פרופ’ יצחק אדיג’ס מדבר במפגש הקהילה

מה מביא חברה להצלחה? התשובה היא התרבות הארגונית. אם אתה מתפרק מבפנים אין לך כוחות להסתכל על הבחוץ- אינטגרציה פנימית היא סוד ההצלחה!


אוי! נראה שחסרות לך הרשאות לתכנים/שירותים בעמוד זה.
ניתן לבחור רמת חברות מתאימה כאן.

 

 

במידה ונרשמת בעבר יש לבצע LOGIN.

עוד באותו עניין...

01-דצמ-2020: מפגש קהילה — לקראת 2021 (הקלטה)

הקלטות תכנית “לייב”: מפגש קהילה – לקראת הראש הדיגיטלי ב-2021. חברי קהילה נפגשים כדי לשתף את התובנות שלהם על קהילת הראש הדיגיטלי לקראת שנת 2021: נושאים נוספים שכדאי לשתף באתר? אילו תכנים ניתן להוסיף לקורסים של 2021? אילו שירותי קהילה נוספים ועוד…

שבועון 21-נוב-2021 (Y21W47): סיכום המפגש הראשון עם ה-CIO הגלובלי של חברת זום הארי מוסלי, היכונו לד”ר תמיר בכור מסיימוטיב, יוטיוברית עם עזרה ליישומי אופיס למיניהם ועוד

סיכום המפגש הראשון של דיגיטלראש “לייב” עם ה-CIO הגלובלי של חברת זום – הארי מוסלי | הכירו את חבר הקהילה – מנשה הרשטיק | יוטיוברית עם עזרה ליישומי אופיס | סדרת הזיקית בדיגיטלראש “לייב” בשבוע הבא – ד”ר תמיר בכור, סיימוטיב | משרות חדשות ב”ראש מביא ראש” עבור ברמד וקונסיסט | הלקט השבועי: הקלטה פתוחה עם שירה לב-עמי – שימוש בטכנולוגיה ליצירת אימפקט, פנינים, מאמרים ותוכן מקצועי.

ליילה גהרני – יוטיוברית של יישומי אופיס, גוגל ועוד

ליילה גהרני היא יוטיוברית של סרטונים הקשורים ליישומי אופיס, אבל לא רק. מטרתה היא לעזור לך לחסוך זמן כדי שתוכל לבזבז אותו על הפעילויות החשובות באמת. מעל 1.2 מליון מנויים על הערוץ שלה עם סרטוני הדרכה שהיא מעלה בכל שבוע.

כל שלישי ב-10:00 בבוקר. זמן כתום ביומן. כי אחרת תצטרכו לעדכן את הלינקדאין שלכם….

“שירלי – 20%, אורנית – 30%, ערן – 20%…” וכו’. אלו הן התשובות לשאלה שפרופ’ סיון שואל בסרטון הבא. מוזמנים לצפות בו ולענות לעצמכם. הטענה שלו — ככל שאדם יותר בכיר, הוא צריך לטפל בשינוי, בחדשנות, ב’לא רגיל’ — מה שהוא מכנה “זמן כתום”. “אני מאמין גדול בזמן הכתום ורוצה לתת לכם/ן עוד סיבה לשריין ביומן את הזמן הזה.”

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×