אוסף CEOS – על מנהיגות דיגיטלית

באוסף CEOs מרוכזות הרצאות נבחרות של מנהיגים דיגיטליים מארגונים שונים אשר מספרים על הטרנספורמציה הדיגיטלית שהארגון שלהם עבר. צפייה מהנה!

 • ניהול בעולם הדיגיטלי - אופיר קדוש, מנכ"ל מת"ף
  אופיר קדוש, מנכ"ל מת"ף, חברת בת למיחשוב ותפעול פיננסי של קבוצת הבנק הבינלאומי, חולק עם משתתפי הקורס את תפיסתו לגבי ניהול בעידן הדיגיטלי - גמישות וערך ללקוח. 
  מקרי בוחן
  עוד...
 • פרופ' נחמן אש, מנכ"ל משרד הבריאות וראש "מגן ישראל" ממונה הקורונה
  נחמן אש, מנכ"ל משרד הבריאות (יוני 2021) הרצה עבור דיגיטלראש באירוע מיוחד בהיותו ממונה על הקורונה וכראש תוכנית "מגן ישראל" להתמודדות עם המגפה. צפו בשידור ותזכו לשמוע מהאדם האמון על המאבק במגפה הקשה ביותר שראה העולם במאה שנים האחרונות.
  Domain: Government, Domain: Medical, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • יובל מטלון, מנכ"ל לייב פרסון, ישראל: עבודה מרחוק- מכורח המציאות למודל מכוון
  בחלקה השני של ההרצאה מתמקד יובל במודל העבודה העתידי שגיבשה לייבפרסון (פרויקט Beehive), אשר מקבע את תפיסת העבודה מרחוק וגרם לחברה לוותר על הנדל"ן המשרדי שלה ברחבי העולם. כל הפרטים על המודל החדשני- בסרטון זה.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • יובל מטלון, מנכ"ל לייב פרסון, ישראל: תקשורת דיגיטלית בין הציבור והמותגים
  בחלקה הראשון של ההרצאה מציג יובל את התפתחות התקשורת בין יצרנים וצרכנים, את השימוש ביכולות AI ואוטומציה בתחום ואת חברת לייבפרסון אשר משלבת בין השניים. מה ניתן ללמוד מהמהפכה שהובילה חברת T-mobile האמריקאית? ומה הקשר של כל זה לקורונה ולדיגיטל?
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • אטל מולכו, מנכ"לית פמי פרימיום - שירותי רפואה מתקדמים: הדרך מחברת שירות רפואי לחברת טכנולוגיה עם שירותים רפואיים
  אטל סוקרת את השינויים בחברת פמי-פרמיום בכלל ובתקופת קורונה בפרט, ומציגה את הטלמדיסין (רפואה מרחוק) עם "טייפו" ועם "פופינס" (התפתחות הילד) ועל המעבר מחברה המספקת שירותים לחברה מייצרת טכנולוגיה ושירותים בדיגיטל.
  Domain: Medical, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • גיא בן-נון, מנכ"ל עברית ספרים: הדרך מדיגיטל אל הפיזי ובחזרה
  "עברית ספרים" החלה את דרכה כ"חנות" לספרים דיגיטליים בלבד, הוסיפה מוצר לקריאה אלקטרונית ולאחרונה, כך מספר גיא בן-נון, החלה למכור ספרים באופן פיזי מתוך ניתוח נתוני שטח ובהבנה והחלטה אסטרטגית להוות מכלול מקיף לכל הקשור בתרבות הקריאה. "עברית" נרתמה לעזור לספריות ציבוריות בהשאלת ספרים מרחוק בתקופת משבר הקורונה, מתחרה...
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×