חדר מפגשי קהילה

תכנים מיוחדים והקלטות מלאות מתוך מפגשי הקהילה הייעודיים שאנו עורכים עבור חברי הקהילה.

 • 29-יוני-2021: מפגש קהילה — דיגיטלראש: לקראת רבעון שלישי 2021
  הקלטות תכנית "לייב": מפגש קהילה - דיגיטלראש: לקראת רבעון שלישי. סיעור מוחות משותף. כולל הפינות הקבועות: דיגיטל לעומק עם עדן פוקס, סמנכ"ל 'כל זכות' על שוויון מגדרי בשמות רחובות בישראל ועם יוסי שטרן על דת ודאטה. וכמובן חדשות הדיגיטל של יעקב. במפגש הוצג המיתוג החדש "דיגיטלראש" והתוכניות לרבעון הבא.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • 08-יוני-2021: מפגש קהילה - אתיקה ודיגיטל (הקלטה)
  הקלטות תכנית "לייב": מפגש קהילה - אתיקה ודיגיטל. בהשתתפות ענבל קארו - מומחית לאסטרטגיית מידע ופאנל מומחים בראשותו של פרופ' סיון וכולל את ד"ר תהילה שוורץ אלטושלר (המכון הישראלי לדמוקרטיה), ד"ר תומר סיימון (מיקרוסופ) וישאל ברטוב. המפגש עוסק באתיקה ונתונים, הטיות AI, רגולציה, ונושאים קשורים.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • 07-יולי-2020: ללמוד מן העולם — מפגש קהילה (הקלטה)
  הקלטות תכנית "לייב": מפגש קהילה - פרופ’ ישע סיון ויוני רבינוביץ, מנהל המוצר, משוחחים, מגדירים ומקשיבים לאורחי התוכנית על הקמת קהילת הראש הדיגיטלי – מה עומד מאחורי ההחלטות ולקראת מה הולכים.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • 04-אוג-2020: לרכוב על הגל — מפגש קהילה (הקלטה)
  הקלטות תכנית "לייב": מפגש קהילה - על מודל שלושת הנורמלים (3NN) בנורמלי השני, היכרות עם הקורס החדש “לייב” למנהלי משא”ן, בהשתתפות חברות וחברי קהילה שמספרים על הנורמלי השני מנקודות מבט שונותכמו תובנות אישיות, ממשלה, או דרכי שיווק.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • 01-דצמ-2020: מפגש קהילה — לקראת 2021 (הקלטה)
  הקלטות תכנית "לייב": מפגש קהילה - לקראת הראש הדיגיטלי ב-2021. חברי קהילה נפגשים כדי לשתף את התובנות שלהם על קהילת הראש הדיגיטלי לקראת שנת 2021: נושאים נוספים שכדאי לשתף באתר? אילו תכנים ניתן להוסיף לקורסים של 2021? אילו שירותי קהילה נוספים ועוד...
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • 09-מרץ-2021: אירוע קריירה — שילוב חיים עבודה WLI עם פאנל משאבי אנוש (הקלטה)
  הקלטות תכנית "לייב": מודל ה-PIE לשילוב חיים עבודה (WLI). אירוע מיוחד שעוסק באתגר עולם העבודה החדש – עידן דיגיטלי של הזדמנויות ואיומים על ההפרדה בין החיים לעבודה. בשיתוף פאנל מומחי משא"ן מחברות מובילות כמו הראל ביטוח, שב"כ ואקסנצ'ר ישראל.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • 16-מרץ-2021: ארוע קהילה — טסלה ושיבושים דיגיטליים נוספים (הקלטה)
  הקלטות תכנית "לייב": טסלה ושיבושים דיגיטליים נוספים - המפגש עוסק בכניסתה של חברת טסלה לארץ ובשאלה כיצד היא תשפיע על השוק. בהשתתפות פאנל מומחים מעולם הרכב, ביניהם רן אלויה, מנכ”ל ג’ינרג’י, דני שביט, מנכ”ל לובינסקי רכב ועמית זאב, מנכ”ל דור אלון. בהובלת ניב קלדרון, מומחה לחדשנות ומוביליות, שסקר את...
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
שינוי גודל גופנים
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×