חדר מקרי בוחן

כאן ניתן לצפות, לקרוא וללמוד מתוך מקרי בוחן רבים (Cast Study – ובעברית מעודכנת ‘חקר מקרה’). ניתן למצוא ראיונות, שיחות ותובנות של משתתפי תוכניות ה”לייב” ושל חוקרים אחרים בנושאי דיגיטל ומנהיגית דיגיטלית.

 • שירה לב-עמי, מומחית בשימוש בטכנולוגיה ליצירת אימפקט המשנה את העולם, על Impact Tech
  שירה לב-עמי, מומחית בשימוש בטכנולוגיה ליצירת אימפקט המשנה את העולם, וכיום מנהלת חדשנות דיגיטלית ודאטה בג'וינט ישראל, מדברת על שילוב השקעות פיננסיות בחדשנות, טכנולוגיה ודיגיטל, תוך תרומה חברתית משמעותית.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • אופיר זמיר, המוביל הטכנולוגי של תחום הבינה המלאכותית ב-NVIDIA ישראל, על AI ועתיד השבבים
  אופיר זמיר, המוביל הטכנולוגי של תחום הבינה המלאכותית ב-NVIDIA ישראל, מציג את ענקית השבבים - NVIDIA, ומסביר כיצד בינה מלאכותית עובדת ומשנה תעשיות שלמות, ומה צופה העתיד בעולם השבבים. 
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • רועי פרידמן, מייסד NeVeR Again VR, על המיזם החדשני להנצחת זיכרון השואה למען הדורות הבאים
  רועי פרידמן מציג בפנינו את טכנולוגיית ה-VR ומספר מה הוביל אותו להקים את המיזם שלו, אשר מנגיש את זיכרון השואה ועדויות הניצולים בכלים הטכנולוגיים של המאה ה-21, עבור הדורות הבאים. רועי מדבר על האתגרים שעמדו בפניו לאורך הדרך, ונותן מספר טיפים למנהיגות דיגיטלית. 
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • ניב קלדרון, סמנכ”ל שותפויות ופיתוח עיסקי ב HEROX, מדבר על איך זה להיות בעלים של טסלה
  ניב, מומחה לחדשנות ומוביליות, משתף את החוויה שלו כבעלים גאה של טסלה. ניב סוקר בפנינו את היתרונות והחסרונות ברכישת רכב טסלה במגוון רחב של היבטים- כלכלי, בטיחותי, חסכני. כמו כן הוא דן בהשלכות הנרחבות יותר של המעבר לרכבים חשמליים.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • פרופסור ישע סיון מנכ”ל i8 Ventures, מציג את מודל הPIE כמודל כללי לתכנון, יישום והערכה של שילוב חיים-עבודה
  "תכנון (Plan): סדרי עדיפויות -- שכר/משפחה/מחוייבות, בגרות מול אופק הזמן, מה העובד באמת רוצה? מודל Ikigay היפני העוסק בכיוון או מטרה בחיים, זה ההופך את חייו של האדם לבעלי משמעות, וכלפיו אדם מבצע פעולות ספונטניות ומכוונות. יישום (implement): התמקדות מצד אחד ואינטגרציה מהצד שני של בסיסי החיים שלנו כמו בית...
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • מיכל רון גביש, מנכ"לית פוליכד- מנהיגות דיגיטלית בעולם התעשייה
  מיכל רון גביש, מנכ""לית פוליכד, מפעל לייצור אריזות פלסטיק הפועל בצורה מסורתית. מיכל מספרת על האתגרים שהתעשייה המסורתית עומדת בפניהם כשהיא מאמצת קידמה וכיצד מתכננים את הצעדים הראשונים בעולם הדיגיטלי, כמו הטמעה בקרב העובדים הותיקים, שילוב בין כלים טכנולוגיים והכל בזמן קורונה.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • פרופ' אסף אברהמי, מנכ"ל חשבשבת- מערכות ERP, אסטרטגיה ודאטה
  פרופ' אסף אברהמי, מנכ"ל חשבשבת, מערכת ה-ERP הנפוצה ביותר בישראל. אסף מספר אודות חשיבות השימוש של נתונים בארגון, זיהוי מגמות ובניית האסטרטגיה הניהולית בהתאם לדאטה המתקבל.
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • אסתי פשין, מנהלת מפעל הסייבר בתעשייה האווירית- "אתגרים בסייבר"
  אסתי פשין, מנהלת מפעל הסייבר בתעשייה האווירית, מספרת לנו על מגמות אסטרגטגיות בסייבר, הביקוש הרב של המקצוע, מה ארגונים צריכים לעשות כדי להיערך למתקפות ומה הקורונה עשתה לעולם הסייבר?
  הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן, נושא: סייבר
  עוד...
שינוי גודל גופנים