23-יונ-2020: האצת השינוי — עולם העבודה (הקלטה)

נגן וידאו

הקלטה מלאה
תוכנית הראש הדיגיטלי “לייב” בנושא “האצת השינוי – עולם העבודה” 23, יוני, 2020, עם אופיר קדוש, סמנכ”ל מערכות מידע במכבי-שירותי בריאות, ושלי לב-אמדו, מנהלת משאבי אנוש באקסנצ’ר.
מנחה: יעקב אילון יחד עם מייסד הראש הדיגיטלי פרופ’ ישע סיון.

חלק א’ – עולם העבודה האג’ילי: מקרה בוחן של מכבי שירותי בריאות עם אופיר קדוש, סמנכ”ל מערכות מידע, מכבי שירותי בריאות
אופיר קדוש מתאר בפירוט את התגובה המהירה להתפתחויות הכאוטיות בזמן משבר קורונה בחברה שהרפואה היא העיסוק העיקרי שלה. ארגון של כ-8,000 עובדים שנמצא בעיצומו של תהליך אג׳ילי ונאלץ להתמודד עם הבלתי נודע באופן מידי.

חלק ב’ – עולם העבודה העתידי: שיחה עם שלי לב-אמדו, מנהלת משאבי אנוש באקסנצ’ר ישראל
שלי לב-אמדו מתארת את האתגרים והשינויים הדרמטיים בעולם התעסוקה. אלה שהתרחשו במפתיע, אלה שנשארו ואלה שימשיכו להשפיע ולשנות את כל מה שהכרנו עד כה.

חלק ג’ – עולם העבודה – המפעל הגמיש: אסטרטגיה ארגונית לקראת עתידים אפשריים, עם פרופ’ ישע סיון
“המטרה: המפעל הגמיש” מדגיש פרופ’ סיון. האסטרטגיה המסורתית מפנה את מקומה לאסטרטגיה של גמישות (אג’יליות) – תהליך שמניע את הארגון להיות מוכן לתרחישים שונים ולהבין שיש שינוי עמוק בתפעול הארגוני כי השינויים תכופים וההסתגלות אליהם צריכה להיות מהירה.

חלק ד’ – הפן האנושי של השינוי – שאלות ותשובות
שאלות המשתתפים וכמובן התשובות עליהן מוסיפות ערך ועומק לנושאי התוכן שהועלו על ידי האורחים ובאופן טבעי הן עוסקות יותר בפן האנושי של השינוי כמו לדוגמה: כיצד “הברבור השחור” של משבר קורונה שינה את דרכי הפעולה בארגונים, חיזק שיתופי פעולה בינאישיים דווקא בזמן ריחוק חברתי, ומה עושים כדי לספק פתרונות בהתאמה אישית.

חלק ה’ – סיום התוכנית — סקר, משובים והיכרות עם המצפה לנו בחודש יולי
עם סיום התוכנית המשתתפים עונים על הסקר הגדול של “הראש הדיגיטלי” בנושאי התוכנית וכמו כן מוצגות התוכניות לחודש יולי: החודש הבינלאומי שיכלול מבט על ארה”ב, סין ואירופה.

נספחים

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×