חדר מפגשי וסיורי קהילה

תכנים מיוחדים, סיורים, הקלטות מלאות (מתוך מפגשי הקהילה הייעודיים) עבור חברי הקהילה.

Filter Categories
כל הסוגים:
מפגשי קהילה
סיורים מקצועיים
Sort By Date
 • 25-אוק-2021: סיור מקצועי — המכללה הלאומית לשוטרים
  .סיור מקצועי מתוכנן ל- 25 באוקטובר במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש. סייבר, טכנולוגיות ובית ספר חכם. מוזמנים להירשם אצל יעל - [email protected]
  אירועי קהילה
  עוד...
 • 29-יוני-2021: מפגש קהילה — דיגיטלראש: לקראת רבעון שלישי 2021
  הקלטות תכנית "לייב": מפגש קהילה - דיגיטלראש: לקראת רבעון שלישי. סיעור מוחות משותף. כולל הפינות הקבועות: דיגיטל לעומק עם עדן פוקס, סמנכ"ל 'כל זכות' על שוויון מגדרי בשמות רחובות בישראל ועם יוסי שטרן על דת ודאטה. וכמובן חדשות הדיגיטל של יעקב. במפגש הוצג המיתוג החדש "דיגיטלראש" והתוכניות לרבעון הבא.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • 16-יוני-2021: סיור מקצועי — תמה ומערת הפלמ"ח
  סיור מקצועי מורחב של קהילת דיגיטלראש, עם מנטורים וחברי קהילה בנוסף לצוות. התארחנו במפעל ושמענו על הפתרונות שהמפעל הקיבוצי הותיק מוצא במעבר לדיגיטל. ערכנו תצפית ממנזר המוחרקה אל עבר עמק יזרעאל, סעדנו את ליבנו במושבה יקנעם וקינחנו בסיור במערת הפלמ"ח.
  אירועי קהילה
  עוד...
 • 08-יוני-2021: מפגש קהילה — אתיקה ודיגיטל (הקלטה)
  הקלטות תכנית "לייב": מפגש קהילה - אתיקה ודיגיטל. בהשתתפות ענבל קארו - מומחית לאסטרטגיית מידע ופאנל מומחים בראשותו של פרופ' סיון וכולל את ד"ר תהילה שוורץ אלטושלר (המכון הישראלי לדמוקרטיה), ד"ר תומר סיימון (מיקרוסופט) וישאל ברטוב. המפגש עוסק באתיקה ונתונים, הטיות AI, רגולציה, ונושאים קשורים.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • 17-מרץ-2021: סיור מקצועי — עכו ומת"מ חיפה
  משטרת עכו אירחה את הקהילה בעכו העתיקה לסיור בעכו שלמעלה ועכו שלמטה כולל הסברים על האתגרים הכרוכים בפעילותה במקום. בפארק מת"מ חיפה הסבירה שרון מיכל, מנכ"לית הפארק, על התמודדות עם תעשייה עתירת ידע מול רשות מוניציפלית וסיירנו במרכז האנרגיה של הפארק.
  אירועי קהילה
  עוד...
 • 16-מרץ-2021: ארוע קהילה — טסלה ושיבושים דיגיטליים נוספים (הקלטה)
  הקלטות תכנית "לייב": טסלה ושיבושים דיגיטליים נוספים - המפגש עוסק בכניסתה של חברת טסלה לארץ ובשאלה כיצד היא תשפיע על השוק. בהשתתפות פאנל מומחים מעולם הרכב, ביניהם רן אלויה, מנכ”ל ג’ינרג’י, דני שביט, מנכ”ל לובינסקי רכב ועמית זאב, מנכ”ל דור אלון. בהובלת ניב קלדרון, מומחה לחדשנות ומוביליות, שסקר את...
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • 09-מרץ-2021: אירוע קריירה — שילוב חיים עבודה WLI עם פאנל משאבי אנוש (הקלטה)
  הקלטות תכנית "לייב": מודל ה-PIE לשילוב חיים עבודה (WLI). אירוע מיוחד שעוסק באתגר עולם העבודה החדש – עידן דיגיטלי של הזדמנויות ואיומים על ההפרדה בין החיים לעבודה. בשיתוף פאנל מומחי משא"ן מחברות מובילות כמו הראל ביטוח, שב"כ ואקסנצ'ר ישראל.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • 10-דצמבר-2020: סיור מקצועי — ברמד ובית שערים
  סיור מקצועי ראשון של צוות דיגיטלראש ואורחים. ארוחת בוקר וסיור בבית שערים (טבעון), הגן הלאומי שהוכרז על ידי אונסקו כאתר מורשת עולמית. המשכנו למפעל ברמד שבקיבוץ עברון כדי ללמוד איך מפעל תעשייתי רותם את הדיגיטל להצלחתו. סיימנו את הסיור בהדלקת נר חנוכה.
  אירועי קהילה
  עוד...
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×