מערכת בינה מלאכותית תאבחן סרטן שד‏

מערכת האינטליגנציה המלאכותית של חברת DeepMind הצליחה לזהות סרטן שד בסריקות ממוגרפיה בדיוק מעט גבוה יותר מאבחון הרופאים. עם זאת עדיין מדובר בשלב מוקדם של פיתוח.

גוגל, שרכשה את DEEPMIND ב-2014, פתחה את שנת 2020 עם בשורות די אופטימיות, ושיתפה בתוצאות ניסוי שהיא ערכה שמטרתו לסייע לרדיולוגים לזהות גידולים סרטניים בשד באופן מדויק יותר. לדבריה, במקרים רבים המערכת שהיא פיתחה, המבוססת על בינה מלאכותית, הייתה מדויקת יותר מהגורמים האנושיים. עם זאת, המפתחים מדגישים כי מדובר במחקר בשלב מוקדם.

עוד באותו עניין...

גוגל וחברת הבינה המלאכותית שלה DeepMind עומדות בפני תביעה על שת”פ עם שירות הבריאות הבריטי

גוגל (Alphabet) וחברת האחות DeepMind עומדות בפני תביעה משפטית על הדרך שבה השיגו ועיבדו למעלה ממיליון רשומות של חולים בבריטניה, ללא הסכמתם לצורך פיתוח אפליקצייה לניטור חולים בשם STREAMS.

טיפים ומידע על עסקים עם סין ממרכז המידע ליצואן במשרד הכלכלה והתעשייה

מה כדאי לחברות לדעת, להכיר ולהכין לפני שפונים למסחר עם תרבות כל כך שונה מזו המוכרת לנו – סין. הקדשת זמן ומשאבים, אל מי לפנות ומתי, תרגום ותרבות, קניין רוחני ואפילו החשש מ”עוקץ” הם חלק מן הטיפים שהנספח הכלכלי אופיר גור מפרט עבורכם.

שבועון 10-אוק-2021 (Y21W41): מתווה ארגוני לקורסי מנהיגות דיגיטלית, הכירו את חברת הקהילה דורית ירון, המשך סדרת אקסנצ’ר – בונים על פלטפורמה מהימנה ועוד

המתווה ארגוני לקורסי מנהיגות דיגיטלית | הכירו את חברת הקהילה דורית ירון | סדרת אקסנצ’ר – בונים על פלטפורמה מהימנה | סיור מקצועי במכללה הלאומית לשוטרים – עדכון | חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן השד | הלקט השבועי: הקלטה פתוחה – גדי גילון, סמנכ”ל מערכות מידע לובינסקי רכב, ידיעה חדשותית, מאמרים ותוכן מקצועי.

מדריך לאמוג’י – מה, איפה ואיך להשתמש

אם גם אתם מכורים לרגשונים החמודים (והפחות חמודים, שיש כבר היום) תשמחו לדעת שיום האימוג’י הבינלאומי נחגג כל 17 ביולי מאז 2014. הסיבה שהתאריך הזה נבחר היא שאייקון לוח השנה באייפון מצביע על ה-17 ביולי וביום זה גם הוקמה האנציקלופדיה המקוונת לאימוג’י. קישורים בפנים.

×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×