים נבחרים.

נגן וידאו

חלק ב’ – הרצאתו של אודי שמאי

אודי שמאי, מנכ”ל HYPER FOOD ROBOTICS  והבעלים של פיצה האט בישראל,הסביר כיצד לבנות פלטרפורמה של חדשנות. הוא הסביר על הרעיון מאחורי הסניף הרובוטי הראשון של פיצה האט בדרורים, התכנון מאחוריו וכיצד הרעיון השפיע על החברה מבחינה דיגיטלית ופיננסית.

נגן וידאו

חלק ג’ – דיגיטל לעומק עם מתי גיל

מתי גיל,  מנכ”ל AION Labs, סיפר כי AION Labs מתמקדים בשילוב כוחות לקידום רפואה בעתיד והסביר על התוכנית לקידום חברות סטארט אפ בשנה העוסקות בבינה מלאכותית בתחום הפארמה.

נגן וידאו

חלק ג’ – חדשות הדיגיטל של יעקב אילון

השבוע בחדשות הדיגיטל: רובוט מלגו להכנת פיצה | עסקת הענק של Broadcom עם VMware | יוטיוב הסירה יותר מ-9,000 ערוצים הקשורים ללחימה באוקראינה | יציאה של חברות רבות מרוסיה | החללית של חברת בואינג | טלסקופים חדשים אשר ישנו את הדרך בה אנו רואים את החלל.

נספחים

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×