חדר אג’יליות

בחדר זה מרוכזים חומרים בנושא אג’יליות, היא יכולת ההתאמה המהירה לנסיבות משתנות. בעולם העסקי יכולתו של הארגון להגיב מהר לשינויים היא תנאי הכרחי להצלחה ואף להישרדותו בעידן הדיגיטל.

Sort By Date
 • המנוף למיצוי חדשנות דיגיטלית - אג'יליות מבוססת דד-ליין (פורסם ב"דה מרקר", 30-מרץ 2021)
  אם יש אמצעי חיצוני אחד היכול לקדם את מסעו של הארגון לקראת אג'יליות, זהו המעבר לפרויקטים קטנים והיצמדות נחושה ללו"ז. אנו ממליצים להגדיר פרויקטים קטנים יותר והתמקדות במועד הסיום, ולא רק בתוצאות. זוהי יכולת נרכשת של ארגון המעוניין לקדם את הגמישות
  Domain: Agility, מאמרים, פנינים
  עוד...
 • שלושה שלבים להפיכת משאבי האנוש לזמישים יותר (זריזים וגמישים)
  מאמר (גרטנר) על הלחץ הגובר של מנהלי משאבי אנוש לקצץ בעלויות, להחזיר את הפרודוקטיביות של העובדים, לחזק את חוויית העובדים ולבצע את המדיניות הנכונה עבור העובדים והמנהלים ועל ההזדמנות להשתמש בעקרונות זמישים כדי לתכנן מחדש את מודל התפעול שלהם.
  Domain: Agility, Domain: World work
  עוד...
 • עולם העבודה - המפעל הגמיש: אסטרטגיה ארגונית לקראת עתידים אפשריים, עם פרופ' ישע סיון
  בהרצאתו מדגיש פרופ' סיון את "המטרה: המפעל הגמיש". האסטרטגיה המסורתית מפנה את מקומה לאסטרטגיה של גמישות (אג'יליות) - תהליך שמניע את הארגון להיות מוכן לתרחישים שונים ולהבין שיש שינוי עמוק בתפעול הארגוני כי השינויים תכופים וההסתגלות אליהם צריכה להיות מהירה. (הקלטה, 6 דק')
  Domain: Agility, הראש לייב: תוכנית מוקלטת
  עוד...
 • עולם העבודה האג'ילי: מקרה בוחן של מכבי שירותי בריאות עם אופיר קדוש, סמנכ"ל מע' מידע "מכבי שירותי בריאות"
  בהרצאתו, אופיר קדוש מתאר בפירוט את התגובה המהירה להתפתחויות הכאוטיות בזמן משבר קורונה בחברה שהרפואה היא העיסוק העיקרי שלה. ארגון של כ-8,000 עובדים שנמצא בעיצומו של תהליך אג׳ילי ונאלץ להתמודד עם הבלתי נודע באופן מידי. (הקלטה, 38 דק').
  Domain: Agility, Domain: Medical, Domain: World work, הראש לייב: תוכנית מוקלטת, מקרי בוחן
  עוד...
 • להפוך את העסק שלך לאג'ילי (גרסה אנגלית. פורסם ב-CUTTER)
  המאמר (גרסה אנגלית) מתאר דרכים קונקרטיות הנדרשות כדי לשנות את נקודת המבט שלנו ולפעול כדי להפוך את הארגון לאג'ילי, כל זאת תוך בחינת יחסי הגומלין בין מנהיגות, תרבות, אדריכלות עסקית ואדריכלות דיגיטלית.
  Domain: Agility, English, מאמרים
  עוד...
 • להפוך את העסק שלך לאג'ילי
  כותבי המאמר, פרופ' ישע סיון ורז הייפרמן, מדגישים כי הימים בהם הארגון יכול היה לתכנן את היתרון התחרותי ולגבש תכנית אסטרטגית לחמש השנים הבאות (תכניות חומש קראנו לזה) חלפו ללא שוב. הסביבה העסקית הפכה לכאוטית, דינמית ועתירת סיכוני ערעור…
  Domain: Agility, מאמרים
  עוד...
×

לחיצה על פרטי הקשר של ניר תפתח חלון חדש של וואטסאפ שיחבר אותך אלינו ישירות.

×