יוסי שטרן – מנהל פרוייקט הדיגיטל בחברת יס

יוסי שטרן - מנהל פרוייקט הדיגיטל בחברת Yes, עונה על שאלות משוב לראש הדיגיטלי


אוי! נראה שחסרות לך הרשאות לתכנים/שירותים בעמוד זה.
ניתן לבחור רמת חברות מתאימה כאן.

 

 

במידה ונרשמת בעבר יש לבצע LOGIN.

עוד באותו עניין...

01-דצמ-2020: מפגש קהילה — לקראת 2021 (הקלטה)

הקלטות תכנית “לייב”: מפגש קהילה – לקראת הראש הדיגיטלי ב-2021. חברי קהילה נפגשים כדי לשתף את התובנות שלהם על קהילת הראש הדיגיטלי לקראת שנת 2021: נושאים נוספים שכדאי לשתף באתר? אילו תכנים ניתן להוסיף לקורסים של 2021? אילו שירותי קהילה נוספים ועוד…

25-אוק-2021: סיור מקצועי — המכללה הלאומית לשוטרים

סיור מקצועי לצוות וחברי קהילת דיגיטלראש במכללה הלאומית לשוטרים. שמענו הרצאות ממפקד המכללה תנ”צ כורש בר נור, מסגנית ראש אגף התקשוב תת ניצב לימור נח, ממפקד יחידת הסייבר סגן ניצב דודי קץ וניצב משנה נעם שקל ראש מחלקת תורה והדרכה. לאחר ההרצאות ביקרנו במתקנים השונים ובבית המורשת של המשטרה.

שבועון 14-נוב-2021 (Y21W46): משרות לחברת יס ב”ראש מביא ראש” – שירות לחברי הקהילה, הכירו את חברת הקהילה – מאיה ברקול, בוטי – העוזרת האישית בווטסאפ, ועוד

משרות לחברת יס ב”ראש מביא ראש” – שירות לחברי הקהילה | הכירו את חברת הקהילה – מאיה ברקול | בוטי – העוזרת האישית בווטסאפ | דיגיטל לעומק – הזדמנות של חברי הקהילה להציג | סדנת OBM, שת”פ דיגיטלראש וחברת טבע | הלקט השבועי: הקלטה פתוחה עם אסנת פיליפ מסטרטסיס על מדפסות תלת מימד , ידיעות, מאמרים ותוכן מקצועי.

BIO-MIX-2021: סדנת האופניים הכתומים (OBM)

בתאריך 9-נוב-2021 נערך מפגש נוסף של קבוצת הדוקטורנטים בתוכנית BIO-MIX-2021 של טבע: סדנה מרוכזת בת 4 שעות בהנחיית פרופ ‘ישע סיון, לשיפור היכולות הקוגניטיביות בשלושה מצבים: ניהול היום-יום, התמודדות עם מתח ורתימת הזדמנויות חדשות.

וולפרַם אַלפַא (Wolfram Alpha) מנוע ידע חישובי

במקום להחזיר רשימת לינקים, וולפראם אלפא חוקר ומחזיר תשובות באופן מפורט ומנומק, על בסיס מידע שהוא אוסף, מנתח ועורך. הוא מתרגם את שאלת הגולש/ת, מוצא את המידע הרלבנטי במאגרים, מחשב ומצליב אותו, ומחזיר דו”ח שמכיל מידע שלפעמים אינו נגיש באינטרנט, אבל צריך לדעת איך לשאול.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×