17-מאי-2022: עוצמה דיגיטלית ואחריות אנושית עם אסתי פשין – הקלטות המפגש

נגן וידאו

הקלטה מלאה
המפגש השני בסדרת העכבישה – אסתי פשין.

תחילה, שרון יהודה הציגה את “חדש בראש”. לאחר מכן הרצאתה של אסתי פשין, סמנכ”לית ומנהלת מפעל הסייבר של תע”א – אלתא, אשר הציגה לנו את האיומים והאתגרים הקיימים במרחב הסייבר וכיצד לשרוד אותם

נגן וידאו

חלק א’ – חדש בראש עם שרון יהודה

שרון יהודה, חברת צוות בדיגיטלראש, הציגה יכולת התחברות חדשה המאפשרת למשתמשים להתחבר לאתר דיגיטל ראש עם חשבונות אישיים קיימים של פייסבוק, גוגל, לינקדאין ומייקרוסופט. החידוש נועד להקל על חברי וחברות דיגיטלראש בעת השימוש באתר.

נגן וידאו

חלק ב’ – הרצאתה של אסתי פשין

אסתי פשין, סמנכ”לית ומנהלת מפעל הסייבר של תע”א – אלתא, הסבירה על האיומים והאתגרים השונים במרחב הסייבר. היא הציגה דוגמאות שונות לסכנות הסייבר מחיי היום-יום ומנתה טיפים שונים לחיזוק שרידות הסייבר של חברות וארגונים.

נגן וידאו

חלק ג’ – דיגיטל לעומק עם מתי גיל

מתי גיל,  מנכ”ל AION Labs, סיפר כי AION Labs מתמקדים בשילוב כוחות לקידום רפואה בעתיד והסביר על התוכנית לקידום חברות סטארט אפ בשנה העוסקות בבינה מלאכותית בתחום הפארמה.

נגן וידאו

חלק ג’ – חדשות הדיגיטל של יעקב אילון

השבוע בחדשות הדיגיטל: מנכ”ל טוויטר נגד אילון מאסק | שידור לייב ב twitch של ירי המוני | גוגל משיקה שעון חכם חדש | הוצאה עולמית של 1.8 טריליון דולר על טרנספורמציה דיגיטלית | היפרדות משחקי הספורט של EA מ FIFA | טיקטוקר ששווה מיליונים בלי שהוציא מילה.

נספחים

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×